Zaloguj się, aby obserwować  
k101

Czy rodzice pozwalają wam jeździć samochodem?

28 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 19:27, Damiano1994 napisał:

No dokłądnie. Takie cwaniaki jeżdżą BMW to tak jest...

Dlatego nazwali to BMW- Bardzo Młody Wieśniak, Bardzo Mały Wacek itd. :)

Szczerze jak bym był Waszymi rodzicami to może z 3 osobom bym pozwolił jeździć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 18:11, Xjumpaytech napisał:

> No dokłądnie. Takie cwaniaki jeżdżą BMW to tak jest...
Dlatego nazwali to BMW- Bardzo Młody Wieśniak, Bardzo Mały Wacek itd. :)

Szczerze jak bym był Waszymi rodzicami to może z 3 osobom bym pozwolił jeździć :P.


W moich stronach BMW to Bardzo Mały Wóz oczywiście :P


A wracając do tematu, to oczywiście że pozwalają. Pierwszą jazdę zaliczyłam właśnie z ojcem by pokazał co i jak.
Teraz trochę mniej czasu jest, ale jak jest samochód to się bierze kluczyki i na jakieś pole za lasem (mieszkam praktycznie koło lasu) porobić manewry, czy nawet na podwórku by nie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też pozwalają. Nawet dają samochód na wyjazdy gdzieś dalej za miasto. Do babci do dziadka.
Może na ich decyzje wpływa fakt, że mam prawo jazdy już ??? :p

A tak na poważnie, uważam że rodzice (najczęściej ojciec) powinien pokazać dziecku jak się jeździ. Jednak gdy rodzice kupują dziecku samochód i pozwalają jeździć samotnie gdy ich pociecha nie ma jeszcze prawa jazdy jest przegięciem. Jest to przede wszystkim nieodpowiedzialne i moim zdaniem głupie. Dla młodych ludzi wydaje się to takie fajne ale na wszystko przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mama mówiła kiedyś, że jak kiedyś pojedziemy na jakieś pole to da pojeździć a tak to tylko raz na parkingu pojechałem kawałeczek ;/. Ale muszę przyznać, że fajnie się jeździ :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 10:08, BuuBuu napisał:

A tak na poważnie, uważam że rodzice (najczęściej ojciec) powinien pokazać dziecku jak
się jeździ.


Iii tam. Ja pierwszy raz za kółkiem byłem na kursie i od razu, bez, dokłądnego żadnego zaznajomienia się po 5 minutach już wyjechałem na ulice Warszawy ;)

Dnia 03.10.2009 o 10:08, BuuBuu napisał:

Jednak gdy rodzice kupują dziecku samochód i pozwalają jeździć samotnie gdy
ich pociecha nie ma jeszcze prawa jazdy jest przegięciem. Jest to przede wszystkim nieodpowiedzialne
i moim zdaniem głupie. Dla młodych ludzi wydaje się to takie fajne ale na wszystko przyjdzie
czas.


Zgadzam się. Jeszce może się coś stać, lub coś. Ja tam żadnego pociągu do samochodu przed kursami i zdobyciem prawka nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ojciec nigdy nie pozwolił jeździć samochodem przed zrobieniem prawka, ale za to po zrobieniu prawka kupił samochód który wprawdzie oficjalnie nie jest mój, ale tylko ja nim jeżdżę :D. I jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować