Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Power Play - nowa tania seria gier

89 postów w tym temacie

Dobra przejdźmy najpierw do tego, że "nic" nie powiedziałem na temat CMSF, że to syf wymieniłem tylko Lockdowna i Beowulfa. Ale ta temat twojego CMSF nie pisnąłem słowa, może to, żę trafiają niektóre syfy z premier, które nie przerzedły żadnej seri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: No nie sugerowałeś bezpośrednio o CMSF, ale takie wrażenie można było odnieść, to też i się "wymądrzyłem" w tamtym poście. ;)

Oczywiście problemu nie ma, ale sugeruję ja za to, by nie ciskać się już tak o "tanich seriach", bo różne gry do nich trafiają i nie zawsze tylko dlatego, że były słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 23:17, Citkowsky napisał:

Ja chcę lockdowna!! Dawać mi lockdowna w tej seri;;)

Mam nadzieję, że sobie kpisz, przecież to najgorosza gra z serii Rainbow Six. Hm... cóż, te nowe Rainbow Sixy Vegasy, też są dla mnie kpiną. Zwykła "szczelanka" z niby otoczką taktyczną, ja tam wolę zostać przy starszych częściach takich jak Rogue Spears czy Raven Shield. To są prawdziwe RS`y i basta!

Co do samego "Power Play", widzi mi się tylko Port Royale. Najlepsza gra o takiej tematyce, zaraz po genialnych Pirates! (i chodzi mi tu o każdą część cyklu, razem z remakem na czele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 17:33, PAPISHON napisał:

> Ja chcę lockdowna!! Dawać mi lockdowna w tej seri;;)
Mam nadzieję, że sobie kpisz, przecież to najgorosza gra z serii Rainbow Six. Hm... cóż,
te nowe Rainbow Sixy Vegasy, też są dla mnie kpiną. Zwykła "szczelanka" z niby otoczką
taktyczną, ja tam wolę zostać przy starszych częściach takich jak Rogue Spears czy Raven
Shield. To są prawdziwe RS`y i basta!

Co do samego "Power Play", widzi mi się tylko Port Royale. Najlepsza gra o takiej tematyce,
zaraz po genialnych Pirates! (i chodzi mi tu o każdą część cyklu, razem z remakem na
czele).



Nie, nie kpie. Całkiem przyjemnie grało mi się w nią kilka dni po premierze (swój egzemplarz wygrałem w konkursie) ale grę sprzedałem a teraz za te 8zł według mnie to pozycja godna zainteresowania. No ale co człowiek to gust, nie każdemu podoba się to co innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 18:08, Citkowsky napisał:


Nie, nie kpie. Całkiem przyjemnie grało mi się w nią kilka dni po premierze (swój egzemplarz
wygrałem w konkursie) ale grę sprzedałem a teraz za te 8zł według mnie to pozycja godna
zainteresowania. No ale co człowiek to gust, nie każdemu podoba się to co innemu.

Mnie też się Rainbow Six Lockdown podobał, może to nie ten sam RS, ale przyzwoita gra. Z ładną grafiką. Miałem też premierę, ale się pozbyłem za 8zł na pewno warto kupić! Na pewno będzie zadowolony ten co nigdy nie grał w RS.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować