Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 Firmware 3.01 w przyszłym tygodniu?

16 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Wygląda na to, że aktualizacja systemu PlayStation 3 do wersji 3.0 nie do końca poszła zgodnie z planami Sony. Wprawdzie garść nowości ułatwiających korzystanie z konsoli to duży plus, ale z drugiej strony zewsząd słychać głosy niezadowolenia mówiące o ciągłym zawieszaniu się PS3.

Przeczytaj cały tekst "PS3 Firmware 3.01 w przyszłym tygodniu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kupiłem ps3 slim i grałem w Uncharted(też dopiero co kupiona) i mi się konsola zawiesza na tej grze ciągle w tym samym momencie.
Teraz nie wiem czy to wina wadiwej płyty czy systemu. Chyba pozostaje czekać na aktualizacje - jak nie pomoże t wtedy zostanie tylko wymiana płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:10, master962 napisał:

strasznie szybko się pojawiają kolejne wersje oprogramowania :P


Chyba dobrze nie? Przynajmniej widać, że nie olewają sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów z 3.0.

Mogliby jednak updaty dawać w formie patchy, a nie pliku z całym softem, bo pobieranie prawie 200MB za kazdym razem to nie jest przyjemność, a pewnie czasem wystarczyło by po 10 - 15 Mb patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:18, marcinsud napisał:

> strasznie szybko się pojawiają kolejne wersje oprogramowania :P

Chyba dobrze nie? Przynajmniej widać, że nie olewają sprawy.


Ja bym tam wolał, żeby wydali raz, z dobrze. Tzn. raz na jakiś czas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2009 o 21:18, marcinsud napisał:

Chyba dobrze nie? Przynajmniej widać, że nie olewają sprawy.

jakby się postarali za pierwszym razem to teraz nie musieliby poprawiać tej fuszerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też wszystko lata i śmiga, nawet Batman. A mam pierwszą PS3 jaka w ogóle wyszła (kupiłem 2 dni po premierze), jeszcze ze wsteczną kompatybilnością. Nie ma co się ciskać, skoro praktycznie od razu wydadzą łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2009 o 23:07, master962 napisał:

jakby się postarali za pierwszym razem to teraz nie musieliby poprawiać tej fuszerki


Nie wiem w jakim świecie żyjesz i ile kodu napisałeś, ale nie ma oprogramowania bez błędów, a jakość producenta ocenia się po tym jak szybko sobie radzi z tym co zostało wykryte. Oczywiście fajnie by było mieć wszystko bez błędów, ale jeśli ktoś wierzy że to możliwe to chyba żyje w innym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwyraźniej w innym bo w moim świecie jakość producenta nie ogranicza się tylko do szybkiego radzenia sobie z usterkami ale też na ich unikaniu. a ta usterka okazała się na tyle poważna że zdziwiłbym się jakby Sony nie zareagowało odpowiednio szybko szykując aktualizację która normalnie pewnie pojawiłaby się nawet w przyszłym roku a nie 2 tygodnie po ostatniej aktualizacji. ale pewnie ty jako stary programista wiesz pewnie to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować