Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft rozpoczyna kolejne banowanie

51 postów w tym temacie

To pewnie będzie przestrogą dla innych tych którzy grają na piratach. Trochę to jest że tak powiem "za mocne" ponieważ ban na konsole to małe przegięcie ale żeby tępić piratów trzeba sięgnąć po największą broń jaką jest banowanie konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze wieśniakom dla, których 100-200 zł to dużo banować, banować, banować. Wg mnie najlepiej byłoby, gdyby za piractwo banowali konsole razem z singlem, żeby wyskakiwał RRoD, a w serwisie sprawdzali system napędu. Spowolniłoby to trochę serwisy, ale przynajmniej nie byłoby marginesów społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę wściekłość graczy którzy mają pirata i dostaną bana.

Xjumpaytech-dla niektórych wydać 100 - 200 zł na grę to mało, ale dla innych to jest naprawdę sporo. Gry powinny być sprzedawane na raty to być może zmniejszyło by piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:00, NicRAM95 napisał:

Oj widzę wściekłość graczy którzy mają pirata i dostaną bana.

Xjumpaytech-dla niektórych wydać 100 - 200 zł na grę to mało, ale dla innych to jest
naprawdę sporo. Gry powinny być sprzedawane na raty to być może zmniejszyło by piractwo.



Nie prawda. Wielu piratom po prostu wali czy kradną czy nie. Nawet 10zł za grę by nie dali.


Bany powinny być też na singla. Nikt nie piraci przez przypadek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:00, NicRAM95 napisał:

Xjumpaytech-dla niektórych wydać 100 - 200 zł na grę to mało, ale dla innych to jest
naprawdę sporo. Gry powinny być sprzedawane na raty to być może zmniejszyło by piractwo.

Tak wiem tylko dlaczego kupują konsolę wiedząc, że nie mają na nią (gry) kasy? Gdyby gry na raty podzielić pewnie byłoby mniej piratów, ale i tak byłoby to "modne". Denerwuje mnie bardzo to, że ludzie ciężko pracują, żeby stworzyć taką grę, a tu jacyś idioci kradną tą pracę i wiele projektów na naprawdę dobre gry pada przez złodziei. Denerwuje mnie jeszcze to, że oni mogą "bezkarnie" ściągać grę i mają to samo co ja pracując na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:58, Kurammi napisał:

Konsola zbanowana = konsola kupiona i użytkowana w Polsce(brak xl).


Fajna bzdura. Mam kupioną i używaną w Polsce konsolę, mam Xbox Live. Czyżbym ominął bana? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj największym pasożytem jest M$, który żeruje na graczach, jeśli tego nie widzicie, to przejął on chyba nad Wami całkowicie kontrolę. Każdy w Polsce płaci za te gry, jak każdy inni człowiek, a kiedy przyjdzie co do czego, to nie może ściągnąć darmowego (lub nie) dodatku do swojej ulubionej gry, na którą wydał 200zł, tylko dla tego, że M$ stosuje blokadę. Z zakładaniem konta też trzeba oszukiwać i zakładać np. na GB. M$ patrzy na portfel, nie na graczy i taka jest prawda. Gdyby piractwo tak bardzo ich obchodziło, to lepiej zabezpieczaliby gry, lub byłoby więc fal banowania.
Pile, akurat ktoś, kto piraci, to na grę musi wydać te 8zł, więc jest to również jakaś kwota xD Jeden woli kasę wydać na grę, drugi uzbierać na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:50, Siuski napisał:

Trochę to jest
że tak powiem "za mocne" ponieważ ban na konsole to małe przegięcie


lol to tak jakbys powiedzial ze:

Trochę to jest że tak powiem "za mocne" ponieważ wsadzanie ludzi za kratki za to ze kradna samochody, lub okradaja sklepy to male przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować