Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Ściągnąłem z ich strony klienta. Waży on 7 mb. Czy coś jeszcze muszę pobierać? Tzn. Jak kliknę na ikonkę gry, to coś się jeszcze będzie pobierać, czy od razu będę mógł grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy gra wszystkim się instaluje na dysku systemowym czy ja coś przeoczyłem.Pytam,bo nie wiem czy ma sens zaczynać instalkę od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ich po****** czy jak,kiedy do diabła mają zamiar dać dostęp do " controls ".A może mam jeszcze im za to zapłacić?Czysty syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Siema, pobrałem wszelkie update po czym klikam launch i pokazuje mi się czarny obraz, a zaraz wyrzuca mnie do pulpitu. Ściągnąłem service packa 3 zainstalowałem i teraz jest tak samo tylko na koniec wyskakuje mi błąd i opcja ,,wysyłaj - nie wysyłaj,,. Wie ktoś co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 21:08, Ring5 napisał:

Grywa ktoś w NFS:W w ogóle? Poprawili coś w tej grze? Warto rzucić na nią okiem, czy
nic się nie zmieniło od premiery?

Ja grywam, ale generalnie rzadko.


A co do zmian...cóż, trochę tu, trochę tam, dodali 5 nowych samochodów, ale 3 z nich są (chyba tylko na razie, taką mam nadzieję) tylko do wynajęcia za płatne punkty, 2 z nich są dostępne dla wszystkich. Na teraz, to nie wiele zmian. Później ma być tryb drużynowych pościgów, więcej aut, więcej obszarów miasta odblokowanych i więcej trybów.

Tyle że w takim tempie, to te nowe tryby zobaczymy w 2015.... Od czasu premiery dodali 5 aut, po za tym to same bugfixy chyba. A i nowy fragment mapy, z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie ostatnio trochę w Worlda (z nudów i w oczekiwaniu na demko NFS HP - jeszcze tylko 13 dni!) i mam bardzo mieszane uczucia...

Z jednej strony miło jest znowu pojeździć po znajomych okolicach (w końcu 1/3 mapy w World to mapa z Most Wanted), korzystać ze znanych skrótów i zaułków do ucieczek przed policją, pościgać się z innymi graczami.

Z drugiej... no właśnie:

1) system tuningowania wozów jest co najmniej dziwny. Kupuję samochód z Tier 2 (czyli teoretycznie powinien mieć już niezłego kopa), a ten okazuje się być słabszym, niż samochód z Tier 1 po pierwszym tuningu. Zastanawiające. Naprawdę długo czekałem na ten 12 poziom i kaskę, żeby kupić sobie nową bryczkę, a tu nagle okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie, bo i tak nowy samochód jest gorszy od starego. Suuuuper.

2) no dobra, wydałem kasę na tuning "z wyższej półki" (czyli drugiej klasy, jak zwał, tak zwał, w każdym razie ten droższy) i jakoś nie widzę wielkiej różnicy... Nadal bez problemu potrafi wyprzedzić mnie na prostej gostek w "gołym" wozie. Przyspieszenie też leży i kwiczy. Coś chyba jest nie halo...

3) ewidentnie brakuje opcji robienia zakładów. Obecnie nie ma nawet większego sensu staranie się o pierwsze lokaty. Różnica w nagrodzie za pierwsze i ostatnie miejsce jest tak niewielka, że to aż śmieszne. To po diabła ja mam się starać, jeśli za bycie pierwszym dostaję np. 374 REP, a za 8. miejsce dostaję niecałe 300? To naprawdę niewielka różnica...

4) system levelowania... no baaaaajka. Za wyścig można dostać niecałe 400, a wymagania rosną dość szybko. Na 11 poziom potrzebowałem 7 tysięcy REP, na 12 - 9 tysięcy, na 13. już 11,200. Zaznaczam, że poziomów jest 50... Naprawdę nie wiem, jakim cudem niektórzy już ten 50 poziom osiągnęli... Nawet, jeśli założy się, że każdy jeden wyścig się wygrywa, to aby osiągnąć 11 poziom trzeba wygrać niecałe 20 wyścigów. Na 12 - niecałe 30. Na 13 - jakieś 35 (to wszystko jest na oko, nie chce mi się teraz dokładnie liczyć). Sporo tego. Dodajmy do tego wspomniany wyżej fakt, iż samo kupno nowego samochodu to nie wszystko, bo jest on gorszy od tego, który już mamy, i wychodzi na to, że 1/3 gry jeździmy tą samą bryką. W Most Wanted było to nie do pomyślenia, bo nawet jeśli pokonaliśmy 4-5 przeciwników tym samym samochodem, to przynajmniej dochodziła do tego spora ilość wymiany części.

5) pościgi... jawna kpina. Zero balansu. Na 4 poziomie każdy błąd = 80% szans na przegraną, na 5 - najmniejsze otarcie, stłuczka = aresztowanie. Na dodatek ich malutkie samochodziki zachowują się jak czołgi, prawa fizyki ewidentnie ich nie dotyczą. Trafienie normalnego samochodu daleko od środka ciężkości (najcięższym miejscem w samochodzie jest silnik i to wokół niego samochód będzie się kręcił) spowoduje jego obrócenie. Trafienie wozów policji na 5 poziomie spowoduje zatrzymanie nas. Dziwne. No, chyba, że pojedzie się w takie jedno wyjątkowe miejsce, gdzie policja nie ma szans nas zatrzymać, gdzie możemy uciekać im do woli, nabijając sobie statsy... O takim detalu, jak to, że mają oczy dookoła głowy, nawet nie wspomnę. Bez odpowiednich powerupów (a konkretnie bez Instant Cooldown, kończącego pościg gdy tylko uciekniemy policji na tyle skutecznie, że zgubią nas na chwilę z oczu), nawet nie ma co podchodzić.

Ogólnie gra jest sympatyczna, tylko bardzo, BARDZO nierówna. Niesamowity potencjał, jaki w niej drzemie, zmarnowano, wypuszczając na rynek nieukończony produkt (bo tak to wygląda). Szkoda, naprawdę. Oby Hot Pursuit był lepiej wykonany.

Może przed premierą HP zamontuje sobie w toyotce coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=W1H7-IIj3bs :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu Worlda mam mieszane uczucia. Fajnie, że jest to jakieś podsumowanie dorobku studia Black Box, można po ścigać się z policją. Ale przydałoby się jakieś nowe tryby może bitwy na autostradzie, driftingi, dragi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 23:36, NeoKoriban napisał:

Po zagraniu Worlda mam mieszane uczucia. Fajnie, że jest to jakieś podsumowanie dorobku
studia Black Box, można po ścigać się z policją. Ale przydałoby się jakieś nowe tryby
może bitwy na autostradzie, driftingi, dragi?


Potwierdzam, brakuje driftu (przecież w Carbonie był) i dragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, po nowym patchu niektóre auta są tańsze(przykładowo, RX-7 kosztuje 60 tysięcy a nie 130, BMW kosztuje 1.2 miliona a nie 2 miliony...) a niektóre droższe. Supra i Lotus Elise kosztują 400 tysięcy zamiast 250.

Wkurzył bym się gdybym zbierał na Suprę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować