Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 14:48, Vanmati napisał:

no wlasnie Górnik w pierwszej był cienki...w drugiej było lepiej a potem nie mogli już
wogóle skleić akcji...


Ha ja już czekam na 3 kolejkę... Ciekawem co znów skroją Poloniści, grają dzisiaj z Kotwicą Kołobrzeg, jak na razie nie pokonanym zespołem. ;) Ha czy mi się wydaje czy dzisiaj również debiut Pata w Prokomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:34, Vanmati napisał:

Ja dzisiaj oglądałem Koszalin i Starogard,ci drudzy wygrali ale mecz niezbyt mi się podobał.


Po prostu nie było w tym meczu mowy o jakiejś rywalizacji ;P. Polpharma po prostu zdominowała grę;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o której ? Miami to mój realny (Denver kibicuje sercem, ale wiem, ze nie zdobeda mistrza ;) typ na ten sezon. Fenomenalna forma DWade''a po Olimpiadzie, Marion, w dodatku Beasley z draftu. Nie ma co, silną mają ekipe, a to jeszcze nie koniec zbrojeń, jakm i sie wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:27, mtobi napisał:

A o której ?

6:30 ET, czyli u nas 30 minut po północy.

Dnia 05.10.2008 o 15:27, mtobi napisał:

Miami to mój realny (Denver kibicuje sercem, ale wiem, ze nie zdobeda mistrza ;) typ na ten sezon. Fenomenalna
forma DWade''a po Olimpiadzie, Marion, w dodatku Beasley z draftu. Nie ma co, silną mają ekipe, a to jeszcze nie
koniec zbrojeń, jakm i sie wydaje :P

Oby tylko Livingston był zdrowy, bo talent chłopak ma niepospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:32, ak.47 napisał:

> A o której ?
6:30 ET, czyli u nas 30 minut po północy.

> Miami to mój realny (Denver kibicuje sercem, ale wiem, ze nie zdobeda mistrza ;)
typ na ten sezon. Fenomenalna
> forma DWade''a po Olimpiadzie, Marion, w dodatku Beasley z draftu. Nie ma co, silną
mają ekipe, a to jeszcze nie
> koniec zbrojeń, jakm i sie wydaje :P
Oby tylko Livingston był zdrowy, bo talent chłopak ma niepospolity.


Tylko czy to leci w TV, bo linki do sopcasta czy podobnych tego typu rzeczy się na pewno znajdą, ale jednak gdzieś tego trzeba szukać ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:58, garrick napisał:

Tylko czy to leci w TV, bo linki do sopcasta czy podobnych tego typu rzeczy się na pewno
znajdą, ale jednak gdzieś tego trzeba szukać ;P.

Nie, transmisje zaczynają się dopiero od 7 października (a więc od daty premiery NBA 2K9 na konsole, kheee), chyba że o czymś nie wiem. A i tak te transmisje to w lokalnych telewizjach zazwyczaj, więc ciężko z linkami będzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:10, ak.47 napisał:

> Tylko czy to leci w TV, bo linki do sopcasta czy podobnych tego typu rzeczy się
na pewno
> znajdą, ale jednak gdzieś tego trzeba szukać ;P.
Nie, transmisje zaczynają się dopiero od 7 października (a więc od daty premiery NBA
2K9 na konsole, kheee), chyba że o czymś nie wiem. A i tak te transmisje to w lokalnych
telewizjach zazwyczaj, więc ciężko z linkami będzie :P.

wiesz programy typu sopcast odbierają dużą liczbę programów więc trzeba obaczyć ;P czy gdzieś jakiś link się nie znajdzie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nigdzie nie można było obejrzeć meczu, ale trudno :P. Miami fajnie zagrało z tego co widzę ^^. 4 pkty różnicy i jeszcze dogrywka ;P. Beasley zagrał świetnie ;). 16 pktów, 6 zbiórek o tyle brzmi to fajnie gdyż miał w ogóle nie grać w tym meczu! (uraz pachwiny czy coś takiego ;P). W pistons wkurzył mnie Kwame... miał wreszcie pokazać pazur coś pokazać, a było gorzej niż zwykle 11 min gry z kawałkiem i tylko 3 pkty? A reszta to 1 zbiórka i 1 asysta? :D No cóż ma chłopak czas ;P. Być może potrzebuje on więcej niż 11 minut by pokazać ten właśnie przysłowiowy pazur ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:27, mtobi napisał:

Miami to mój realny (Denver kibicuje sercem, ale wiem, ze nie zdobeda mistrza

Tez kibicuje Denver i mysle ze maja szanse wkoncu maja Anthonego i Iversona a patczac na statystyki mozna wywnioskowac ze Camby jest aktualnie jednym z najlepszych o ile nie najlepszym centrem w lidze.Byleby Martin i Smith nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przerażony :P Dzisiaj byłem pierwszy raz na AZS-ie. O dziwo (a może nie) trenują sami absolwenci (czytaj - prawie 30 letnie olbrzymy). Tak więc skończyła mi się podwórkowa koszykówka :P czas wziąć się za konkrety. Szczerze mówiąc to miałem po pierwszym treningu już zrezygnować ale na szczęście mam jeszcze trochę silnej woli i dobrego kumpla, który nie pozwolił mi zwątpić w siebie. Aczkolwiek trudno będzie mi się przebić przez te 30 lat, 2 metry wzrostu i 100kg żywej wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:33, Iverson7 napisał:

Tez kibicuje Denver i mysle ze maja szanse wkoncu maja Anthonego i Iversona a patczac
na statystyki mozna wywnioskowac ze Camby jest aktualnie jednym z najlepszych o ile nie
najlepszym centrem w lidze.Byleby Martin i Smith nie zawiedli.

Mały, nieistotny szczegół - Camby teraz będzie grał w biało-czerwono-niebieskich koszulkach, a takie mi do Denver nie pasują... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 22:00, 88Bonzo napisał:

A ja jestem przerażony :P Dzisiaj byłem pierwszy raz na AZS-ie. O dziwo (a może nie)
trenują sami absolwenci (czytaj - prawie 30 letnie olbrzymy). Tak więc skończyła mi się
podwórkowa koszykówka :P czas wziąć się za konkrety. Szczerze mówiąc to miałem po pierwszym
treningu już zrezygnować ale na szczęście mam jeszcze trochę silnej woli i dobrego kumpla,
który nie pozwolił mi zwątpić w siebie. Aczkolwiek trudno będzie mi się przebić przez
te 30 lat, 2 metry wzrostu i 100kg żywej wagi :D


"Trening czyni mistrza:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:33, Iverson7 napisał:

> Miami to mój realny (Denver kibicuje sercem, ale wiem, ze nie zdobeda mistrza
>
Tez kibicuje Denver i mysle ze maja szanse wkoncu maja Anthonego i Iversona a patczac
na statystyki mozna wywnioskowac ze Camby jest aktualnie jednym z najlepszych o ile nie
najlepszym centrem w lidze.Byleby Martin i Smith nie zawiedli.

Muahahhahaha xD. Stary... Ty wiesz co piszesz? Iverson i Anthony? To jest twoim zdaniem duet, który zdobędzie misia? Ta drużyna w ogóle nie broni... (to raz), stracili Cambiego prawie za nic (2 picki w drugiej rundzie draftu rotfl?!) (to dwa). Iverson już trochę podstarzały (co on ugra? 32 lata niby git, ale boję się, że Answer się połamie) To trzy... Idiota w postaci Anthonego... debilny gwiazdor myślący, że grając solo wygra mistrzostwo... Melo? Hello Basket to gra zespołowa... Szkoda mi Denver serio... plus widać jak się orientujesz co się dzieje w nba... pewnie pograłeś w live''a któregoś podpatrzyłeś składy i wygrałeś nimi mistrzostwo... daj spokój stary... pokaż chociaż jakieś realne dowody no możliwości Denver w finałach..? :P

>a patczac na statystyki
Ej men? Statystki nie grają tylko gracze... nie zawsze to co jest na boisku jest odzwierciedleniem prawdziwej gry, to że Camby jest jednym z lepszych defensorów to prawda, ale pamiętaj nie wywnioskujesz czy ktoś jest dobry tylko po tym jakie ma statystki:P przykład twój Melo :P.
Sory za zjechanie DN, ale taka prawda dużo nie ugrają, Anthony mówi jeszcze, że 60 zwycięstw chcą omg...-.- Niech popracują nad obroną men! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




>plus widać jak się orientujesz co się dzieje w nba... pewnie pograłeś w live''a któregoś podpatrzyłeś składy

Dnia 07.10.2008 o 00:01, garrick napisał:

i wygrałeś nimi mistrzostwo...

No pogralem troche w nba live :). Ale ogladalem jeszcze na poczatku tego roku nba w cyfrze plus ale umowa sie skonczyla i mam teraz cyfrowy polsat :!.A wczesniej 4 lata nba ogladalem .O Cambym przeczytalem wczoraj (szkoda)bo przez jakis czas bylem odciety od neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulke Cartera mam i jest super :P Chociaz jest to ostry materiał i niemiło się gra na gołe cialo, wiec zakładam koszulkę zwyklą bez rękawów i na to tego Cartera. A znajomy wraca z USA bodajże 26 października i wtedy będzie paczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować