Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 15:15, rtyrtyrty napisał:

> >>>.........


Być może te 250 samochodów to po prostu kilkadziesiąt bryk, każda w kilku wersjach silnikowych i wizualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 15:16, Citkowsky napisał:

> > >>>.........

Być może te 250 samochodów to po prostu kilkadziesiąt bryk, każda w kilku wersjach silnikowych
i wizualnych.

nawet taka opcja mi się podoba, <wersje silnikowe znaczy się>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lenarek i rtyrtyrty mam nadzieje,że podzielicie się z nami wrażeniami,screenami i może jakimś filmikiem bo ja niestety nie dostałem się do bety a mam ochotę na tą grę i chciałbym zobaczyć czy jest na co czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 16:43, ZiOM4L napisał:

Lenarek i rtyrtyrty mam nadzieje,że podzielicie się z nami wrażeniami,screenami i może
jakimś filmikiem bo ja niestety nie dostałem się do bety a mam ochotę na tą grę i chciałbym
zobaczyć czy jest na co czekać :D

wrażeniami i screenami raczej tak, z filmikami już gorzej bo szczerze powiem że nie umiem jeszcze się z nimi obchodzić. nie wiem czym nagrać dłuższy filmik ani jak go potem na YT wrzucić czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 19:16, Citkowsky napisał:

I jak, ktoś z was załapał się do betatestów? Chętnie pooglądałbym jakies nowe screeny;)

Ja dostałem zaproszenie przed chwilą. Klucza nie widać. Zaproszenie na konto jest chyba. http://www.needforspeed.com/web/world/download spróbuj może dasz rade ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:55, donard napisał:

> I jak, ktoś z was załapał się do betatestów? Chętnie pooglądałbym jakies nowe screeny;)

Ja dostałem zaproszenie przed chwilą. Klucza nie widać. Zaproszenie na konto jest chyba.
http://www.needforspeed.com/web/world/download spróbuj może dasz rade ściągnąć



This page is only available for Closed Beta testers. Please login at the top right.

No niestety:)
Czekam w takim razie na screeny i wrażenia z gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 z pierwszych pościgów. Było naprawdę ciężko. W szczególności gdy przemierzało się autostradę z konwojem za sobą a tu nagle ograniczenie. Ale dałem radę. Miałem jedną fajną akcję. Pędzę przez zablokowaną drogę (policyjnymi samochodami) wciskam 1 klawisz przy nich i wszyscy odlatują wokoło. Często przenikałem przez tak zablokowane drogi oraz przez inne samochody. Gra się całkiem przyjemnie ale najlepiej to nie wygląda. PS. fajny mam avatar ^^

20100319202245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:57, Citkowsky napisał:

> > I jak, ktoś z was załapał się do betatestów? Chętnie pooglądałbym jakies nowe
screeny;)
>
> Ja dostałem zaproszenie przed chwilą. Klucza nie widać. Zaproszenie na konto jest
chyba.
> http://www.needforspeed.com/web/world/download spróbuj może dasz rade ściągnąć


This page is only available for Closed Beta testers. Please login at the top right.

No niestety:)
Czekam w takim razie na screeny i wrażenia z gry:)

jest na konto i maila przypisanego do tego konta, a klucza jako takiego nie ma. wszyscy tak mówią, że dostali klucz ale w praktyce po prostu ich konto zostało wybrane i mogą się zalogować do gry.
co do screenów może tym razem więcej zrobię, poprzednio zrobiłem 2 tylko bo byłem zajęty graniem :P ale widać że pracują nad grą porządnie i naprawiają bugi*przynajmniej większość* które znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko odnośnie patcha do NFS:WO,ściągnąłem jakieś parę minut temu launchera,włączam,loguje się na swoje konto,zaczyna pobierać mi się jakiś patch,dochodzi do 100% i zero odzewu,może miał ktoś podobną sytuację i byłby na tyle miły,żeby powiedzieć mi czy to jest w porządku czy coś mam nie tak.
Z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:52, ZiOM4L napisał:

Mam do was pytanko odnośnie patcha do NFS:WO,ściągnąłem jakieś parę minut temu launchera,włączam,loguje
się na swoje konto,zaczyna pobierać mi się jakiś patch,dochodzi do 100% i zero odzewu,może
miał ktoś podobną sytuację i byłby na tyle miły,żeby powiedzieć mi czy to jest w porządku
czy coś mam nie tak.
Z góry dzięki :D

tak dokładnie co się dzieje to nie wiem bo z opisu nie wywnioskowałem :P ale tak w razie czego, to lepiej podczas ściągania i instalowania w ogóle wyłączyć anty virusa bo lubi blokować plik .exe gry uniemożliwiając jej uruchomienie lub w ogóle uniemożliwić ściągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować