Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa galeria z Diablo III

73 postów w tym temacie

Gra wyjdzie pewnie w 2011 najwcześniej, 2010 wydaje mi się mało prawdopodobny. Na pewno kupię i na pewno będę grał, wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mozna screenów z newsów organizować w jakąś galerię, żeby można było nawigować po obrazkach "następny" i "poprzedni"l, a nie otwierać każdego screena w osobnym oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam czekam i doczekać się nie moge. czuje że drogo będzie mnie kosztować zakup tej gry :P DIII + konfiguracja PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ arborek: Jaka polityka? Blizzard zawsze mawia lakonicznie, że premiera odbędzie się, kiedy gra będzie gotowa. A praca na pełne zadowolenie klienta wymaga czasu. Znając życie nie wcisną nam byle gniota, a produkt finalny będzie wart każdej Twojej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard po prostu dopracowuje.
Nie wiem czemu też Polyphony i Gran Turismo 5 jest mieszany z błotem. Obaj producenci się pocą by ich gry były pod względem jakości jak najlepsze a tutaj jeszcze narzekają.

Diablo III i GT5 tak długo powstają bo producenci chcą by były to produkty najwyższej jakości. No i poza tym obie gry powstają od zera bo mają nowe silniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 10:28, arborek napisał:

Nie podoba mi się polityka Blizzarda! na 100% nie dostaną ode mnie ani złotówki :/


To znaczy jaka polityka? Dopracowywanie gier, żeby nie było bugów, a rozgrywka była tak zbalansowana, jak to jest tylko możliwe? Rzeczywiście, to straszne. Jak oni w ogóle mogą?! Przecież wiadomo, że lepiej iść drogą Electronic Arts, i wypuszczać na rynek produkty w rodzaju Hellgate: London - zabugowane, niedopracowane i niekompletne...

Co do samej gry, to mam tylko jedną, jedyną obawę: grafika już dziś nie zachwyca (jest po prostu dobra, ale to chyba wszystko, co można o niej powiedzieć). Za dwa lata będzie mocno przestarzała. Czy to przypadkiem nie zaszkodzi grze? Wiem, że dla wielu osób (w tym i dla mnie) to nie grafika decyduje o tym, jak dobra jest dana gra (np. nadal świetnie się bawię przy Jedi Outcast), ale z pewnością będzie to jeden z zarzutów, jakie padną pod adresem tej gry we wszelkiego rodzaju recenzjach. Oby Blizzard tym razem się nie przeliczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada. Czekam z niecierpliwością mając nadzieję, że mój 9600GT to pociągnie w 1024x768 - a jeśli do tego czasu zmienię monitor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 10:48, Slappy napisał:

Blizzard po prostu dopracowuje.
Nie wiem czemu też Polyphony i Gran Turismo 5 jest mieszany z błotem. Obaj producenci
się pocą by ich gry były pod względem jakości jak najlepsze a tutaj jeszcze narzekają.

Nie porównuj Diablo 3 do GT5, bo to zupełnie dwie różne rzeczy.
O Diablo 3 się mówiło, że ''kiedyś'' wyjdzie, by nagle(nikt się spodziewał aż do tygodnia przed) pod koniec czerwca 08 nagle się pojawić. Czekamy na Diablo 3 dopiero od lekko ponad roku, możemy poczekać jeszcze trochę. No i to co pokazał Blizzard wygląda naprawdę fajnie.

A Polyphony sobie po prostu igra z graczami. Od 2006 roku czekamy na grę, która "kiedyś wyjdzie". Bezczelnością jest wydawanie "na odwal się" płatnego dema w pudełku. No troszkę więcej niż dema. Troszkę. W dodatku wypowiedzi szefostwa Polyphony "jakie to GT5 nie jest zajebiste, szkoda że tego nie widzicie, bo gra wyjdzie w 2010. Jak dobrze pójdzie". Ostatnio wydało się, ze w GT5 będzie model zniszczeń. Który wygląda trochę gorzej niż ten z GTA3.
Dodajmy fakt, że Gran Turismo Mobile miał wyjść na start PSP, ale on na szczęście jest na ukończeniu, i mamy datę premiery. No i ostatnio wydano "nowe" obrazki z menu gry, które wyglądają jakby wstawić nowe auta do GT Prologue.

O, dlatego nie lubimy Polyphony. Myślą, że jak zrobili Gran Turismo 4 to mają monopol na tego typu racery "tru-symulacyjne". Pozostaje mieć nadzieję, że Forza3 da trochę doda trochę do pieca i zmusi ich do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:00, mcnitrox napisał:

Ciekawie się zapowiada. Czekam z niecierpliwością mając nadzieję, że mój 9600GT to pociągnie
w 1024x768 - a jeśli do tego czasu zmienię monitor...

Spokojnie pociągnie. Gra jest na DirectX 9 (czy o czymś nie wiem?), gra ma chodzić ładnie/ płynnie nawet na starszych komputerach- tak zapowiedział Blizz.
Co do screenów, to jakieś słabe ;-( przynajmniej nie zachwycają mnie jak powinny, przecież to BLIZZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 10:51, Ringno5 napisał:

Co do samej gry, to mam tylko jedną, jedyną obawę: grafika już dziś nie zachwyca (jest
po prostu dobra, ale to chyba wszystko, co można o niej powiedzieć). Za dwa lata będzie
mocno przestarzała. Czy to przypadkiem nie zaszkodzi grze? Wiem, że dla wielu osób (w
tym i dla mnie) to nie grafika decyduje o tym, jak dobra jest dana gra (np. nadal świetnie
się bawię przy Jedi Outcast), ale z pewnością będzie to jeden z zarzutów, jakie padną
pod adresem tej gry we wszelkiego rodzaju recenzjach. Oby Blizzard tym razem się nie
przeliczył...


gorsza grafika ale na zoptymaliowanym silniku zadziala nawet na starszych konfiguracjach - zamiast wypasionej grafiki uderzaja do szerokiego grona odbiorcow - i dobrze robia. Z tego co widze na trailera jest bardzo przyzwoicie, fajne efekty, zroznicowane modele przeciwnikow, niezla animacja - troche brakuje detali na mapach, nic innego nie ma do zarzucenia. czekam cierpliwie, ale do czas premiery pewno jescze pare innyc h''n''sow skoncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiedyś był trailer Diablo III i na końcu trailera widniał napis 2007. Czyżby rok 2007? Niestety został szybko usunięty.
O dacie wydania Diablo III już wcześniej spekulowano.

Polyphony nigdy nie mówiło czegoś takiego że wyjdzie w 2010 jak dobrze pójdzie. Nigdy data premiery nie została ogłoszona. Tak samo jak w przypadku Diablo III. Były tylko spekulacje.

Co do wydanie Prologue. A kto każe kupować?? Polyphony wyraźnie zaznaczyło że to jest Prolog a gierkę cały czas dopracowują. Ja sam GT 5 Prologue nie kupiłem i jakoś nie pałam nienawiścią do nich. To jest wola gracza czy chce kupić.
Ciekawe że StarCaft II jest dzielony na 3 części i jakoś ludzie się i tak cieszą bo to Blizzard robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nieźle się zapowiada i myślę, że producent nie będzie spał przez dwa lata i gra będzie porządnie sopracowana. Moim zdaniem lepiej jest grę wprowadzić później porządnie dopracowaną niż wszystko robić na szybko, a potem co chwilę wydawać patche likwidujące bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 10:51, Ringno5 napisał:

> Nie podoba mi się polityka Blizzarda! na 100% nie dostaną ode mnie ani złotówki
:/

To znaczy jaka polityka? Dopracowywanie gier, żeby nie było bugów, a rozgrywka była tak
zbalansowana, jak to jest tylko możliwe? Rzeczywiście, to straszne. Jak oni w ogóle mogą?!
Przecież wiadomo, że lepiej iść drogą Electronic Arts, i wypuszczać na rynek produkty
w rodzaju Hellgate: London - zabugowane, niedopracowane i niekompletne...

Co do samej gry, to mam tylko jedną, jedyną obawę: grafika już dziś nie zachwyca (jest
po prostu dobra, ale to chyba wszystko, co można o niej powiedzieć). Za dwa lata będzie
mocno przestarzała. Czy to przypadkiem nie zaszkodzi grze? Wiem, że dla wielu osób (w
tym i dla mnie) to nie grafika decyduje o tym, jak dobra jest dana gra (np. nadal świetnie
się bawię przy Jedi Outcast), ale z pewnością będzie to jeden z zarzutów, jakie padną
pod adresem tej gry we wszelkiego rodzaju recenzjach. Oby Blizzard tym razem się nie
przeliczył...


To ciekawe, ale przed każdą premierą gier Blizza wszyscy zawsze martwią się archaiczną grafiką :)) Jak to tej pory okazywało się, że grafika jest po prostu ładna, dopracowana i charakterystyczna. W grach Blizza nigdy wodotrysków nie było ,ale i tak zachwycały modelowaniem postaci, świata, czarów itd. Jestem o to spokojny. Gra będzie świetna. Już się nie mogę doczekać...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować