Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2009 o 23:10, Citkowsky napisał:

właśnie, ciekawe czy wprowadzą jakiekolwiek ,,abilities" aby przyciągnąc graczy na dlużej
bo takie granie tylko to znudzi się. A tu jakieś wbijanie lvli, pozyskiwanie nowych umiejętności.
To zdało by egzamin chyba:)


Pewnie tak, choć trudno byłoby to jakoś rozsądnie w grze umieścić. O ile udostępnianie superhiperturbosprężarki po przejechaniu X kilometrów w grze jest jeszcze do przyjęcia, o tyle "umiejętności" w takiej grze mogą wyglądać dość dziwnie. "+5 do kręcenia kierownicą"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mo w najnowszych Need for Speed''ach brakuję tych pięknych krajobrazów, ale w tej części by tego nie musieli robić, bo tu gracze będą głównie nastawieni na rywalizację między sobą. Chociaż to mogłoby na prawdę umilić rywalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 23:07, Ringno5 napisał:

Powoli, spokojnie. Jak na razie podałem tylko swoje własne przemyślenia na temat tego,
jak mogłaby być rozwiązana kwestia tuningu, bazując na mechanizmie z Battlefield Heroes.
Nie oznacza to bynajmniej, że tak właśnie będzie, więc nie ma co się nastawiać. Równie
dobrze mogą przecież wrzucić system zakładów (czyli każdy z graczy musi wpłacić określoną
pulę przed wyścigiem, a zwycięzca bierze wszystko, i może potem wydać tę kasę na tuning),
bądź "doświadczenia" (im dłużej jeździsz, tym lepsze części są dostępne do wozu).

Pożyjemy, zobaczymy.

wydaje mi się że mogli by ustalić jakieś ilości doświadczenia za 1 2 3 4 5 6 czy ile tam miejsc w wyścigu będzie , tak żeby ci co wygrywają mieli korzyści, ale ci przegrywający żeby się nie zatrzymali na danym etapie gry.
bo doświadczenie zależące od długości gry to trochę...nie zbyt równe szanse by dawało.
mógł by taki słaby "Kierowca" grać 12h dziennie, i być dalej kiepskim, ale mieć sporo doświadczenia w grze i wszystkie dostępne auta/czy coś
a taki bardzo dobry by grał np 2 godziny dziennie i nie miał by za wiele.
według mnie powinni normalnie dać 100% gry za darmo. skoro tak obiecują. bo jeszcze trochę to na pudełku z grą będzie napisane: Uwaga, tylko 50% zawartości gry dostępne jest od razu, za resztę należy dopłacić drugie tyle.
a jeśli chodzi o płatne rzeczy to jedyne co bym akceptował po zastanowieniu się to "wersje" danego auta.
na przykład Porsche 911 Turbo i Porsche 911 Turbo S, chociaż i to by mnie lekko denerwowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 23:19, Ringno5 napisał:

> właśnie, ciekawe czy wprowadzą jakiekolwiek ,,abilities" aby przyciągnąc graczy
na dlużej
> bo takie granie tylko to znudzi się. A tu jakieś wbijanie lvli, pozyskiwanie nowych
umiejętności.
> To zdało by egzamin chyba:)

Pewnie tak, choć trudno byłoby to jakoś rozsądnie w grze umieścić. O ile udostępnianie
superhiperturbosprężarki po przejechaniu X kilometrów w grze jest jeszcze do przyjęcia,
o tyle "umiejętności" w takiej grze mogą wyglądać dość dziwnie. "+5 do kręcenia kierownicą"?
:)



jednak coś wprowadzić pewnei wprowadzą aby urozmaicić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile urozmaicenie by było, to nie chciał bym "ulepszania" umiejętności kierowcy.
to jest przecież NEED FOR SPEED a nie SIMS/WOW/inne MMO
mogli by wprowadzić coś jak w Juiced 2.
początkowe (1 poziom) części od razu można kupić, a następne odblokowywać wykonując dość proste ale nie za łatwe zadania.
i to było by ciekawe.(dla mnie)
a tak w ogóle, to premiera w Europie będzie razem z premierą w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 20:05, rtyrtyrty napisał:

o ile urozmaicenie by było, to nie chciał bym "ulepszania" umiejętności kierowcy.
to jest przecież NEED FOR SPEED a nie SIMS/WOW/inne MMO
mogli by wprowadzić coś jak w Juiced 2.
początkowe (1 poziom) części od razu można kupić, a następne odblokowywać wykonując dość
proste ale nie za łatwe zadania.
i to było by ciekawe.(dla mnie)
a tak w ogóle, to premiera w Europie będzie razem z premierą w USA?



jeszcze co do premiery to nei wiadomo:) Chińczyki muszą skończyć testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info w sprawie gry:

,,Niedawno na oficjalnej tajwańskiej stronie NFS: WorldOnline pojawiły się informacje odnośnie wymagań sprzętowych tej gry. Prezentują się one następująco:

CPU: Intel Pentium Dual-Core E2140 (1,6 GHz)/AMD Athlon 64 X2 4000+ (2,1 GHz) lub lepszy
GPU: ATI Radeon X700 Pro 256 MB PCI-E/nVidia GeForce 7800 GTX 256 MB PCI-E
RAM: 1 GB DDR2 800 MHz DualChannel


Jak widać, wymagania wyglądają co najmniej... dziwnie. O ile do CPU się raczej nie można przyczepić, to wymaganie, by RAM był konkretnego typu, o konkretnym taktowaniu i na dodatek w DualChannel, wygląda dość "oryginalnie". Za to zupełnie "kosmicznie" wyglądają wymagania w kwestii kart graficznych - każda osoba orientująca się choć trochę w rynku GPU zauważy z pewnością, że Radeon X700 Pro jest ładnych kilka razy mniej wydajny od GFa 7800 GTX (nie wspominając nawet, że X700 nie obsługuje nawet ShaderModel 3.0). Pozostaje teraz kwestia tego, czemu jest właśnie tak, a nie inaczej - czyżby gra miała aż tak źle współpracować z GeForce''ami, że potrzebna jest tak mocna karta nVidii, żeby w ogóle dało się grać? A może to jakaś forma "rekompensaty" od EA za to, że Shift na ogół niespecjalnie "lubi się" z Radeonami? No, żarty żartami, podejrzewamy, że tych wymagań nie należy traktować zbyt poważnie."

Źródło nfsplanet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po za tym teraz pełna wersja tej gry tak jakby nie istnieje...to beta chyba jest...więc coś mogą jeszcze zrobić.
a jak EA uważa że jak tu ATI nie może grać to tu dowalimy NVIDII jako rekompensatę to sobie mogą...no :)
nie wiem co by dało użytkownikom ATI to że na NVIDII "nie chodzi" jak trzeba.
ja wiem że wcale mi to przyjemności nie sprawia że spora część graczy z kartami ATI nie może grać w shifta(chyba że 5-10 fps to granie) bądź wcale się nie da, a do tego występuje to nie tylko na kartach ATI więc widać że coś jest nie tak. zresztą te wymagania coś duże...jak na taką grafikę co tam jest...przecież to minimalnie poprawiony Most Wanted jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jakieś te wymagania, X700 przecież wydajnościowo nijak się ma do GF 7800GTX, jest z 4-5 razy wolniejszy. X700 to miałem w 4 letnim laptopie i na full detalach to pozwalał przy 1280 odpalić co najwyżej NFS do Carbona włącznie, Heroes 5 czy oba Kotory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:32, xD_ominik napisał:

No na moje oko to za wysokie.0 Mam GF 7500 i most wanted chodzi na full detalach a w
NFS world online grafa będzie o wiele uboższa.

oj nie, ona właśnie jest trochę lepsza niż Most Wanted(ALE DALEJ ZOSTAWILI TE CIENIE których nie trawię(wieki czarny kwadrat pod autem przenikający przez inne tekstury i dodatkowo normalny cień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:23, igor8472 napisał:

Dziwne jakieś te wymagania, X700 przecież wydajnościowo nijak się ma do GF 7800GTX, jest
z 4-5 razy wolniejszy. X700 to miałem w 4 letnim laptopie i na full detalach to pozwalał
przy 1280 odpalić co najwyżej NFS do Carbona włącznie, Heroes 5 czy oba Kotory.



dlatego napisane, że coś tu jest z tymi wymaganiami nie tak.

Zaraz zarzuce Wam linkami do pierwszych gameplayów tego NFSika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie ten sam serwis nfsplanet.pl opublikował kolejną część ,,zapowiedzi" i kilka obrazków.

,,Kontynuując wątek NFS: World Online, pragniemy uzupełnić nieco wiedzę na temat tejże gry, testowanej obecnie przez tajwańskich kolegów, którzy wypowiadają się dość pochlebnie o produkcji EA Black Box & EA Singapore.
Tytuł ten trafi do rąk, a raczej z serwerów na dyski twarde graczy na całym świecie jesienią 2010 roku.
Także jeszcze szmat czasu... Ważne, że gra jest darmowa.
Wiemy już, że pościgamy się po miastach znanych z Most Wanted i Carbon, ale czy wszyscy widzieli mapkę tegoż terenu?
Jeśli nie, to rzućcie okiem na poniższe obrazki. "


Do tego świeżutkie gameplaye prosto z Tajwanu:

http://www.youtube.com/watch?v=zpE1SCE--ok&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=0ZH2qEYtfWw&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=g61fmOarlYI&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=2_YDyBgllCk&feature=player_embedded

Jak na darmową grę to mi się mocno podoba. Ciekawe jeszcze jak rozwiążą sprawę rankingów, wyzwań itp.

20091022213359

20091022213407

20091022213415

20091022213423

20091022213431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:42, igor8472 napisał:

Może go wypróbuję, wyglądajak podpicowany Most Wanted a to był przynajmniej imho najlepszy
z tych ostatnich ''plastik-fantasik''-ów..



łe tam, most wanted w ogóle mi się nie podobał. Zresztą po carbonie żadna częśc mi się nie podobała aż tak żeby grać w nią dłużej niż parenascie dni. Dopiero shift wniósł wiele dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli miałbym wybierac ogólnie to mi yteż się zbytnio nie podoba, chodziły mi raczej o wybór ''najmniejsza beznadzieja z wszystkich plastików'' :-). Choć w sumie nad Underground 2 jeszcze bym się zastanowił, nie wiem czy lepszy nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:28, rtyrtyrty napisał:

> No na moje oko to za wysokie.0 Mam GF 7500 i most wanted chodzi na full detalach
a w
> NFS world online grafa będzie o wiele uboższa.
oj nie, ona właśnie jest trochę lepsza niż Most Wanted(ALE DALEJ ZOSTAWILI TE CIENIE
których nie trawię(wieki czarny kwadrat pod autem przenikający przez inne tekstury i
dodatkowo normalny cień)

Wiesz, ja grałem w most wanted na pełnych detalach i wygląda lepiej. Tam po prostu kazdy element się lśnił na żułto. tu tego nie ma grafa na poziomie 2003, każdy przedmiot dokładny ale nic wiecej. Zero efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo nie poszli w "świecenie się wszystkiego na żółto" tylko w realizm(graficzny!!!) ...
a zrobione to w Most Wantedzie było bo podczas gry była jesień i TYLKO dla tego.(no nie licząc imitowania HD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować