Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2009 o 16:56, Nightdew napisał:

krótko co do drugiego meczu... pier... sędziów. A jeszcze bardziej tego cieniasa co nie
trafił ostatniego rzutu w regulaminowym czasie.


Walić, że nie trafił... był goaltending ;P. Fuks, że nie zauważył sędzia bo prawdę mówiąc powinno być 1-1.
(Gasol dotknął próbując zablokować obręczy ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 14:32, Pile napisał:

A coś droższego możecie mi polecić? Tak 100-150zł. ;]


Jak chcesz wydać tyle to polecam piłki ze skóry kompozytowej.
Przykład
http://allegro.pl/item657319193_nowosc_2009_pilka_nike_lebron_6_all_courts.html#gallery
Właśnie Lebron tutaj w przykładzie. 70 zł z gumy ogólnie Nika (nie tylko Lebrony ;P) są ok. Co do ballera. Dobra piłka, ale jesli intensywnie masz zamiar grać to kup sobie jednak droższą piłkę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 22:22, Jakli napisał:

> krótko co do drugiego meczu... pier... sędziów. A jeszcze bardziej tego cieniasa
co nie
> trafił ostatniego rzutu w regulaminowym czasie.

Walić, że nie trafił... był goaltending ;P. Fuks, że nie zauważył sędzia bo prawdę mówiąc
powinno być 1-1.
(Gasol dotknął próbując zablokować obręczy ;P).


taaa a skąd ta pewność, że sędziowie nie widzieli?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2009 o 22:36, Nightdew napisał:


taaa a skąd ta pewność, że sędziowie nie widzieli?:P


Nie no teraz doczytałem, że zinterpretowali to zagranie na korzyść Lakers, bo piłka nie leciała w stronę kosza (to jest, nie leciała w stronę obręczy? xD).
No nic 2-0 ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 22:50, Jakli napisał:

Nie no teraz doczytałem, że zinterpretowali to zagranie na korzyść Lakers, bo piłka nie
leciała w stronę kosza (to jest, nie leciała w stronę obręczy? xD).
No nic 2-0 ;P.

Zagranie zinterpretowane było IMO zgodnie z duchem gry tzn. Gasol piłki nie dotknął a ona nie wpadła do kosza - przyznanie pkt Orlando byłoby trochę bez sensu a także krzywdzące dla LA.

Ale tymczasem mamy 2:1, kolejny mecz na styku, wygrany przez ekipe Gortata w końcówce - emocjonujące te finały trzeba przyznać.

Dziś w nocy 4. mecz, ale raczej nie spodziewałbym się wyrównania a bardziej 3:1 da LA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoho, na razie moim zdaniem najlepszy mecz tych finałów. ;) Strasznie szkoda tych wolnych Howarda, bo wystarczyło choć jeden trafić w sytuacji, gdy było 87:84 dla Magic, a zwycięstwo byłoby na wyciągnięcie ręki. Świetnie Turkoglu, szczególnie w końcowce 4. kwarty, Gortat efektownie się pokazał. Wśród Lakersów cała drużyna dobrze zagrała w najważniejszych momentach. Ariza wyciągnął zespół z dołka, Fisher dwoma ''trójkami'' zapewnił dogrywkę i prowadzenie w niej, no i Gasol bardzo skutecznie. ;) Liczę, że Magic doprowadzą do meczu nr. 7. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 23:31, knopfler napisał:

> Nie no teraz doczytałem, że zinterpretowali to zagranie na korzyść Lakers, bo piłka
nie
> leciała w stronę kosza (to jest, nie leciała w stronę obręczy? xD).
> No nic 2-0 ;P.
Zagranie zinterpretowane było IMO zgodnie z duchem gry tzn. Gasol piłki nie dotknął a
ona nie wpadła do kosza - przyznanie pkt Orlando byłoby trochę bez sensu a także krzywdzące
dla LA.

Ale tymczasem mamy 2:1, kolejny mecz na styku, wygrany przez ekipe Gortata w końcówce
- emocjonujące te finały trzeba przyznać.

Dziś w nocy 4. mecz, ale raczej nie spodziewałbym się wyrównania a bardziej 3:1 da LA.


No i po ptakach 3-1. Finał rozstrzygnie się w 5 albo 6 meczu, a Kobas będzie miał pierwszy pierścień bez Shaqa ;P.
-----> Pile
Bardzo dobry zakup ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach> And1... nienajgorsze buciki zwłaszcza do streeta ;].
Celuj raczej w Mid... tak sobie łatwo kostki nie rozwalisz ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 16:32, Jakli napisał:

<ciach> And1... nienajgorsze buciki zwłaszcza do streeta ;].
Celuj raczej w Mid... tak sobie łatwo kostki nie rozwalisz ;].

Niestety AND1, rzeczywiście robi niezły stuff, lecz buty imo odpadają. Na prawdę ta firma do grania na BETONIE(czyli street''a) ma 3-4 modele, które nie niszczą się po 2 tygodniach. Mogę polecić właśnie amaze mid(wariant złoto-czarno-biały pięknie łączy się ze spodenkami and1 czarno-złotymi to chyba ten model http://www.burner.de/files/items/AN/AN1_PS_BELCO_BSW/AN1_PS_BELCO_BSW_3.jpg) drive mid(świetna ochrona stawu skokowego i amortyzują dosłownie wszystko, niestety kosztem wygody, ale idzie się przyzwyczaić) ew. tai chi one chyba podpasują każdemu. No i na basket to obowiązkowo mid, ew. high jeśli dobrze się w takich czujesz, low nie zapewniają żadnej stabilizacji.
EDOT: Jakli nie do Ciebie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 21:33, zyje_z_zasilku napisał:

No i na basket to obowiązkowo mid, ew. high jeśli dobrze się w takich czujesz, low nie zapewniają
żadnej stabilizacji.

Nie masz racji, wysokość buta nie ma nic do rzeczy (tzn. ma, ale w przypadku ciężkich i wysokich graczy, wtedy modele High mają za zadanie zminimalizować uszkodzenia powstałe przy skręceniu kostki), tylko jego stabilność edit: i ciężar. Nowe modele Low do kosza, szczególnie te dla rozgrywających (patrz buty Nasha, czy nawet nowe Zoomy Kobe), mają asymetryczne podeszwy (czy jakieśtam, juhc wie), które zapewniają bardzo dobrą stabilizację. Niski i relatywnie lekki zawodnik grając w butach High/Mid z rozbudowanym systemem ochrony kostki bla bla, tylko bardziej się zmęczy.
Poza tym - jak masz skręcić kostkę, to i tak to zrobisz.
Co innego przedział cenowy, w tym, który proponuje rexil, warto jednak kupić co najmniej Midy :).
Over & out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki za odzew, i mam kolejne pytania.

Jeśli nie and1, to jakie inne buty polecacie? W przedziale cenowym do 150, 200 złotych. I jak w takich butach noga jest wentylowana? Bardzo się poci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 22:39, rexil napisał:

Dobra, dzięki za odzew, i mam kolejne pytania.

Jeśli nie and1, to jakie inne buty polecacie? W przedziale cenowym do 150, 200 złotych.
I jak w takich butach noga jest wentylowana? Bardzo się poci?

Szczerze ? Z tego co sie orientuje, to tylko and1 ;). Ja mam onslaught midy z and1 i sa spoko, na prawde, nic do nich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Lakers - 2009 NBA Champion :D. Wreszcie sie doczekałem, mój ulubiony klub NBA znowu zdobywa tytuł po 7 latach przerwy. Oglądałem w nocy transmisję, Kobe skakał ze szczęścia - strasznie się gość cieszył. A co do samego meczu, to Orlando zagrało trochę bez pomysłu. Dobrze podwajany Howard i do tego gorsza skuteczność na obwodzie (i w ogóle z pola) zaowocowały wg mnie porażką. Może za rok Magic coś więcej ugra, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się bardzo cieszę. Nie zdejmuję dzisiaj koszulki Odoma... To będzie mój hołd dla mistrzów... ;]
Jestem bardzo szczęśliwy, bardzo szczęśliwy przynajmniej ta jedna rzecz dzisiaj wyszła ok ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak nazywa się to co nosi na ręce dajmy Iverson. Kumpel mi mówił że to "sleave" czy jakoś tak ale wpisując dajmy na allegro nie mogę tego znaleźć :-) Załącze fotke może wtedy ktoś skojarzy o co mi chodzi :P

P.S. Jak Wy możecie,nie współczujecie Naszemu Marcinowi? ;) Swoją drogą też byłem za Jeziorowcami.

20090618155128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 15:51, Infes napisał:

Mam pytanie. Jak nazywa się to co nosi na ręce dajmy Iverson. Kumpel mi mówił że to "sleave"
czy jakoś tak ale wpisując dajmy na allegro nie mogę tego znaleźć :-) Załącze fotke może
wtedy ktoś skojarzy o co mi chodzi :P

P.S. Jak Wy możecie,nie współczujecie Naszemu Marcinowi? ;) Swoją drogą też byłem za
Jeziorowcami.

EDIT: arm sleeve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. 60 zł,hmmm...zastanowię się może kiedyś :P To teraz coś bardziej wymagającego. Czy ktoś zna jakieś dobre ćwiczenia na poprawienie wyskoku? Chodzi mi o takie naprawdę skuteczne i sami możecie polecić bo Wy lub ktoś inny już w ten sposób trenował i naprawdę bardzo poprawił sobie wyskok dzięki czemu teraz pakuje i pakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować