Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Ależ mi dzisiaj wyszło. Gramy z Koszalinem, 1.3s do końca meczu, gość od nas rzuca osobistego. A ja przeskakuje swojego typa, zbieram, półobrót do linii i z syreną rzucam tyłem do kosza, z faulem. Skończyło się 99-35 :>

A co do pana wyżej, ile on ma wzrostu i na jakiej gra pozycji? Crossa ma miażdżącego *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:24, Arkads napisał:

6-4, Point Guard. Ma być numerem 1 w tegorocznym drafcie.

Nie zdziwiłbym się. Styl ma jak DRose, tylko z tego co widzę ma lepszy dystans... Ciekawy facet, będę musiał poszukać coś o nim, bo pewnie jeszcze nie raz o nim usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam, który lepszy. I jak Wall poradzi sobie w NBA, bo ma trafić do Netsów. Derrick trafił do drużyny z wielką historią gdzie nie było żadnej wielkiej gwiazdy i sam dyktował tempo gry Bullsów, ogólnie jednak Rose bardziej do mnie trafia, też jest genialny ;) Ale w przyszłym sezonie zobaczymy co z Wallem, jak trafi do Netsów też będzie nie miło, w końcu mają Harrisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:30, Arkads napisał:

Właśnie tak się zastanawiam, który lepszy. I jak Wall poradzi sobie w NBA, bo ma trafić
do Netsów. Derrick trafił do drużyny z wielką historią gdzie nie było żadnej wielkiej
gwiazdy i sam dyktował tempo gry Bullsów, ogólnie jednak Rose bardziej do mnie trafia,
też jest genialny ;) Ale w przyszłym sezonie zobaczymy co z Wallem, jak trafi do Netsów
też będzie nie miło, w końcu mają Harrisa.

Stąd mam nadzieje, że kto inny wylosuje 1 nr draftu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:30, Arkads napisał:

Ale w przyszłym sezonie zobaczymy co z Wallem, jak trafi do Netsów
też będzie nie miło, w końcu mają Harrisa.

Ta, a drudzy w kolejce Timberwolves, którzy przecież mają Jenningsa. Przydałby sie w sumie Sixersom, bo imo Iverson już długo nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:38, Kryhuu napisał:

> Ale w przyszłym sezonie zobaczymy co z Wallem, jak trafi do Netsów
> też będzie nie miło, w końcu mają Harrisa.
Ta, a drudzy w kolejce Timberwolves, którzy przecież mają Jenningsa. Przydałby sie w
sumie Sixersom, bo imo Iverson już długo nie pociągnie.


Hyym. Timberwolves nie mają Jenningsa, Bucks go mają. Wolves mają Flynna i prawa do Rubio ;P.
Sixersom by się rzeczywiście przydał, chociaż oprócz podstarzałego Iversona (którego podobno ponownie nie podpiszą po sezonie) mają jeszcze Lou Williamsa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:57, Arkads napisał:

Ni, Iverson poszedł do 76 tylko dlatego że Lou miał kontuzję. Teraz wrócił i Iverson
poszedł na ławkę.

tu macie wszystko: http://www.nbadraft.net/

No tak, ale czy to zmienia fakt, że skoro ma tam kto grać na PG to Wall będzie się tam marnował?
Przy okazji po tym jak Lou wrócił to grali obok siebie w piątce, a Brand spadł do roli 6thmana, czy tam nawet dalej bo jest przecież jeszcze Speights :P. Przy okazji Iverson złapał aktualnie kontuzję stąd nie gra;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 18:44, el_machete napisał:

A jednak. Wiedziałem. LBJ tylko ściąga od Bryanta. Nic nie umie sam wykminić. Kobe for
president!!!!!!111

http://www.youtube.com/watch?v=FgjwCNQOT1I&feature=player_embedded


Dam sobie rękę uciąć iż Kobe nie pierwszy wykonał taki rzut :P Nie chwaląc się i mi się zdarzyło parę razy tak trafić :) A porównując wykonanie Lebrona i Brayanta myślę, że Lebron lepiej je wykonał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 19:52, ArkStorm napisał:

Dam sobie rękę uciąć iż Kobe nie pierwszy wykonał taki rzut :P Nie chwaląc się i mi się
zdarzyło parę razy tak trafić :) A porównując wykonanie Lebrona i Brayanta myślę, że
Lebron lepiej je wykonał :)


Generalnie to pierwszy w tym sezonie to trafił tak Rondo. Najstarszy jaki widziałem taki rzut to Larr''ego Bird''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam,jak koledzy juz wyzej pisali Kobe tamtym rzutem tez jakiejs malej ameryki nie odkryl :P.A LeBron i tak jest lepszy od Kobego.Kobe poprostu duzo rzuca,James ma narazie srednia punktow 29.2 i 7.7 asysty na mecz przy skutecznosci powyzej 50%,Bryant ma srednia 29.6 przy skutecznosci 46.6% i tylko 4.6 asyst na mecz.
Elbidżej rulez!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja też wolę LeBrona, ale jednak Kobe ma silniejszą psychikę, charakter przywódcy i bardziej się nadaje na lidera. Jak się zaweźmie to potrafi trafić z każdej pozycji pod każdą presją, z dyspozycją LeBrona różnie bywa i imo gorzej radzi sobie w izolacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, że rozpędzony LeBron jest praktycznie nie do zatrzymania :d
Taka masa + taka siła + taka prędkość może zabić ;d Plus z sezonu na sezon półdystans coraz ładniejszy, bardzo ładne bloki plus statystyki które mówią same za siebie. I młody jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 21:10, Arkads napisał:

Zobacz, że rozpędzony LeBron jest praktycznie nie do zatrzymania :d
Taka masa + taka siła + taka prędkość może zabić ;d Plus z sezonu na sezon półdystans
coraz ładniejszy, bardzo ładne bloki plus statystyki które mówią same za siebie. I młody
jest.

Ja dobrze znam jego atuty i zdecydowanie wolę jego oglądać niż Kobiego. Po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że jest coś, co ma KB a czego nie ma LBJ, a mianowicie tę psychikę i leadership. Ale jak sam zauważyłeś, on jest młody, jeszcze da się pewnie to doszlifować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować