Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niesamowita sprzedaż PS3 w Anglii!

42 postów w tym temacie

bez konkretnych danych news nie daje zadnego pojecia o sprzedazy.

PS3 moglo sprzedac sie nawet 2000% lepiej niz "kiedystam" a inna konsola ze wzrostem tylko 10% mogla osiagnac lepsza sprzedaz (ilosc sztuk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szok aż mnie zatkało taka sprzedaż
. A nowego xboxa nie będzie- chyba się obudziłeś ze zimowego lub innego (bez obrazy)
a bill na razie nie przewiduje xbox slim , a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 19:19, DoomnY napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że każdy gracz konsolowy chce mieć PS3, ale sępi na nie kasy?


Nie tam sępi kasy, po prostu fanboy x-a nie kupi ps-a. :)
To działa w dwie strony, np palpatine jest fanboyem Sony więc ma tylko PS-a, ale pewnie gdzieś myśli że fajnie byłoby pograć w te "girsy" czy "hajlo". I odwrotnie, wielu ludzi jest fanboyami xbox-a, a chętnie pograliby w "Anczarted" albo coś.
Ale same wojny fanboyów wynikają tylko z niedojrzałości użytkujących, więc pls stop it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz złe wrażenie. Ja mam xboxa i jakoś nie mam ochoty go zamieniać na ps3. Chyba że by dawali slima i to bez dopłat. Jak by mi się spodobał to bym go zostawił, a jak nie to sprzedał, kupił xboxa 360 i pewnie sporo by zostało. Ale głupia gadka mi wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dla mnie duże zaskoczenie. Ostatnio czytałem newsa o żałośnie słabej sprzedaży PS3 - w Japonii X360 sprzedawał się SIEDMIOKROTNIE lepiej, niż konsolka Sony. 1000% wzrost sprzedaży względem tegoż okresu nie jest niczym niesamowitym.

Newsy tego typu niczemu nie służą, co najwyżej mogę robić za pożywkę dla fanboyów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 19:22, Xanas napisał:

co to slim?


Wersja cieńsza niż zwykłe PSP3 , zajmuje mniej miejsca ale ma te same zalety co PSP3. Tłumacząc "slim" na Polski- cienki ( tak na marginesie ;) )

Dnia 07.09.2009 o 19:22, Xanas napisał:

. A nowego xboxa nie będzie- chyba się obudziłeś ze zimowego lub innego (bez obrazy)


Nigdy nic nie wiadomo N-Yori ;p może kiedyś w przyszłości wyjdzie Xbox Slim jako odpowiedź PSP3 slim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej działa tak, że wykupili co chcieli, kasę jeszcze mają (i obecne konsole też) więc kupują, a że nowsza wersja...
Taki news nie służy niczym tylko rozpętywaniu wojenek.
@DoomnY: chciałbyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS nie potrzebuje nowej konsoli aby nie stracić przewagi nad ps3. Według mnie jest niepotrzebna bo po co? Mogą dać większe dyski itp. ale nie inny rozmiar. Niech MS zajmuje się grami a nie slimami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zabrzmieć jak fanboj x0, ale może mi ktoś wytłumaczyć czemu kupować 2 raz tę sam konsolę tylko mniejszą? Jakby wyszła 360 Slim to bym nie kupował, bo wolę jednak te pieniądze wydać na coś lepszego ... prawo jazdy?;]

Pozdrawiam normalnych konsolowiczów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 20:00, alexiej napisał:

Nie chcę zabrzmieć jak fanboj x0, ale może mi ktoś wytłumaczyć czemu kupować 2 raz tę
sam konsolę tylko mniejszą? Jakby wyszła 360 Slim to bym nie kupował, bo wolę jednak
te pieniądze wydać na coś lepszego ... prawo jazdy?;]

Pozdrawiam normalnych konsolowiczów:D

Zdziwiłbyś się ile jeszcze ludzi czekało z zakupem PS3 do obniżek cen.

A Slim to taki dodatek dla tych co jeszcze nie mają. Mało kto będzie traktował jako zamiennik, czyli sprzeda fata i kupi Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie no XD Jak wkoncu stare ps3 tydzien temu sprzedawało się na poziomie .... no własnie wiemy jakim... a w tym tygodniu osiągneło sprzedaż która dla wii jest złym dniem XD to się dziwicie że tyle procent XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie no XD Jak wkoncu stare ps3 tydzien temu sprzedawało się na poziomie .... no własnie wiemy jakim... a w tym tygodniu osiągneło sprzedaż która dla wii jest złym dniem XD to się dziwicie że tyle procent XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować