Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa galeria z Diablo III

73 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 11:14, EmperorKaligula napisał:

gorsza grafika ale na zoptymaliowanym silniku zadziala nawet na starszych konfiguracjach
- zamiast wypasionej grafiki uderzaja do szerokiego grona odbiorcow - i dobrze robia.


Tak, tyle że z tego, co widać, to D3 już DZIŚ jest w stanie ruszyć na starszych kompach. Tego rodzaju grafika była już w Mythosie ;)

Dnia 06.09.2009 o 11:14, EmperorKaligula napisał:

Z tego co widze na trailera jest bardzo przyzwoicie, fajne efekty, zroznicowane modele
przeciwnikow, niezla animacja - troche brakuje detali na mapach, nic innego nie ma do
zarzucenia. czekam cierpliwie, ale do czas premiery pewno jescze pare innyc h''n''sow
skoncze ;)


Przyzwoicie dziś = słabiutko za 2 lata. Jeśli Blizzard przełoży premierę na 2011*, to gra będzie wyglądała na mocno "przeterminowaną".


* - swoją drogą, wypadałoby się zastanowić, na ile tak odległa data premiery spowodowana jest chęcią dopracowania tytułu (który już dziś ma grywalne dema, czyli jest w naprawdę zaawansowanym stadium produkcji), a na ile ma na celu zapobieżenie zbędnej konkurencji między produktami Blizzarda, wydawanymi w przyszłym roku. W końcu gdyby wydano jednocześnie Cataclysm, SC2 i D3, to wiele osób musiałoby wybierać między tymi tytułami (brak czasu, brak pieniędzy, inne gry na rynku). Rozbijając premiery na 2 lata, likwiduje się "wewnętrzną" konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te ich odległe terminy premier wyglądają jak wołanie "nie umiemy zrobić genialnej gry więc czekajcie na nią dwa lata... przecież jak coś się robi tyle lat to musi być doskonałe". A potem wychodzi gra... wszyscy jej pragną jak wody na pustyni mimo że gra jest normalna... tylko stworzono na nią ogromny popyt rosnący latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: Problem w Twoim rozumowaniu jest taki, że oni rzeczywiście robią genialne gry. Dlatego niewiele osób ma im za złe, że tworzą taki hype - są nauczeni doświadczeniem, że gra będzie tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:37, Luk_Der_Ritter napisał:

Wygląda świetnie, aż chce się grać :) Niby zwykły h&s ale Diablo ma to coś czego nie
miały te wszystkie Titan Questy, Sacredy, DS''y, Loki, Kłaki, Dredy :D


Akurat tu obronię sacreda 1 jak dla mnie jedyny hack n slash po diablo który wciągnął mnie niczym wir.Szkoda ,że 2 już tego nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś Diablo III nie ciągnie, choć lubię hack''n''slashe . Z początku miałem ochotę na ten tytuł , ale patrząc na termin premiery gra mnie odpycha. DIII może odniesie jakiś "potężny" sukces na rynku, ale nie zdziwiłbym się np. że wtedy powiedzą "już prawie skończyliśmy , poczekajcie miesiąc,dwa" . To już byłaby porażka .
> Tak, tyle że z tego, co widać, to D3 już DZIŚ jest w stanie ruszyć na starszych kompach.

Na jak starych po pierwsze ? Dwa lata najwyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:36, Konrad-kun napisał:

@up: Problem w Twoim rozumowaniu jest taki, że oni rzeczywiście robią genialne gry. Dlatego
niewiele osób ma im za złe, że tworzą taki hype - są nauczeni doświadczeniem, że gra
będzie tego warta.


Pożyjemy zobaczymy. Do tej pory im wychodziło miejmy nadzieje że tym razem też... i jedynym plusem nowego Diablo nie będzie fakt że nazwa gry budzi miłe wspomnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, gra wyjdzie najwcześniej za dwa lata, a pewnie bez problemu pójdzie na dobrych komputerach "dzisiaj". Zresztą gry Blizzarda zawsze się charakteryzowały tym, że nie miały zatrważających wymagań sprzętowych w czasach w których wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:39, hammerfall87 napisał:

Akurat tu obronię sacreda 1 jak dla mnie jedyny hack n slash po diablo który wciągnął
mnie niczym wir.Szkoda ,że 2 już tego nie zrobiła


Pół roku w S1 grałem. Dzień w dzień. Żadna inna gra wtedy dla mnie nie istniała. Jedyną rzeczą, której dla mnie zabrakło do tego, by uznać Sacred za grę wybitną, była możliwość przechowywania setów. Aż dziwne, że do tej pory żadna gra nie daje możliwości np. kupienia domu, w którym moglibyśmy ustawić "manekiny", na których moglibyśmy rozmieszczać sety.

Ale i tak grało się bardzo przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Luk_Der_Ritter

A ja muszę bronić pierwszego DS''a bo gra była wspaniała klimatyczna, ale zmasakrowali wszystko co ten tytuł reprezentował tworząc sequel:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest stylizowana. Patrzcie na takiego dooma 3. Grafika jest już dzisiaj przestarzała. A popatrzcie na warcrafta 3. Grafika jest stylizowana i bardzo wolno się starzeje. Dzisiaj nadal bardzo mi się podoba. Tak samo będzie z D3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:18, Slappy napisał:

Ciekawe że StarCaft II jest dzielony na 3 części i jakoś ludzie się i tak cieszą bo to
Blizzard robi.


To ma być podstawowa gra + 2 dodatki. Zresztą Wings of Liberty ma mieć 30 misji + przerywniki filmowe, rozmowy. A to jedna kampania, kiedy obecnie większość RTS''ów kończy się w okolicach 20 misji maksymalnie.

Dnia 06.09.2009 o 11:18, Slappy napisał:

Na jak starych po pierwsze ? Dwa lata najwyżej :)


A ile jest obecnie na świeci PC służących do grania i starszych jak te 2 lata? Śmiem twierdzić, że niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w dzisiejszych czasach gracze są... chorzy. Grafika jest bardzo dobra. Za dwa lata też będzie dobra. Skoro jest teraz dobra i mi się podoba, to nie widzę by mi się nie podobała za dwa lata. Nie rozumiem takiego toku myślenia... "ooo <płacze> grafika bedzie slaba za dwa lata uouoee" - żałosne.

I ogółem to nie jest "styl" crysis''a, dooma, unreala czy innego błyszczącego się gówna, zaś coś co idzie w inną stronę. Mianowicie ten silnik...się nie starzeje. Gram w warcfta 3 i mnie ta grafa po tylu latach wciąż zachwyca. Gram w World of Warcrafta i grafa wciąż zachwyca! Myślę, że i D3 będzie się starzał strasznie długo i również bedzię mnie zachwycał grafiką po paru latach grania.

To jest styl Blizzarda i jestem z tego zadowolony. Ale zastanawiam się w jakim kierunku pójdą z tym ich nowym MMORPG. Czy wciąż będą się trzymać swoich "bajecznych" klimatów czy też udeżą w stronę tych najabrdziej marudzących i wykorzystają całkowicie nowy silnik stylizowany się na L2, GW czy innego poważnego tytułu.
Ale wydaje mi sięm że pójdą w stronę PVP+ poważna grafa, by załatać dziurę w swoich produkcjach. Wow dla jednych, "Projekt X" dla drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest całkiem ładna (dla mnie nie musi być rodem z Crisisa, żeby gra była zdatna do grania). Mam tylko nadzieję, że Diablo III zachowa dynamikę drugiej części diabełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować