Zaloguj się, aby obserwować  
ciafa

Cesarz - Narodziny państwa środka

43 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 20:10, ciafa napisał:

Ktoś może chce pogadać o tej dla mnie fajnej grze

Tworząc temat jesteś zobowiązany jako pierwszy napisać swoje spostrzeżenia na dany temat. Więc co ty sądzisz o te grze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony poprzednimi przyjemnymi chwilami przy Cesarze i Faraonie, zamówiłem sobie tą grę. Czekam, aż przyjdzie paczka. Wygląda bardzo zachęcająco i myślę, że nie rozczaruje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 19:36, lurynowicz napisał:

Zachęcony poprzednimi przyjemnymi chwilami przy Cesarze i Faraonie, zamówiłem sobie tą grę.
Czekam, aż przyjdzie paczka. Wygląda bardzo zachęcająco i myślę, że nie rozczaruje się.


Na pewno Się nie Rozczarujesz
Jak Coś służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:51, PrimozPL napisał:

gdzie jest na tej grze kod seryjny??????????????????
POMOCY!!!!!!!!!!!

Otworz instrukcje - na drugiej stronie okladki, na dole. Tez sie naszukalem, niezla zmylke nam zafundowali dajac zupelnie inny klucz w widocznym miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam napisane że migracja jest ograniczona przez despotyzm. Co mam zrobić??

PS. ja naprawde nic nie robie żeby można było uznać mnie za władce despotycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wymaga sporej ilosci czasu wiec granie w multi to pomylka...Sama gra najlepsza z serii choc niestety nie najladniejsza. Zdecydowanie wolalem ogladac budowe piramid niz tych pseudo monumentow ;/ Natomiast sama struktura miasta dopracowana czego brakowalo w poprzednich czesciach.

Niestety mapa jest zbyt mala. Granie w cos innego jak kampanai szybko traci sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 08:43, ciafa napisał:

Jak Coś służę pomocą



Pisałeś że służyżysz pomocą, więc może mi pomożesz??

Mam napisane że migracja jest ograniczona przez despotyzm. Co mam zrobić żeby to zmienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna. Mimo trudności w rozbudowywaniu ekonomii, ale mimo wszystko ta gra wciąga. Jeżeli masz z nią jakieś problemy to pójdź na łatwiznę i wpisz kody. Póki co możesz liczyć na moją pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gtrałem we wszystkie(no prawie nie grałem w cezara 1 i 2) części i uwielbiam tą serię . Cesarz na tle poprzedników wypada bardzo dobrzechoć w serię tę gram głównie dla cudów i tu nie wybija się:((choć grobowiec z posągami wymiata). Mimo wszystko polecam:)

ps. najlepsze cuda(świątynie) ma Zeus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 19:39, jestemZdzichu napisał:

o co chodzi z poleceniem 9 miesięcy bohaterów
co to znaczy co trzema zrobić
jestem w 2 planszy 2 kampani


Musisz utrzymac w mieście przez 9 miesięcy bohatera, dawaj mu dary zeby był cały czas zadowolony a wytrzyma te 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w planszy gdzie za zadanie mam władać trzema miastami.
na początku mam władzę nad dwuma miastami, sprzymierzam się z dwóma innymi i wszystkimi atakuję jakieś miasto
zawsze przegrywam a na dodatek to miasta nad którymi mam władzę buntują się
co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu zamówiłem sobie.Zachęcony głównie Zeusem, który wg mnie był najlepszy z całej serii.No może jeszcze Cezar, bo Faraon tak średnio:).Co mogę powiedzieć o Cesarzu??Nie spodziewałem się dużej różnicy.Raczej tylko zmiana kultury starożytnej a tu...Trochę gorzej.Czego mi braknie??Ministerstw!Czemu je odjęli?Dzięki temu było wszystko bardziej przejrzyste.Teraz już jest gorzej.A tak to jednak nie ma specjalnie dużcyh różnic.Polecam jednak wszsytkim, którzy lubią pograć w strategie w której nie ma tylko 2 surowców:).Na początku może się wydawać trudna.Bo taka właśnie jest!!:D Nie no żartuje.Trzeba się "wgrać'' a pójdzie jak pocisk wystrzelony z F-16:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie cesarza przed tymi wakacjiami i mnie trochę niestey zawiodł . Grałem z kodami ale to nie ułatwia tak tej rozgrywki . Wydawało mi sie ze ta gra bedzie fajna i ciekaw ale nie jest . Dali nam to samo co w innych częściach . Dla mnie najlepszy jest Zeus i jego dodatek oczekiwany przeze mnie bardzo długo ( bo prawie lat ).
Wg mnie
1. Zeus złota edycja
2. Cezar
3 Cesarz
4 Faraon i Kleopatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować