Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

I mammy 2-0. Tym razem Spurs wygrali 103-92. Szkoda. Lubię nawet Cleveland i mam nadzieję że się podniosą !
A z pozostałych teamów lubię jeszcze Miami Heat i Phoenix Suns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego Lakersi już nie zdobywają mistrzostw. Przecież mają Kobiego, Odoma i wogóle. Co się z nimi dzieje, może ktoś mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 14:09, garrick napisał:

Zastanawia mnie dlaczego Lakersi już nie zdobywają mistrzostw. Przecież mają Kobiego, Odoma
i wogóle. Co się z nimi dzieje, może ktoś mi powiedzieć?

Może i mają gwiazdy, nazwiska znane, ale nazwiska nie grają. Co im po Bryant''cie, czy Parkerze skoro nie mają zespołu? W tym tkwi cala tajemnica ;)
A w finałach 2-0...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mistrzostwo NBA to chyba za wysokie progi dla Cleveland. We własnej hali rozegrali świetny mecz, ale przegrali 72-75 i mamy 3-0 dla San Antonio Spurs ... Teraz albo LeBron musi udowodnić że jest prawdziwym następcą Jordana, albo musi się wydarzyć cud, by Cavaliers się podniosło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 00:20, Robek 009 napisał:

No i mamy mistrza NBA sezonu 2006/2007 - San Antonio Spurs.

Niestety. Nudny trochę finał. Strasznie jednostronny. Wynik mówi sam za siebie - 4-0. Jedynie trzeci mecz był wyrównany (75-73).

Dnia 16.06.2007 o 00:20, Robek 009 napisał:

Ale w przyszłym sezonie mam nadzieję że Denver Nuggets zdobędą mistrzostwo!

A ja mam nadzieję że Miami Heat :P Albo Prokom Trefl Sopot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 00:20, Robek 009 napisał:

No i mamy mistrza NBA sezonu 2006/2007 - San Antonio Spurs.


Jednak LeBron pod presją w Finale NBA to nie jest ten LeBron z zasadniczego. 1 i 2 mecz to pokazał najlepiej - Bowen go przycisnął, no i po ptakach. Zresztą kto niby miał mu pomóc? Ilgauskas? Gooden? Nie mieli żadnych szans. Jeszcze Parker utrafił z formą.. Szkoda, ale życzę im podobnej postawy w przyszłym sezonie.

Dnia 16.06.2007 o 00:20, Robek 009 napisał:

Ale w przyszłym sezonie mam nadzieję że Denver Nuggets zdobędą mistrzostwo!


Ale w przyszłym sezonie to SUNS mają wreszcie zdobyć tytuł. Czekam parę lat i nic. Szlag mnie trafia, jak widzę, że najładniej grająca drużyna w lidze przegrywa z najlepszą obroną. Nie mogę patrzeć na te defensywne teamy. Na pocieszenie wystarcza mi NBA07, w której niezagrożony zmierzam po tytuł:P. Na razie mam bilans 44-8, ale będzie duuużo lepszy;P.

Suns mistrzem! (będą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 00:35, kolektor napisał:

> Ale w przyszłym sezonie mam nadzieję że Denver Nuggets zdobędą mistrzostwo!
A ja mam nadzieję że Miami Heat :P Albo Prokom Trefl Sopot :D

Ale ja to mówiłem najzupełniej serio, moją ulubioną drużyną jest Denver Nuggets. A zdaję mi się że ty w tych swoich typach na mistrza nie mówisz serio tylko z sarkazmem...
Denver Nuggets mistrzem (będą)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:07, Robek 009 napisał:

Ale ja to mówiłem najzupełniej serio, moją ulubioną drużyną jest Denver Nuggets. A zdaję mi
się że ty w tych swoich typach na mistrza nie mówisz serio tylko z sarkazmem...
Denver Nuggets mistrzem (będą)!

Nie jeśli chodzi o Miami Heat to mówiłem serio. Z Prokomem był joke. I nie wyśmiewam Cię - Denver to też dobra drużyna (Carmelo Anthony, Iverson). Źle odebrałeś mojego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:34, matbanan napisał:

WkS Śląsk wrocław rządzi i naprawde się odradza (trzeba ruszyć ten temat:P)



Trzeba ruszyć temat, WKS Śląsk rządzi ale widać że w polskiej lidze jest wyścig zbrojeń od kiedy nie ma limitów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku bez wątpienia w wyścigu zbrojeń prowadzi Prokom Trefl. Zawodnicy jakich sprowadzają robią wrażenie. Wydaję mi się, że w historii polskiej ligi takiej ekipy jeszcze nikt nie zebrał. Trzeba jednak pamiętać, że nazwiska nie grają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do specjalistów w dziedzinie koszykówki, acz dosć nietypowe.

Sam gram dużo w kosza ostatnio i potrzebuje jakieś nowe buty do gry. Trochę się rozglądałem i trafiłem na coś takiego:
http://www.allegro.pl/item223919233_and1_fly_low_najtaniej_prosto_z_usa_.html
Co myślicie o tych butach? Ew. jeżeli macie jakieś sprawdzone modele w cenie 200zł to może je polećcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 15:38, Golem napisał:

Mam małe pytanko do specjalistów w dziedzinie koszykówki, acz dosć nietypowe.

Sam gram dużo w kosza ostatnio i potrzebuje jakieś nowe buty do gry. Trochę się rozglądałem
i trafiłem na coś takiego:
http://www.allegro.pl/item223919233_and1_fly_low_najtaniej_prosto_z_usa_.html
Co myślicie o tych butach? Ew. jeżeli macie jakieś sprawdzone modele w cenie 200zł to może
je polećcie.


Te and1 są dobre. Jeśli idzie o wygode to nike lub reebok. Jeśli chodzi o uniwersalność i wytrzymałość to adidas. Jeśli o wygląd i wartości użytkowe to and1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polscy koszykarze w pierwszym dniu turnieju w Izmirze pokonali reprezentacje Chin 83-66 (21-12, 25-22, 19-12, 18-20)

Polska: Wójcik 22, Pluta 17, Wołoszyn 9, Szewczyk 9, Witka 8, Frasunkiewicz 5, Koszarek 5, Dylewicz 4, Skibniewski 4


Zaskoczyło mnie to zwycięstwo. Oby tak dalej Polacy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:55, Maciek_89 napisał:

Zaskoczyło mnie to zwycięstwo. Oby tak dalej Polacy !

Faktycznie, spisali się bardzo dobrze. Też byłem zaskoczony.
A tu troszkę smutniejszy news - koszykarz NBA, Eddie Griffin, zginął w wypadku - jego samochód zderzył się z pociągiem. Miał 25 lat [*] --> http://sport.onet.pl/0,1248704,1593111,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:08, kolektor napisał:

> Zaskoczyło mnie to zwycięstwo. Oby tak dalej Polacy !
Faktycznie, spisali się bardzo dobrze. Też byłem zaskoczony.
A tu troszkę smutniejszy news - koszykarz NBA, Eddie Griffin, zginął w wypadku - jego samochód
zderzył się z pociągiem. Miał 25 lat [*] --> http://sport.onet.pl/0,1248704,1593111,wiadomosc.html

Wkleiłeś zły link ;) Ten jest o transferze Hainze z Mu do Realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować