Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Zawsze jakieś przygotowanie nie uważasz? Wiadomo już nad czym Polacy muszą popracować, co zmienić. W końcu trochę pograli na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 15:13, Infes napisał:

Zawsze jakieś przygotowanie nie uważasz? Wiadomo już nad czym Polacy muszą popracować,
co zmienić. W końcu trochę pograli na poważnie.


Wiesz nie organizuje się eliminacji ME za grubą kasę, skoro koniec końców nie są do niczego potrzebne. Zresztą trudno mówić o przygotowaniu kadry gdy tacy gracze jak Szewczyk, Ignerski czy chociażby Szubarga, mają kontuzje i cała ekipa nie jest w pełnym składzie. (Ha i potem taki Majewski, koszykarz pośmiewsko jak ich mało, dostają minuty, bo nie ma kto grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie bo zapomniałem się spytać ostatnio a następna kontrola za ponad miesiąc. 5 tygodni po zdjęciu gipsu mogę już zacząć kozłować piłkę? ( gips miałem 4 tyg bez jednego dnia, a złamanie prawej ręki, dokładnie wyrostek czyli ta taka kostka koło nadgarstka z zewnętrznej strony i po przeciwnej kość promieniowa). 2 tyg temu jeszcze cienko było z ręką, ale wtedy zacząłem chodzić na ćwiczenia i sporo mi ją rozruszali. Jeszcze brakuje do pełnej sprawności, ale jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity mecz Serbia-Turcja. No i za pare godzin finał MŚ. Mam wrażenie, ze jesli USA sie spreży to zdobedzie jakas 30 pktowa przewage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem większość meczów Amerykanów na tych mistrzostwach i co było
ciekawe w żadnym z nich ani przez moment nie było widać u nich najmniejszego
zdenerwowania, tak jakby wiedzieli, że nie zależnie od tego z kim grają, oni i tak
muszą wygrać. Ciekawe jaka część tej reprezentacji pojedzie na Olimpiadę za dwa lata
do Londynu. Na pewno K. Durant, może A. Iguodala, L. Odom, a po za tym pewnie wrócą
największe gwiazdy typu LeBron James, Dwight Howard czy Kobe Bryant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druzyna na Pekin skladala sie z: Wadea,Jamesa,Bryanta,Howarda,Anthonego,Paula,Williamsa,Bosha,Boozera,Redda,Princea i Kidda.Mysle,ze jezeli wyraza taka chec,to pojedzie pierwsza 9.W zamian za Prica pojedzie Durant,za Redda ja wzialbym Brandona Roya,a za Kidda moze Rose?
Tak swoja droga jezeli te wszystkie najwieksze gwiazdy pojada,to Durant z lidera zespolu moze spasc ,moze nie do roli takiej jaka pelnil Granger,ale na koncowke lawki.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy dość mocny skandal związany z półfinałowym meczem Serbia - Turcja. Punkty które dały Turcji zwycięstwo nie powinny w ogóle zostać zaliczone, sędzia stał dwa metry od akcji i nie widział że zawodnik stanął na linii. Tutaj wszystko wyraźnie widać: http://polskikosz.pl/news/100249/ms__kluczowy_blad_sedziow_w_polfinale.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:16, QbaRy napisał:

Cos tu strasznie cicho wiec mam do Was mała prosbe. Zerknelibyscie na ten filmik ( http://www.youtube.com/watch?v=m2D2AJDzKt8
), z kilkoma moimi rzutami i layupami? Kazda rada bylaby milo widziana. I nie mieszajcie
mnie z blotem - dopiero od paru miesiecy na powaznie zaczalem grac. :) Z gory dzieki.

haha, 2lo pozdrawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy Wy widzicie co robi ten Griffin? Jak ja żałuję teraz że on w tamtym roku se nie pograł. Master for mee... Rookie of Year.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 21:56, Infes napisał:

Ludzie, czy Wy widzicie co robi ten Griffin? Jak ja żałuję teraz że on w tamtym roku
se nie pograł. Master for mee... Rookie of Year.


Ta, geniusz. Ciężko ma w Clippersach, ale tylko dla jego genialnych zagrań warto oglądać ich mecze. A każdym coś pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo marnuje się tam... Na Play-offy nie ma szans a naparwdę gra genialnie. Wzrost, zasięg, świetny wyskok, post move opanowane bardzo dobrze. Naprawdę łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 22:18, Infes napisał:

Szkoda bo marnuje się tam... Na Play-offy nie ma szans a naparwdę gra genialnie. Wzrost,
zasięg, świetny wyskok, post move opanowane bardzo dobrze. Naprawdę łał.


E tam marnuje. Rzadko, który rookie zdobywał mistrza, a Blake jeszcze będzie miał na to czas. Grunt, że jest jakiś postęp jeśli chodzi o budowę drużyny. Jak wywalą Davisa i pozyskają solidnego PG to w przyszłym roku PO gwarantowane. Btw. Doleczony Kaman plus Griffin to jedno z lepszych ustawień podkoszowych ever ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować