Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Się dowiedziałem, że do poziomu 1 można grać tylko na samochodach z tieru 1 ...ile to pojazdów w sumie i jakie ? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 09:50, Kapas napisał:

Się dowiedziałem, że do poziomu 1 można grać tylko na samochodach z tieru 1 ...ile to
pojazdów w sumie i jakie ? :E

najslabsze w grze ,

Mazdaspeed3
1969 Dodge Charger R/T
Nissan Silvia S15
Volkswagen Scirocco
Mitsubishi Eclipse GT
Nissan 240SX
Toyota Corolla AE86
1971 Dodge Challenger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niby wystartowała, to czemu na stronie ciągle widnieje znaczek z napisem "beta"?

Powiedziałbym że ładnie sobie poczynają sprzedając software w wersji beta, ale przecież to nie jest nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:00, peter000 napisał:

Chcę ściągnąć grę i mam taki komunikat jak na obrazku. Wie ktoś co mam zrobić?


Problem rozwiązany i to po pięciu godzinach od zgłoszenia, czym EA mi zaimponowało, bo po tej firmie to ja się spodziewałem czekania co najmniej tydzień, a o jednym dniu to nawet nie marzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy za korzystanie z Power-up''ów dostaje się jakieś kary czasowe? Pytam, bo w jednym wyścigu dojechałem pierwszy, pokazała się tablica wyników i zaraz po mnie dojechał drugi gracz, który wskoczył na pierwsze miejsce, a ja wylądowałem na drugim. I nie wiem czy to był jakiś bug czy dostałem właśnie tą wspomnianą wyżej karę czasową, bo z Power-Up''ów skorzystałem wtedy dwa razy. Dodam, że to było jeszcze w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 09:44, peter000 napisał:

Czy za korzystanie z Power-up''ów dostaje się jakieś kary czasowe? Pytam, bo w jednym
wyścigu dojechałem pierwszy, pokazała się tablica wyników i zaraz po mnie dojechał drugi
gracz, który wskoczył na pierwsze miejsce, a ja wylądowałem na drugim. I nie wiem czy
to był jakiś bug czy dostałem właśnie tą wspomnianą wyżej karę czasową, bo z Power-Up''ów
skorzystałem wtedy dwa razy. Dodam, że to było jeszcze w becie.


To jest bug... Nawet w becie było.Z resztą nie ścigasz się z czasem, ale z ludźmi. Widać po prostu EA rzeczywiście sprzedaje betę. Pamiętam takie akcje wiele razy. Sam nawet wygrałem mimo iż byłem trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 00:13, benq20 napisał:

A teraz na poważnie bo mam pytanie odnośnie tej gry jestem na 5 poziomie i chciałbym
kupic juz nowy samochód problem w tym że można go kupic tylko za boost.Jest sposób aby
zrobić to za pomocą gotówki?

Tak, wybierz inny kolor/styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 11:59, Grey_Wolf napisał:

> A teraz na poważnie bo mam pytanie odnośnie tej gry jestem na 5 poziomie i chciałbym

> kupic juz nowy samochód problem w tym że można go kupic tylko za boost.Jest sposób
aby
> zrobić to za pomocą gotówki?
Tak, wybierz inny kolor/styl.

No dobra ale i co z tego skoro trzeba być na poziomie 20 conajmniej by kupić auto z tier 2.
Pozatym ukończyłem grę i coś takiego sie na końcu pokazało.

20100731224212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 22:42, benq20 napisał:

No dobra ale i co z tego skoro trzeba być na poziomie 20 conajmniej by kupić auto z tier 2

Jest kilka które można kupić na 10 poziomie.

Dnia 31.07.2010 o 22:42, benq20 napisał:

Pozatym ukończyłem grę i coś takiego sie na końcu pokazało.

Nic w tym dziwnego? No chyba że kupiłeś tego starter packa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 19:15, mateuszbanach0 napisał:

hej, nie wiem czy to dobrze obczailem, ale mozna miec tylko jedno auto?


Nie, dodatkowe miejsca w garażu odblokowywują się wraz z postępem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tez problemy z lagami? Rozpoczalem rozgrywke kilka chwil temu i w grze strasznie mecza mnie lagi. Wymagania sie sprawdzaja niemal na styk (2.0GHz, 1GB ram, grafa 256mb)
Zmienialem wymagania na najnizsze i dalej - co przebijam sie kolo innego pana jakiegos to drapia mnie lagi. W wyscigu z botami praktycznie ich nie ma. Czy to wina mojego neta (2mb)? Serwer przeciazony? Gram na EU jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 22:10, mateuszbanach0 napisał:

a co z ulepszeniami auta? Nie ma wiecej opcji niz te dwa warianty?

Chwilowo nie ma, ale niedawno napisali że niedługo dodadzą sporo aut, jazdę w nocy, nowy tryb gry, bardziej rozbudowany tuning i kilka innych rzeczy, w tym kolejna część mapy.


Ożywiam temat bo jest sporo konkursów gdzie można wygrać Starter Packa za darmo.
http://www.nfsunlimited.net/news/view/18593 < link do forum nfsunlimited.net gdzie sąw tym newsie linki do konkursów, zakładam że problemów ze zrozumieniem nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem a mianowicie nie mogę uruchomić World''a ..

Parametry komputera:
Procesor: Pentium IV 2,3 Ghz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Grafiki: Nvidia FX 5200

Przy odpalaniu gry wyskakuje mi błąd "Nie wysyłaj" system operacyjny to Windows XP.

Liczę na pomoc, i przypominam że błąd nie występuje na moim komputerze tylko u kolegi, tutaj staram się zaczerpnąć dobrej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować