Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2010 o 10:25, Soresu napisał:

Collison dziś, uwaga, 20 asyst.
Kontuzja Paula zdaje się być, gwiazdką z nieba dla tego młodziana.
Jeśli popracuje nad systematycznością to może być dobrym graczem.
Podobnie Curry.

Już krążą ploty, że Hornets w przerwie posezonowej będą chcieli Paula wymienić, bo Collinson rozwija się w szybkim tempie... Czy to dobry pomysł? Myślę, że tak. Nie ma sensu trzymać w drużynie dwóch tak dobrych rozgrywających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:52, Jakli napisał:

Już krążą ploty, że Hornets w przerwie posezonowej będą chcieli Paula wymienić, bo Collinson
rozwija się w szybkim tempie... Czy to dobry pomysł? Myślę, że tak. Nie ma sensu trzymać
w drużynie dwóch tak dobrych rozgrywających.


Również, się zgadzam.
Za Paula mogliby wyciągnąć jakąś gwiazdę, najlepiej strzelca którego mógłby Collison obsługiwać. A jeśli nie to zawsze można by i Darrena jakoś wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty ale Marcin te? pokaza3 to i owo :P Naprawde bardzo 3adny dunk pod nogami. Btw. Jakoby ?e mia3em rekolekcje a potem do domu to poprosi3em kolesia od w-f ?eby da3 Nam hale, porzucac, pograc itd ;) I pod koniec se sesje zrobi3em :P Kosz. 3,09m

20100314154424

20100314154439

20100314154449

20100314154455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 15:44, Infes napisał:

Ty ale Marcin te? pokaza3 to i owo :P Naprawde bardzo 3adny dunk pod nogami. Btw. Jakoby
?e mia3em rekolekcje a potem do domu to poprosi3em kolesia od w-f ?eby da3 Nam hale,
porzucac, pograc itd ;) I pod koniec se sesje zrobi3em :P Kosz. 3,09m


3 zdjecie... ufo ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś w stanie pomóc mi w wyborze dobrej piłki do koszykówki? Kompletnie się na tym nie znam kupuje ją dla kolegi. Cena ok. 50-70 zł, gra raczej na sali niż na dworze. Po małych poszukiwaniach widzę że najczęściej polecanymi są piłki firm Spalding i Wilson natomiast odradzane jest kupowanie produktów Nike.

Jak na razie wybrałem te cztery:

Wilson Street Pro - http://www.skapiec.pl/site/cat/2234/comp/511741
Wilson Derrick Rose Havoc - http://www.skapiec.pl/site/cat/2234/comp/882331
Spalding TF 150 - http://www.skapiec.pl/site/cat/2234/comp/347486
Spalding NBA School Out - http://www.skapiec.pl/site/cat/2234/comp/556724

Tylko tak jak wcześniej napisałem kompletnie nie mam o tym pojęcia i wybierałem na zasadzie która ładnie wygląda :D A wy którą byście wybrali? A może jeszcze jakąś inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal aktualne proponowałbym Spalding TF 150tkę wybrac. Ja też mam prośbę drodzy gramowicze. Potrzebuję dobrych bucików do grania w basketa. Cena do 250zł i liczę na +30 do wyskoku conajmniej (czyt. pomagające w fazie wyskoku) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:43, Infes napisał:

Jeśli nadal aktualne proponowałbym Spalding TF 150tkę wybrac. Ja też mam prośbę drodzy
gramowicze. Potrzebuję dobrych bucików do grania w basketa. Cena do 250zł i liczę na
+30 do wyskoku conajmniej (czyt. pomagające w fazie wyskoku) :P


Dzięki za rade właśnie tą chciałem początkowo zamówić niestety albo akurat jej nie było albo czas wysyłki był zbyt długi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 12:51, cubbek napisał:

Putback miód -zgadzam się. Szkoda, że wcześniej Joe zrobił 3 kroki przy ostatnim rzucie.
;-) W Europie by to odgwizdali na bank.


W Europie to by Smithowi kroki odgwizdali ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oglądał ktoś wczoraj Miami-Toronto? Coż za gonitwa. W ogóle trzeba pogratulować takim graczom jak Anthony czy Arroyo. Pierwszy jako Starting Center zagrał chyba najlepszy mecz w karierze, a z jego gabarytami szczerze mówiąc spodziewałem się częściej takiej gry, ale cóż chłopak się uczy i może wyrośnie z niego solidny role player. Co do Carlosa. Łał myślałem, że to będzie tylko zapchaj dziura w tym teamie, a tutaj wygryza Chalmersa, wygryza Alstona (w sumie to on sam się wygryzł, ale co tam) i całkiem ładne statystyki nam chłopak dostarcza. Szczerze mówiąc byłem pewien, że nic do tej drużyny nie wniesie. Tak btw. wiadomo może kiedy wróci JO? Bo gdzieś czytałem, że z Toronto miał nie grać, ale może się pojawi w następnym meczu. Mam nadzieję, że ta kontuzja nie wpłynie na jego grę, bo widać było, że pomimo kruchych kolan powraca u niego forma. (via przed kontuzją 6 pktów w 6 minut, wcześniej mecz z bodaj 24 pktami).
No i jeszcze ta gonitwa ułatwia sytuację moim Bullsom. Oni dzisiaj też wygrali i już tylko 1 mecz dzieli ich od 8 seedu. Mam nadzieję, że przegonią Raptors i pomimo tego, że pewno Cavs ich pozamiatają w PO to chociaż będą mogli się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:43, Infes napisał:

Cena do 250zł i liczę na +30 do wyskoku conajmniej (czyt. pomagające w fazie wyskoku) :P


To buty do kosza, aż tyle wyskoku mogą dać?:D w sumie od małolata jak 7 lat trenowałem nigdy się do nich przyzwyczaić nie umiałem, zawsze zwykłe buty. Teraz jak już tylko amatorsko na betonie to i tak gram cały czas w totalkach do nogi. Raz, że pasowałoby mi w sumie dobre buty kupić bo jak gram codziennie po kilka h to już po tamtych wakacjach mam coś nie tak z lewym kolanem:/ a co do wyskoku to spokojnie się wieszam mimo niskiego wzrostu ( coś koło 182) ale żeby zapakować to brakuje trochę cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to przeszło bez echa, a straciliśmy szansę, na bycia świadkami ponad 30 - letniego rekordu. Nets wygrali 10 spotkanie i (przynajmniej w tym sezonie), nie zostaną najgorszą drużyną w historii NBA. A szkoda, bo 76''s mogliby zniknąć z tej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, jeszcze 9 meczy im zostało. Wątpię aby nic nie wygrali, chociażby żeby nie być ''takimi'' rekordzistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 14:14, Arkads napisał:

Tak czy siak, jeszcze 9 meczy im zostało. Wątpię aby nic nie wygrali, chociażby żeby
nie być ''takimi'' rekordzistami.


A ja myślę, że może jednak być ciężko. Zależy jeszcze z kim grają. O ile drużyny spoza PO się trafią to jakieś szansę tam mają, bo przeciwnicy będą grać już na luzie, a o ile trafią na teamy walczące o PO bądź siedzące w nich (czyli dobre ekipy) to może być ciężko, ale w sumie lubię Nets i życzę im tych kilku więcej wygranych, bo tak naprawdę nie mają kiepskiego składu, to raczej perspektywiczna ekipa. Mało są ograni ze sobą, a team to praktycznie nie opierzona młodzież, która za kilka lat może grać jak dzisiaj przykładowo Thunder (nie chcę przypominać jak grali rok temu, a jak grają dzisiaj) czy też Portland (draft z Odenem czyli pierwsze miejsce, a rok później byli w PO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować