Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekord Guinessa w... graniu w GTA?

50 postów w tym temacie

Ten świat się stacza. Zacznijmy bić rekordy w jak najdłuższym niewstawaniu z łóżka albo w jak największej liczbie obejrzanych odcinków "M jak Miłość" pod rząd. I co, potem się pochwali kolegom, że przez 2 dni nie odszedł od konsoli? Super. Wszystkie laski jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:08, Madoc napisał:

Ten świat się stacza. Zacznijmy bić rekordy w jak najdłuższym niewstawaniu z łóżka albo
w jak największej liczbie obejrzanych odcinków "M jak Miłość" pod rząd. I co, potem się
pochwali kolegom, że przez 2 dni nie odszedł od konsoli? Super. Wszystkie laski jego.

Hmm... rekord spania/nie spania już chyba jest, nie mogę znaleźć ale chyba pamiętam że ktoś kiedyś bił rekord Guinessa w spaniu, co do "M jak Miłość"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obejrzeli-57-filmow-przez-123-godziny-i-pobili-rekord,wid,10442801,wiadomosc.html?ticaid=18b13
Wystarczy :-3

A ja powiem, ludzie mają zdecydowanie za dużo wolnego czasu skoro mają czas na takie głupstewka XD NA WIEŚ ZIEMNIAKI ZBIERAĆ, a nie się obijać przed kompem dla sławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:37, Gremo napisał:

Czyli jak zginie w GTA to czas sie resetuje bo jesli nie to co to za wyczyn...


Ehhh...ludzie pomyślcei,gra ciagle,resetuje się jak np. idzie do kibla...albo odchodzi od TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem całe GTA bez zgonu, więc nie wiem w czym problem... Ale w sumie to nie wiem po co robić oddzielne rekordy na gry, powinno być po prostu ilość czasu grania np na konsoli. GTA nie jest tak wymagające fizycznie więc problemu wielkiego nie ma, gorzej byłoby grać w jakiegoś FPS po sieci na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu takie rekordy. Mój rekord non-stop przy Cywilizacji, to 71 godzin i 30 minut (od piątku rano do poniedziałku rano). No i co z tego? Jeszcze większe "rekordy" bili Chińczycy czy Koreańczycy, którzy wykorkowali z wycieńczenia. Na pewno siedzieli ze 4 czy 5 dób non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary jestes dla mnie kimś naprawde, pokaz nam jeszcze jak tasujesz sie dwa dni z rzędu + ew. jak zapier. wkolo bloku przez caly wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny debil, który zamiast wyjść z domu i przejść się na porządną imprezę woli siedzieć i grać jak ciul. Chryste, nie chce wiedzieć jak będzie wyglądać kolejne pokolenie młodych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:40, 4ny4 napisał:

Kolejny debil, który zamiast wyjść z domu i przejść się na porządną imprezę woli siedzieć
i grać jak ciul. Chryste, nie chce wiedzieć jak będzie wyglądać kolejne pokolenie młodych
ludzi...

Lepszy taki rekord niż rekord opróżnionych butelek wódki, albo zaliczonych panienek na imprezie :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować