Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2012 o 11:06, Soniaczek87 napisał:

A akceptujesz wejście do wyścigu przez przyciśnięcie Join [J] ? czy tak Ci się dzieje
w poczekalni ?


W poczekalni, tam, gdzie czas odlicza i naciskasz, że jesteś gotowy. Dochodzi do końca czas i mnie wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 11:18, Ecko09 napisał:

> A akceptujesz wejście do wyścigu przez przyciśnięcie Join [J] ? czy tak Ci się dzieje

> w poczekalni ?

W poczekalni, tam, gdzie czas odlicza i naciskasz, że jesteś gotowy. Dochodzi do końca
czas i mnie wywala.


Przestaw sobie na Język Polski w grze może prędzej rozszyfrujesz o co może chodzić ;] i yerkoo93 mam nick to można pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest 62500 boostów w tej cenie ;)
Jako że jedeny z moich znajomych mam paypal i karte kredytową, cała stronę w historii zajmują mi płatności do EA
Swoją drogą, cena w € za to 62k boostów to... 100€ ;)

Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;)
Kupiłem dla siebie i siostry, a bratu sprezentowałem pakiecik za 4,5zł :P
No i dodają porsche które jest gorsze wg. mnie od Lancia Delta...
No nic czekam na kolejną zmianę auto i kupuję boosty. Gdzie tu znaleść czas na betę Aion F2P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem. Zainstalowałem wczoraj launcher, zainstalował się pięknie, odpalam a tutaj "Aktualnie serwery są wyłączone. Dziękujemy za cierpliwość". Wszystko ok, gdyby nie to że mojemu koledze wszystko pięknie działa, na stronie pisze że serwery są online a mimo to dalej mam ten błąd. Wyłaczyłem firewalla, sprawdzałem czy mi Norton czasem programu nie blokuje, ale wszystko ok, więc pytanie co do diabła jest nie tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj pierwszy raz od czasu kiedy gra wyszła z bety. Miło widzieć że w dalszym ciągu 1 na 3 próby rozpoczęcia wyścigu kończą się koniecznością wciśnięcia Alt+F4. Profesjonalna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P Dawno nie grałem a gra usunięta z HDD...czy jeszcze można kupić autka w wariancie policyjnym ?

bo właśnie chce sobie doładować Speed bosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie za ponad 1 milion Audi R8 4.2 FSI Quattro. Dopiero zacząłem grać; a milion gotówki skrywał się pod jedną z kart które wybiera się na końcu wyścigu. Patrzyłem wyłącznie na staty samochodu i miałem nadzieję, że będzie chociaż lepszy od tych początkowych. Steruje się nim strasznie; ma dziwne przyśpieszenie i na prostych sobie średnio radzi. Chociaż początkowym samochodem często wygrywałem wyścigi tak tym Audi zawsze przegrywam.

Dlatego zastanawiam się czy to tylko wina samochodu czy też wpływ na to jak on sobie radzi na ulicy ma level kierowcy albo części wkładane przeze mnie do auta? Trochę trudno uwierzyć w to, że w sklepie siedzi taki bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować