Zaloguj się, aby obserwować  
Wujek-Alfred

Problem z Internetem !

9 postów w tym temacie

Wiec mam strasznie dziwny problem. Otorz wczoraj wszystko dzialalo normalnie, lecz nagle nie wiadomo czemu wyskoczyl mi komunikat iz jest on odlaczony. Oczywiscie kabel byl podlaczony wszystko bylo jak trzeba gdy podlaczam kabel idacy od routera do laptopa to wszystko dziala. Lecz gdy ten sam kabel podlaczam do komputera nic sie nie dzieje, na routerze miga mi lampka ktora winna sie swiecic. Gdy podlaczam kabel od internetu do komputera to przy wejsciu do kabla powinna sie swiecic lampka. Lecz tak sie nie dzieje.

Reinstalowalem sterowniki do plyty glownej (ostatnim razem pomoglo), lecz nic to nie dalo.Komputer dalej nie widzi ze kabel jest podlaczony.

Wszytko jest w porzadku, ani nic nie szarpnalem ani nic, tak po prostu wyskoczyl mi ten komunikat. Probowalem juz wszystkiego. I juz nie wiem co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze sprawdz w menadżerze urzadzen czy sama karta sieciowa jest poprawnie wgrana ..tez miałem podobny problem i okazało sie ze karta sieciowa była odłaczona ( i samo sie to zrobiło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 13:54, Taykun napisał:

Moze sprawdz w menadżerze urzadzen czy sama karta sieciowa jest poprawnie wgrana ..tez
miałem podobny problem i okazało sie ze karta sieciowa była odłaczona ( i samo sie to
zrobiło)


Niestety wszystko jest podlaczone tak jak byc powinno, sterowniki rowniez sa w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 18:43, L33T napisał:

1) Jaki ISP ?

ISP ? Nie mam pojecia co to.

Dnia 06.09.2009 o 18:43, L33T napisał:

2) Poproszę screena z ipconfing.

Co, gdzie, i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 19:07, Wujek-Alfred napisał:

Bedzie post pod postem ale coz. Internet mam od Multi Medi. A gdy wciskam Start->Uruchom->ipconfing,
wyskakuje mi jakis blad - no chyba ze cos nie tak zrobilem ?


A bo to się robi tak: Start->Uruchom->cmd->ipconfig (nie ipconfing) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować