Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Jak z przyjemnością z gry? Mnóstwo ludzi na to narzeka - mówią, że to prawdziwy zbiorowy gwałt ze strony EA na serii. Ssać - nie ssać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 15:25, Kapas napisał:

Opublikowana lista pojazdów z Worda jest trochę biedna :)

To lista dotycząca ostatniej bety :/...


A ściągać warto wg. mnie póki beta trwa, a potem jak masz ściągać i grać za darmo to nie warto..bo zakładam że każdy chce choć trochę wygrywać wyścigów.

A z drugiej strony....
kto zauważył że BMW M3 E46 zostało wycenione na 2 miliony dolców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wywala do Windy już przy sprawdzaniu dostępności nicku, informując "Disconnected from server. Game will be shut down". Patrząc na oficjalnym forum widzę że problem nie jest rzadki, oby go szybko naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Myślałem, że przez system(Win 7)bo w FAQ był taki problem, wywalanie do pulpitu na takim systemie. Jednak kazali tam wyłączyć UAC - ale ja mam go wyłączonego, poza tym mam konto superadministratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się zrobi open betę na weekend a potem taki nawał ludzi, że nie dziwota, że takie bigi wyskakują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam. To nie przez system, bo mam Vistę, a nie siódemkę, więc to raczej przez "Atak chakerów":D(Czyli nawał ludzi na serwery - patrz Assassin''s creed 2:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te power-upy są moim zdaniem zbędne w tej grze. W Blurze tylko utrudniają wyścig, a tu taki traffic magnet może ci skopać cały wyścig. Fajnie by było gdyby były wyścigi bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 15:05, McKing23 napisał:

jest jakaś rada na bład związany z disconnected from server?


Jest. Czekać. Większość graczy tak ma, zapewne EA nie przewidziało, że będzie tyle osób chętnych do przetestowania gry i po prostu serwery nie wytrzymują. Dokładnie to samo miało miejsce w przypadku Bad Company 2. Jedyna rada, to poczekać, aż ktoś z ekipy zajrzy na forum (co jest mało prawdopodobne - jest weekend, poza tym jutro 4 lipca) i zauważy, że jest problem. Zapewne usuną go w poniedziałek, na pół godziny przed końcem otwartej bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 14:26, peter000 napisał:

Te power-upy są moim zdaniem zbędne w tej grze. W Blurze tylko utrudniają wyścig, a tu
taki traffic magnet może ci skopać cały wyścig. Fajnie by było gdyby były wyścigi bez
nich.

Jakby wyścig był bez nich, to byś nie miał żadnych szans na dogonienie gościa w identycznym samochodzie jadącego przed tobą o ile w coś nie uderzy, bo model jazdy jest tak arcadeowy, że liczbę zakrętów przed którymi trzeba użyć hamulca mogę policzyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz wszytsko gra i po pewnym czasie jazdy po mieście odkryłem miły akcent mianowicie mamy tu miasto z naszego ulubionego Most Wanted :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem, podczas instalacji wyskakuje mi ikonka że mam za mało miejsca. Z tego wychodzi że potrzebne mi jest 20 giga a to chyba za dużo?? Cały MW ważył przecież 5 giga.

20100704190623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny trochę ten nowy NFS pograłem jakąś chwilę na becie (jakieś 15 minut) pojeździłem i jakoś ta gra nie ciągnie do gry (przynajmniej mnie). Wolę ''starsze'' tytuły nfs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 19:18, Piotrek_K napisał:

Wymagane sa 2GB, ty masz wolne 0.5GB

2GB>0.5GB

Ja na dysko mam wolne 7.1 GB Nie wiem o co tu chodzi ale już wiem że miejsca mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. Kiedy już wiadomo na 100%, że każdy będzie mógł grać w tego NFS''a ?

2. Słyszałem, że aby w pełni cieszyć się tą grą trzeba będzie kupić jakiś starter czy coś bo w przeciwnym razie maksymalnie będzie można zdobyć 10 poziom itp. Czy to prawda ? Co trzeba kupić by w pełni cieszyć się tą grą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować