Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Power Play - nowa tania seria gier

89 postów w tym temacie

Jak już wcześniej napisałem, widziałem :). Pudełka bardzo lekkie, na 95% jest to wydanie pokroju Killer Price czy $upercena (DVDBox plus nośniki z grą, żadnych "papierów"). A tak na marginesie, wczoraj byłem w realu i gier już nie było (wcześniej były wystawione w takim sześciokątnym "kielichu" w miejscu z promocjami, tym razem nie znalazłem ich nawet na stoisku z grami, na którym wciąż można znaleźć promocyjne egzemplarze KK xD). Może podobna sytuacja ma miejsce u Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 18:38, Blackhand napisał:

Jak już wcześniej napisałem, widziałem :). Pudełka bardzo lekkie, na 95% jest to wydanie
pokroju Killer Price czy $upercena (DVDBox plus nośniki z grą, żadnych "papierów"). A
tak na marginesie, wczoraj byłem w realu i gier już nie było (wcześniej były wystawione
w takim sześciokątnym "kielichu" w miejscu z promocjami, tym razem nie znalazłem ich
nawet na stoisku z grami, na którym wciąż można znaleźć promocyjne egzemplarze KK xD).
Może podobna sytuacja ma miejsce u Ciebie :).



No to widać duże ,,branie" maja te gry:) Coś w tym musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2009 o 15:51, Citkowsky napisał:

Commandos 3


Mhm... taka nawet ciekawa propozycja. Generalnie w naszym kraju takie gry maja dużą popularność. Dużo dzieciaków kupuje takie gry, ponieważ generalnie są tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 18:45, Mateox86 napisał:


> Commandos 3

Mhm... taka nawet ciekawa propozycja. Generalnie w naszym kraju takie gry maja dużą popularność.
Dużo dzieciaków kupuje takie gry, ponieważ generalnie są tanie:)



szczególnie starsze osoby wnukom kupują:) Nie raz już to widzialem a, że się mało znają (to znaczy w ogóle) to biorą co tańsze:) I tutaj jest szansa dla takich taniutkich serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 18:45, Mateox86 napisał:

Mhm... taka nawet ciekawa propozycja. Generalnie w naszym kraju takie gry maja dużą popularność.
Dużo dzieciaków kupuje takie gry, ponieważ generalnie są tanie:)


Hmmm...
Być może dzięki takiemu rozchwytywaniu kogoś wciągnie CMSF, jak już go kupi.
Chyba trzeba pomyśleć o szybszej reaktywacji mojej stronki, bo jest szansa że zapytań w googlach o CMSF będzie dużo, co niewątpliwie wspomoże pozycjonowanie ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w tesco i były gry z tej serii ale jak zwykle nie te ktore chcialem. Było chyba wszystko tylko nie rainbow six lockdown. Zrobilem fotke ale wrzuce jutro bo w telefonie jest. Całkiem ładnie te pudełka wyglądają no i ta cena. Miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Commandos 3? Eee lepiej już dołożyć kilka złotych (teraz promocja na KK) i zakupić Antologię.
Jedynie ciekawe Jack Keane, RS Lockdown, i Outfront. I cena 8 zł to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać trafiają tu najgorsze premierowe gry wydane przez Cenegę, które nie przeszły innych seri. Jak RS Lockdown czy Beoful. Albo gry , które odleżały swoje w KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 17:39, Gordon92 napisał:

Jak widać trafiają tu najgorsze premierowe gry wydane przez Cenegę, które nie przeszły
innych seri. Jak RS Lockdown czy Beoful. Albo gry , które odleżały swoje w KK.



Beoful? Nie slyszałem o takiej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:13, Pawlo09 napisał:

Beoful? nie ma takiej gry.



po kij odpowiadasz na mój post? Toć ja wiem, że takiej gry nie ma.

Chodziło mu chyba o beowulfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 17:39, Gordon92 napisał:

Jak widać trafiają tu najgorsze premierowe gry wydane przez Cenegę, które nie przeszły
innych seri. Jak RS Lockdown czy Beoful. Albo gry , które odleżały swoje w KK.


Wypraszam sobie nazywanie CMSF "najgorszą grą"! ]:>

To, że przeciętny (i chyba mało ogarnięty) miłośnik gier nie rozumie tej serii, tudzież nie przepada za "strategiami", nie znaczy, że CMSF jest grą "słabą", bo w rzeczy samej tak nie jest.
Gra ta tłucze się w "tanich seriach" i na totalnym uboczu, bo zawsze tak było z każdą odsłoną tej serii, tak jak i z podobnymi jej grami, jak Close Combat czy Steel Panthers, bo zwyczajnie wymagają one nieco większej wiedzy na temat symulowanych elementów, niż typowa gra strategiczna, a jak wiadomo, przeciętny miłośnik strategii "rynkowych" poznaje tylko samą grę i jej mechanikę, a nie całą otoczkę dzięki której gra powstała, czyli historii działań wojennych w konfliktach które rzeczywiście miały miejsce, charakterystyk używanego sprzętu czy ostatecznie strukturze organizacyjnej wojsk i taktyk przez nie stosowanych.

CMSF jest doskonałą grą, zwyczajnie nieocenioną przez masy, i tylko dlatego znajduje się w tej serii, a nie przez to, że jest gra "słabą"...

OK?

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przejdźmy najpierw do tego, że "nic" nie powiedziałem na temat CMSF, że to syf wymieniłem tylko Lockdowna i Beowulfa. Ale ta temat twojego CMSF nie pisnąłem słowa, może to, żę trafiają niektóre syfy z premier, które nie przerzedły żadnej seri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować