Zaloguj się, aby obserwować  
k101

Czy rodzice pozwalają wam jeździć samochodem?

28 postów w tym temacie

pytanie jak w temacie :) czekam na odpowiedzi.
mi osobiscie ojciec da sie czasem przejechac maluszkiem. ale tylko po polach. v-max jaka nim jechalem to 70km/h ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:42, k101 napisał:

pytanie jak w temacie :)


Oczywiście że tak ;) A to dlatego że mają do mnie zaufanie, choć z początku nie było tak różowo (plastik mam od ponad roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem już trochę to drogach naszej wioski, szczerze mówiąc to prowadzić praktycznie umiem, teraz trzy lata przećwiczenia i tylko prawko zdawać. Chociaż miałem z tym już pewną przygodę że bym samochód skasował ale na szczęście nie z mojej winy, na zakręcie jakiś ***** jechał gdzieś koło 70 i jeszcze na lewym pasie :/ w ostatniej chwili odbiłem z drogi bo jakby nie to to były by kłopoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rodzice niestety nie pozwalają jeździć:(. " Bo za młody ". Ale na pewno o wiele lepiej by mi się zdawało prawko, jakbym teraz pojeździł trochę na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy samochodu :D, ale jezdziłem Autem Wujaszka z wujaszkiem na miejscu pasażera, po pustym parkingu obok biedronki wieczorem, :D niezła jazda, ale jak komnetuje Wujaszek, jestem zbyt szalony :) i nie dosięgam do pedałów jeszcze.

(nie mam prawka)

A ostanio mi się kumpel chwalił swoją Vectrą która ma być przemalowana na czarno ;) (jak wróci z Chorwacji bierze się za Prawko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolić pewnie i by pozwolili, ale gdzieś na wsi. Poza tym na razie mnie jakoś nie pali do jeżdżenia - będę miał na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 10:23, Noobioster napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=Ul7YjYXYlEU

Widziałem kilka razy ten film. Zależy od człowieka, jeden będzie myślał na drodze i spokojnie
jechał a drugi będzie kozaczył. BMW,kumple, powrót z dyskoteki,szpan, 150 km/h i nieszczęście
gotowe.

No dokłądnie. Takie cwaniaki jeżdżą BMW to tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi daja jezdzic autkiem^^
Ojciec Kupil samochod do lasu Daihatsu Feroza (bo jest mysliwym) i tym moge jezdzic ale golfa nie ruszac bron Boze xD
Ja nim dokladnie ulica jechalem 80km/h nie natrafilem na policje udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pozwalają (a raczej tata pozwala - mama nie jeździ, a jak siadam za kierownicę to woli nie patrzeć xD), mimo tego, że w grach nie zawsze jeżdżę po Bożemu xD. Rzadko się zdarza, ale na jakichś polnych drogach czy ogólnie rzadko uczęszczanych owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice jakoś się do tego nie kwapią, bo nigdy się nie pytam, ale dziadek to co innego... o tak, zupełnie innego. On potrafi na środku drogi puścić kierownice mówiąc "trzymaj..." (wiem, jest szalony). No ale w każdym razie jak na razie aż tak bardzo nie ciągnie mnie do samochodów, więc tego tak nie przeżywam. Wystarcza mi mój rower, bo do niego mam dużo więcej zaufania. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły gdy z ojcem za dużo wypijemy to dochodzi do sprzeczek kto ma prowadzic auto tzn. kto jest w stanie utrzymac kierownice, ale najczesciej wypada na mnie. Prawka nie mam i nie bede mial. Auta zmieniamy dosyc czesto bo mamy ostatnimi czasy sporo stluczek w tym 3 gdzie auto poszlo do kasacji. Mama tego raczej nie pochwala ale zawsze staramy sie ja zmiekczyc zakladajac sie z nia ze nie wypije 0,5l na exa. Z reguly wypija ale przynajmniej juz nei marudzi tyle.

Tak na serio to moim zdaniem kretynizmem jest jezdzenie bez prawka. Gowno sie jeszcze wtedy wie i stanowi sie olbrzymie zagrozenie. Jak dla mnie nieglupim pomyslem bylby nakaz jezdzenei przez pierwszy miesiac lub dwa od zdania prawka z kims kto prawko juz posiada i jest doswiadczonym kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować