Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

http://www.ultima.pl/need_for_speed_world_pl/i9724/


Ktoś może wie o co tu chodzi?

Czyżby wersja pudełkowa?

Pytam bo jak przeszukałem google to nic nie znalazłem nigdzie na temat czegoś takiego, tzn wiem że jest ten cały Starter Pack ale wg. wszelkich informacji to nie daje on tego co jest w tym opisie, no i nie ma mowy o pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 18:08, NeoKoriban napisał:

jeśli każą za tą grę jeszcze płacić to wróżę im największą porażkę w historii tej serii.


Dziś ogłosili, że mają 3 mlny założonych kont :)

A ten link wyżej to po prostu chcą sprzedać ludziom trochę puktów premium w pakiecie, a tam nawet gry na nośniku nie ma tylko kod do pobrania więc żałość.

Dodali wreszcie zmieną porę dnia i nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 23:36, Kapas napisał:

> jeśli każą za tą grę jeszcze płacić to wróżę im największą porażkę w historii tej
serii.

Dziś ogłosili, że mają 3 mlny założonych kont :)

A ten link wyżej to po prostu chcą sprzedać ludziom trochę puktów premium w pakiecie,
a tam nawet gry na nośniku nie ma tylko kod do pobrania więc żałość.

Dodali wreszcie zmieną porę dnia i nocy :)

Dziwi mnie tylko to że (wg opisu) jest to wersja pudełkowa a wszędzie o tym cicho No i daje dość dobre bonusy(auta tier 2, i że niby aż 3....i do tego 60.000$ w grze) no chyba że to jakaś sekretna umowa między EA i tym sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:54, peter000 napisał:

A mógłby mi ktoś powiedzieć po co w tej grze jest naprawa samochodu i ubezpieczenie?
Że niby teraz trzeba sukcesywnie naprawiać samochód?

Jak samochód dojdzie do 0 % to wszystkie części na nim przestają działać(tzn ulepszenia) i po prostu do póki nie naprawisz to jeździsz fabrycznym autem.
A ubezpieczenie ...płacisz i nie musisz przez jakiś czas naprawiać.


Ogólnie to wg. mnie typowy skok na kasę, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich przygodach z tą grą mam dość. Już po prostu mnie odrzuca... Wszechobecne lagi, a co za tym idzie zjawiska "Mordą po ścianie i do przodu" tak mnie zdemotywowały, że nawet nie chce mi się ściągać patcha i sprawdzać. Do tego tragiczna optymalizacja, na 7600GS siedzi w 20 klatkach (to na starym poczciwym FX5500 było podobnie...).

A ten Starter Pack w wersji pudełkowej? Zwyczajny skok na kase zwykłych konsumentów - standardowe działanie EA (czego przykładem są choćby FIFA 07, 08, 09, 10 - to samo co zawsze tylko w innym opakowaniu i grafiką). Także sorry ale ja na razie podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Gram od paru dni i uważam że gra jest dobra. Można spokojnie grać nawet , jak nie wydajesz prawdziwej kasy, choć uzbieranie 400k $ na samochód z klasy 2 jakoś mi się nie widzi. Jeszcze Subaru za 150k $ tak, ale inne wozy za nie prawdziwą kasę uzbierasz po kilku miesiącach, albo po jednym jak będziesz nołlajfić.
Za to największy minus, to wszechobecni obywatel Federacji Rosyjskiej. Dawno tyle natłoku cyrylicy nie widziałem w swoim życiu. Z angielskiego to naprawdę mało osób korzysta w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zacząłem grać dzisiaj w tę grę, czy muszę robić wyścigi z innymi graczami czy również mogę z komputerem się ścigać?
Chciałbym najpierw troszkę się oswoić, bo przesiadłem się z Most Wanted i pierwsze co to ucieczka przed policją to tragedia, w MW jakoś szybciej pościg gubiłem tutaj zajęło mi to około 20 minut :D

EDIT:

Ok już wiem, tyle, że nie opłaca się samemu ścigać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 00:31, Pablo1989 napisał:

Czy policja może skonfiskować samochód, jak to było w poprzednich NFSach ?

Nie. Zabierają Ci trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 10:00, Sericulum napisał:

Nie ma, ale są wyścigi w single player.


To jak się kaske zarabia na wozy i tuning? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 10:44, yerko napisał:

> Nie ma, ale są wyścigi w single player.

To jak się kaske zarabia na wozy i tuning? :]


Ścigasz się z innymi graczami. Masz tam też punkty reputacji, które też zdobywa się za wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie :} Gdzi ejest cena samochodu za dolary ktore się wygrywa za wyścigi bo za te płatne punkty to jest a za normalną kasę nigdzi enei widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę edytować :/ Znalazłem gdzie cena jest za pojazd :D Mam inne pytanie jaki samochodzik polecacie na 15 lvl i cena ponad 100k :] Myśle nad BMW Z4 ale jedni mówią że bardzo fajny a inni że lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google rozpiska aut w NFSW.
Tam masz opisane najlepsze auta z Klas 1,2,3.
Ja mam Mazdę 3, VW Scirocco i Lancer X i wszystko to jest dno jak dla mnie...
A tą stronę sam nie dawno znalazłem... więc trochę za późno było ale cóż gram dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować