Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2010 o 10:34, Nightdew napisał:

Ale dzisiaj będę świętował:D Dla mnie jeden z najcudowniejszych dni związanych z NBA
w ostatnich latach:)


Nie świętuj tak, bo Miami przed chwilą przehandlowało Beasleya za nic i maja zakontraktowanych 5 graczy z czego 3-4 moze grac w S5. Teraz trzeba ławkę skompletować i kogoś na Centra (Shaq? :D), bo samo "Big Trio" tytułu nie wygra ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra normalnie, zdenerwowałem się że cholera. Nie podoba mi się to, oj nie podoba.

Jakli, dołożą Williamsa z Orlando na PG i jakiegoś C, jakiś defensywny wystarczy, może być nawet jakiś chłostek a i tak pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mówiłem ale nie, bo to tylko ploty i ploty. Afff..." LEBRON JAMES W MIAMI HEAT! " Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 11:30, Arkads napisał:

Masakra normalnie, zdenerwowałem się że cholera. Nie podoba mi się to, oj nie podoba.


Jakli, dołożą Williamsa z Orlando na PG i jakiegoś C, jakiś defensywny wystarczy, może
być nawet jakiś chłostek a i tak pozamiatane.


No nie wiem, ja dalej sceptyczny jestem. Mają 10 mln na kontrakty plus mid level czyli 15 milionow. To nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2010 o 12:15, Jakli napisał:

No nie wiem, ja dalej sceptyczny jestem. Mają 10 mln na kontrakty plus mid level czyli
15 milionow. To nie duzo.

Poza tym nie mają żadnego rozsądnego centra-wolnego agenta (został tylko Shaq ^^), a trejdować też zbytnio kim nie mają. Mam nadzieje że nie skończy się na takiej sile podkoszowej jak Joel Anthony, bo Gasol-Bynum ich po prostu zmiotą w playoffs ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2010 o 12:22, HunterO7 napisał:

Poza tym nie mają żadnego rozsądnego centra-wolnego agenta (został tylko Shaq ^^), a
trejdować też zbytnio kim nie mają. Mam nadzieje że nie skończy się na takiej sile podkoszowej
jak Joel Anthony, bo Gasol-Bynum ich po prostu zmiotą w playoffs ;/


A nie, Gortat mówił coś o tym że ma być wytrejdowany, więc bardzo możliwe że pójdzie do Miami, razem z Williamsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2010 o 12:34, Arkads napisał:

A nie, Gortat mówił coś o tym że ma być wytrejdowany, więc bardzo możliwe że pójdzie
do Miami, razem z Williamsem.

Mówił o trejdzie z Minesotą ;) Chyba, że trejd trójstronny, tylko jaki w tym interes innych klubów, żeby do Miami trafił Gortat+J-Will ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 12:22, HunterO7 napisał:


> No nie wiem, ja dalej sceptyczny jestem. Mają 10 mln na kontrakty plus mid level
czyli
> 15 milionow. To nie duzo.
Poza tym nie mają żadnego rozsądnego centra-wolnego agenta (został tylko Shaq ^^), a
trejdować też zbytnio kim nie mają. Mam nadzieje że nie skończy się na takiej sile podkoszowej
jak Joel Anthony, bo Gasol-Bynum ich po prostu zmiotą w playoffs ;/


Jeszcze ZI i Brad Miller ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2010 o 13:05, Jakli napisał:

Jeszcze ZI i Brad Miller ;).

Jakoś nie widzę ich jako twarde opcje pod koszem ;P No i nie wiem czy przypadkiem nie są zastrzeżeni, wtedy transfery odpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gortat mógłby iść do Miami, nie dość że grałby dużo, skilla by nabrał to i się nadaje na tą funkcję, jest dobry w defensywie, a takiego centra im trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 13:15, Arkads napisał:

Gortat mógłby iść do Miami, nie dość że grałby dużo, skilla by nabrał to i się nadaje
na tą funkcję, jest dobry w defensywie, a takiego centra im trzeba.

Ja nie twierdzę, że się nie nadaje ;) Tylko Orlando nie ma żadnego interesu we wzmacnianiu swojego rywala z Florydy ^^ Miami nie ma zbyt dużo do zaoferowania za Gortata, no bo kogo ? Jedyne co może zaoferować, to wzięcie na siebie nie najmniejszego kontraktu Gortata, ale Orlando chyba nie pali się do schodzenia poniżej salary cap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 13:10, HunterO7 napisał:


> Jeszcze ZI i Brad Miller ;).
Jakoś nie widzę ich jako twarde opcje pod koszem ;P No i nie wiem czy przypadkiem nie
są zastrzeżeni, wtedy transfery odpadają...


Brad na pewno nie, ZI pewno też, bo dostał minimum dla weterana po trejdzie z Wizards. A co do tego czy są twardymi opcjami. Może i nie, ale jeśli nie ściągną Shaqa to są dwie ostatnie i zarazem znaczące opcje na rynku wolnych agentów.

Hunter---> Niepotrzebnie pozbyli się Beasleya, ewentualnie mogli od Minesoty jakiegoś podkoszowego wyciągać. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co jest koksy, drużyna U17 gra na MŚ w finale dzisiaj, a tu żadnych emocji z tym. Szkoda, że nigdzie nie hula do obejrzenia, ale będę szukał wytrwale, a jak nie to transmisja radiowa. Coś się zaczyna dziac w tej naszej koszykówce. Gortat, Prokom, liga ze sponsorem, a teraz jeszcze dobre występy naszych juniorów. Co prawda nie liczę na taką zajawkę jak kilkanaście lat temu, chyba cały czas pozostanę jednym z niewielu w mieście śmigających w koszulkach z NBA. Ale mimo wszystko coś się rusza.
A LeBron, Wade, Bosh w Miami to na prawdę mega zestawienie i koszyskarsko i komercyjnie. Jestem za ale jak to będzie wyglądało to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 13:31, ko-nik napisał:

No co jest koksy, drużyna U17 gra na MŚ w finale dzisiaj, a tu żadnych emocji z tym.
Szkoda, że nigdzie nie hula do obejrzenia, ale będę szukał wytrwale, a jak nie to transmisja
radiowa. Coś się zaczyna dziac w tej naszej koszykówce. Gortat, Prokom, liga ze sponsorem,
a teraz jeszcze dobre występy naszych juniorów.

To jest skandal że nigdzie nie można tego obejrzeć. Gdzie ta cała promocja kosza w Polsce? Chłopaki świetnie grają a żadna stacja nawet się nie zainteresuje transmisją. Dzisiaj niestety podejrzewam małe szanse na pokonanie USA ale i tak trzymam kciuki, szczególnie za Grześka Grochowskiego bo jest ze Stalowej Woli tak jak ja (trener Szambelan zresztą też) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USA-Polska 29:14 po pierwszej kwarcie. Co się rzuca w oczy: Zbyt miękka obronna gra Polaków, zostawiają za dużo miejsca Amerykanom. Granie akcji nieco za szybkie, nie jestem fanem męczenia zegara, ale można byłoby trochę potrzymac piłkę. No i ładny rzut z połowy na koniec kwarty Niedźwiedzkiego bodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ffs a ja w piątek złamałem sobie rękę... Nie utrzymałem się na obręczy, spadając obruciło mnie tak, że leciałem poziomo twarzą w dół. Podparłem się prawą ręką i złamanie koło nadgarstka... Załamany jestem, chyba najważniejsza część ciała jeżeli chodzi o rzut... A tak piękną skuteczność w tym roku miałem. Na szczęście bez przemieszczenia. Pierwsze złamanie, a już 21 lat. Kurde nie mam pojęcia jak to jest, po zrośnięciu rękę będę miał w 100 % taką jak dawniej? Nie zmieni się tor lotu piłki? Ile gdzieś czasu po zdjęciu gipsu potrzeba na normalne granie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kurde nie mam pojęcia jak to jest, po zrośnięciu rękę będę miał

Dnia 11.07.2010 o 19:13, Nightdew napisał:

w 100 % taką jak dawniej?


Jak ja miałem gips po kontuzji na koszu (rozerwana torebka stawowa w prawej kostce) to po zdjęciu gipsu czułem się jak bez stopy. Całkowicie bezwładna była, po kilku godzinach mogłem poruszać nią lekko a po kilku dniach normalnie chodziłem. Ale nigdy nie była już taka jak dawniej - teraz jak upadne i źle postawie stope, tak na boku(chyba każdy kiedyś tak miał) to przez kilka minut czuję ból a potem przestaje, nie wiem czy to lepiej czy gorzej. No i co jakiś czas mi strzyka coś w kostce.

Podejrzewam, że na początku będziesz miał problemy z prawidłowym wypuszczaniem piłki, bo zmniejszy sie dokładność, z jaką będziesz mógł poruszać nadgarstkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś złamałem lewą rękę z przemieszczeniem. Po zrośnięciu, ściągnięciu gipsu i jeszcze kilku miesiącach ręka powróciła do normalnego stanu. Teraz już nie odczuwam żadnej różnicy, ręka jest 100 % sprawna. Niestety trzeba liczyć przynajmniej rok na powrót do pełnej sprawności, a i nie zawsze się udaje wrócić do 100%. Tor lotu piłki się nie zmienił ale piłkę wypuszczam z prawej której nigdy nie złamałem także nie wiem jak by było gdybym prawą złamał.
A grać im szybciej zaczniesz, tym szybciej dojdziesz do sprawności. Na początku może to słabo wyglądać niestety. I nie zaczynaj zanim nie będziesz czuł że jesteś na siłach bo powtórne złamanie to już jest masakra. Trzeba zaczynać od delikatnych treningów, rzuty i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 19:13, Nightdew napisał:

Ffs a ja w piątek złamałem sobie rękę... Nie utrzymałem się na obręczy, spadając obruciło
mnie tak, że leciałem poziomo twarzą w dół. Podparłem się prawą ręką i złamanie koło
nadgarstka... Załamany jestem, chyba najważniejsza część ciała jeżeli chodzi o rzut...
A tak piękną skuteczność w tym roku miałem. Na szczęście bez przemieszczenia. Pierwsze
złamanie, a już 21 lat. Kurde nie mam pojęcia jak to jest, po zrośnięciu rękę będę miał
w 100 % taką jak dawniej? Nie zmieni się tor lotu piłki? Ile gdzieś czasu po zdjęciu
gipsu potrzeba na normalne granie?


Możliwe jest, że pozostanie Ci zmiana ręki. Aby nie było jest to wykonalne, ale wymaga długiej praktyki. Zobaczymy jak się zrośnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować