Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Hmmm.. a co uważacie na temat beniaminka tego sezonu PLK? Chodzi mi o Polpak Świecie :)
Ja jestem zdziwiony, że Polpak grać musi w Grudziądzu, a władze miasta Świecia (stąd drużyna) zwlekają z rozpoczęciem budowy hali. Jestem też zmartwiony kontuzją wschodzącej gwiazdy PLK Ricka Apodacki (szczescie w nieszczesciu, że kontuzja nie okazała się groźna i Rick ma dużą szansę zagrac w PLY-Offach)

Chciałbym jeszcze wymienic mojego ulubionego zawodnika z polskiej ligi koszykówki - Steve Thomas :D te jego wsady i mina po udanym zagraniu, mrozi krew w żyłach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:10, amster22 napisał:

Ciekawe czy bedziemy dobrze kiedyś grać w kosza(POLSKA)

Jeśli zostałyby stworzone warunki, zeby wszędzie można sobie było pograć w kosza i młodzież zostanie do tej gry zachęcona, to na sukcesy możemy liczyć. Jeśli natomiast nie ma boisk do koszykówki, to silnej kadry mieć raczej nie będziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:12, Grucha91 napisał:

> Ciekawe czy bedziemy dobrze kiedyś grać w kosza(POLSKA)
Jeśli zostałyby stworzone warunki, zeby wszędzie można sobie było pograć w kosza i młodzież
zostanie do tej gry zachęcona, to na sukcesy możemy liczyć. Jeśli natomiast nie ma boisk do
koszykówki, to silnej kadry mieć raczej nie będziemy...

koszykowka nie jest w Polsce popularna, ale... moze zacznie byc. NA razie góruje pilka nozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:14, amster22 napisał:

Na razie góruje pilka nozna

Chociaż z sukcesami reprezentacji piłkarskiej też nie najlepiej... Tylko, że szanse na trening mają raczej mieszkańcy mniejszych miast, gdzie są jakieś boiska (chociaż i z tym nienajlepiej...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja gram w klubie właśnie w kosza :D Sport jest kozaczny, ale jak sie dostanie piłką to jednak boli...Akle najlepsze są mecze dziewczyn - zachęcam gorąco bo jak zacznie się bójka to wręcz uczta dla maniaków boksu hehe :P A tak ogólnie co do basketu to najlepsze jest NBA bo polskiej ligi ja aż oglądać nie moge. Najlpesze sa konkursy wsadów lub jak ma się NBA któegoś na PC to z padem można niezłe triki porobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ja pamietma jak był u nas w gim. turniej dziewczyn w kosza buahahahaha to raczej wygladało jak bitwa pod Grunwaldem hahaha ...z mojej klasy jedna złamała palca, a z innej klasy rozwaliła sobie nos...Ale to do rzeczy to koszykówka to mój ulubiony sport ...nie wiem jak bym bez niej przezył :D:D jeaaa :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podobają się wam tegoroczne playoffy i finały? Bo mnie niestety przygnębiła przegrana seria mojego ulubionego zespołu San Antonio Spurs z Dallas. I to po siedmiu meczach i po dogrywce ( niemówiąc o tym że w serii tej kilka meczy kończyło się różnicą 1, 2 punktów i były 2 dogrywki) . Mama nadzieję więc że Dallas rozwali Miami jak najszybciej - bo to może oznaczać że "prawdziwy" finał odbył się własnie między Spurs a Maverics :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Śląsk Wrocław w przyszłym sezonie z nowym trenerem (Andrej Urlep) powalczy o mistrzostwo, bo póki co w Polskiej Lidze koszykarskiej mężczyzn króluje Prokom.

Szkoda, że utalentowany Michał Ignerski odchodzi z polskiego klubu (Anwilu Włocławek) do Caja San Fernando Sewilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować