Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Akurat Kobe nie pojechał przez kontuzje, które chciał doleczyć. Zapewne gdyby nie gorsza efektywność jego gry w ostatnim sezonie, to by pojechał proste i logiczne ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 14:30, Jakli napisał:

Akurat Kobe nie pojechał przez kontuzje, które chciał doleczyć. Zapewne gdyby nie gorsza
efektywność jego gry w ostatnim sezonie, to by pojechał proste i logiczne ;P.

No właśnie nie bardzo. Nie widzę powodu dla, którego miałby jechac podczas gdy inni gracze jego formatu nie zawracają sobie tym głowy. To reprezentacja młodych, jeden starszy łącznik i tyle, miejsce dla Kobego będzie za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 14:50, ko-nik napisał:

> Akurat Kobe nie pojechał przez kontuzje, które chciał doleczyć. Zapewne gdyby nie
gorsza
> efektywność jego gry w ostatnim sezonie, to by pojechał proste i logiczne ;P.
No właśnie nie bardzo. Nie widzę powodu dla, którego miałby jechac podczas gdy inni gracze
jego formatu nie zawracają sobie tym głowy. To reprezentacja młodych, jeden starszy łącznik
i tyle, miejsce dla Kobego będzie za dwa lata.


Bujda. Gdybyś miał reprezentować swój kraj na Mistrzostwach Świata nie pojechałbyś? Co innego jak masz kontuzje, jesteś zmęczony po ostatnich 2 Mistrzowskich sezonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:38, Jakli napisał:

Bujda. Gdybyś miał reprezentować swój kraj na Mistrzostwach Świata nie pojechałbyś? Co
innego jak masz kontuzje, jesteś zmęczony po ostatnich 2 Mistrzowskich sezonach.

Ja to ja. Ja jak będę miał szansę to pojadę, bo w mojej dyscyplinie to jedyna szansa na zrobienie pieniądza. A te wszystkie wymówki gwiazd NBA to tylko wymówki sprowadzające się do tego, że nikomu się nie chce. Ale utnijmy temat, raczej wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:38, Jakli napisał:

Bujda. Gdybyś miał reprezentować swój kraj na Mistrzostwach Świata nie pojechałbyś? Co
innego jak masz kontuzje, jesteś zmęczony po ostatnich 2 Mistrzowskich sezonach.

Ja to ja. Ja jak będę miał szansę to pojadę, bo w mojej dyscyplinie to jedyna szansa na zrobienie pieniądza. A te wszystkie wymówki gwiazd NBA to tylko wymówki sprowadzające się do tego, że nikomu się nie chce. Ale utnijmy temat, raczej wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:28, ko-nik napisał:

> Bujda. Gdybyś miał reprezentować swój kraj na Mistrzostwach Świata nie pojechałbyś?
Co
> innego jak masz kontuzje, jesteś zmęczony po ostatnich 2 Mistrzowskich sezonach.

Ja to ja. Ja jak będę miał szansę to pojadę, bo w mojej dyscyplinie to jedyna szansa
na zrobienie pieniądza. A te wszystkie wymówki gwiazd NBA to tylko wymówki sprowadzające
się do tego, że nikomu się nie chce. Ale utnijmy temat, raczej wyjaśnione.


Ze tak tylko powiem. Kobe miał operację na kolanie. Więc jakie by miał plany i tak nie mógł jechać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie... Ja proszę o nowe życie i chcę być choć w połowie jak On. Masakra, best dunker na świecie, chyba zaledwie J.White może mu jeszcze podskoczyć i to dosłownie a tak, Rudeboi best dunker. W końcu, James lata z free throw czy dotyka tego 14ft, tej samej góry tablicy, już niedługo bydzie zresztą na TFB.


http://www.youtube.com/watch?v=5i3YhjvtSts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 12:38, Infes napisał:

Nie, no nie... Ja proszę o nowe życie i chcę być choć w połowie jak On. Masakra, best
dunker na świecie, chyba zaledwie J.White może mu jeszcze podskoczyć i to dosłownie a
tak, Rudeboi best dunker. W końcu, James lata z free throw czy dotyka tego 14ft, tej
samej góry tablicy, już niedługo bydzie zresztą na TFB.


http://www.youtube.com/watch?v=5i3YhjvtSts


Szit, jak oni lataja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co im po tym skoro przegrali aż około 30 punktami różnicy? To tak jak Nasi wygrywali sporo nawet a przegrywali wlasciwie wygrany mecz...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować