Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 23:02, karolekx23x napisał:

Prokom w Eurolidze mnie zaskoczył taka wygrana sie nie spodziewałem :)


Wygranej można było się spodziewać, bo Żalgiris dotknięty jest kontuzjami. Ciekawo zapowiada się mecz z Unicają. Ta drużyna przeżywa ogólny kryzys w ACB, choć w Eurolidze grają nieźle. Teraz jestem ciekawy jakie szansę mają podopieczni Pacesasa, bo to jest do wygrania. Moim zdaniem Prokom grający na takim poziomie spokojnie może wejść do top8 z drugiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 23:21, rolnik napisał:

prokom rozjezdza jak walcem lamusow, a co!

Big win z Malagą i dalej przodujemy w grupie. Myślę, że CSKA jest do pokonania (patrzcie mecz przed inauguracją sezonu przegrany tylko 1 punktem, a wtedy i tak Sopocianie grali słabo, nie mieli Vardy, mieli Sowa). 3 mecze do przodu w Eurolidze (odkąd pokonaliśmy Chimki to rozwalamy wszystkich) powiem tylko tyle Prokom do TOP8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 01:51, Jakli napisał:

> prokom rozjezdza jak walcem lamusow, a co!
Big win z Malagą i dalej przodujemy w grupie. Myślę, że CSKA jest do pokonania (patrzcie
mecz przed inauguracją sezonu przegrany tylko 1 punktem, a wtedy i tak Sopocianie grali
słabo, nie mieli Vardy, mieli Sowa). 3 mecze do przodu w Eurolidze (odkąd pokonaliśmy
Chimki to rozwalamy wszystkich) powiem tylko tyle Prokom do TOP8.

raczej nie inacze ze tak bedzie tylko ziom, to Elite8 a nie Top8 ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory mój błąd ;). Przyznaje, że wcześniej nie znałem tej nazwy, bo ogólnie bardziej w NBA siedzę. Co nie zmienia faktu, że szansa na pokonanie CSKA jest... (choć w jednym meczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...tak se stwierdziłem. Obejrzę sobie jak grają w tej Naszej Polskiej lidze w basketa. No i kurcze tak patrzę i nie mogę nic znaleźć. Są jakieś kanały gdzie pokazują meczę koszykówki? Lub też jakieś strony ze stream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 14:49, Infes napisał:

Kurde...tak se stwierdziłem. Obejrzę sobie jak grają w tej Naszej Polskiej lidze w basketa.
No i kurcze tak patrzę i nie mogę nic znaleźć. Są jakieś kanały gdzie pokazują meczę
koszykówki? Lub też jakieś strony ze stream?


W telewizji to jedynie TvP Sport i telewizje regionalne, Euroliga z Asseco to mozliwe steamy i canal plus bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak oglądałem na canal + mecz LA z SA to wyświetliła się na chwilkę lista zawodników, którzy chyba przez kontuzję nie będą mogli zagrać w meczu gwiazd. Zdziwił mnie jej rozmiar, około 12. Wyłapałem tylko CP3 i Garnetta. Ktoś ma pełną listę bo chciałbym wiedzieć z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 20:51, Nightdew napisał:

ostatnio jak oglądałem na canal + mecz LA z SA to wyświetliła się na chwilkę lista zawodników,
którzy chyba przez kontuzję nie będą mogli zagrać w meczu gwiazd. Zdziwił mnie jej rozmiar,
około 12. Wyłapałem tylko CP3 i Garnetta. Ktoś ma pełną listę bo chciałbym wiedzieć z
ciekawości.


o.O?
Garnett ma zagrać to raz. A z przewidywanych absencji ma nie być tylko CP3, Anthonego i Roya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 20:53, Jakli napisał:

Garnett ma zagrać to raz. A z przewidywanych absencji ma nie być tylko CP3, Anthonego
i Roya.

Anthony ma zagrać to raz. ;p
Nie będzie:
- CP3 -> Chauncey Billups
- B. Roy -> Cris Kaman
- KB24 -> Jason Kidd
- Iverson -> David Lee

To chyba wszystkie nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem sprostować ;).
KB i Iverson doszli wczoraj na "listę niegrających", a szkoda, bo choć taki Iverson to podupadła gwiazda, to wciąż gwiazda. Co do Kobasa. Nikt by go na tej pozycji nie zastąpił, a dowalanie kolejnego PG mija się z celem, no ale cóż lepiej by się wyleczył, niż niepotrzebnie forsował tą kontuzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deal do podpisania przez 2 kluby.
Butler,Haywood, Stevenson za Josha Howarda, Drew Goodena i Quintona Rossa.
No to drużyna Mavs, której również kibicuje (gra tam Marion, a go lubię) jest poważnym przeciwnikiem dla Lakers w Finałach Konferencji.
S5 Mavs po wymianie....
W najmocniejszym wariancie może to wyglądać tak:
Kidd
Butler
Marion
Dirk
Haywood
Ewentualnie Terry do S5, a Marion na ławę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...a tak bardzo chciałem zobaczyć AI i Kobe a teraz to już wiadomo jaki zespól na pewno zwycięży. Dzisiaj grają tak? Time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 06:47, Jakli napisał:

Deal do podpisania przez 2 kluby.
Butler,Haywood, Stevenson za Josha Howarda, Drew Goodena i Quintona Rossa.


Chodzą jeszcze ploty, że Goodena mają Dallas z powrotem wykupić, więc jak widać Czarodzieje czyszczą sobie mocno salary cap.
Dallas ma świetną pakę, naprawdę.
Terry jako starter mi nie pasuje jakoś... To tak jakby Manu grał w SAS w pierwszej piątce... Po prostu to się kupy nie trzyma ;)

A w nocy 2 ważne wydarzenia.
Rookies zmietli drugoroczniaków 140-128 i zakończyli passe zwycięstw drużyny Sophomores. Evans został MVP, ale dla mnie o wiele bardziej na ten tytuł zasłużył DeJuan Blair (z którym zresztą, Evans podzielił się nagrodą), 22 punkty @ 23 zbiórki, nieważne, jaki mecz... ważne że pokaźne double-double ;-)

Podczas przerwy odbył się konkurs Dunk-In, czyli swoisty wstęp i eliminacje do dzisiejszego Sprite Slam Dunk Contest. Od początku bardziej podobał mi się DeRozan. Zrobił dwa bardzo porządne dunki i mam nadzieję, że w głównym konkursie pokaże coś fajnego. Wszystko, byleby nie wygrał Robinson, bo się chyba załamię... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo dla Dallas świetny trade, Gooden okazał się niewypałem, więc sprowadzają innego wysokiego. Ciekaw jestem czy jednak Haywood będzie w S5, w końcu Dampier zaczął w tym sezonie grać tak, że huh... ;) Josh za Butlera też jak dla mnie dobrą wymianą. A Terrego w S5 nie widzę, na pewno nie po tym jak zdobył 6th man of the year :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sie konkursy podobaly?
Manie w rzutach za 3 rozczarowal troche Gallinari,liczylem,ze on wygra.
W konkursie slam dunkow jedynie nie rozczarowal mnie Derozan(ktory wedlug mnie owinien wygrac),a Gerarld Wallace to kompletne nieporozumienie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować