Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Już wiem. Wszystko tkwi w tym, że NBA podaje wszystkie mecze we właśnie czasie ET. Czyli jak podają, że mecz będzie o 10.30 PM ET w Los Angeles to znaczy, że będzie o 22.30 w Miami czyli o 4.30, ale trzeba jeszcze cofnąć o trzy godziny, bo to jest LA i mamy 1.30 czyli tak jak transmisja w Canal+ Sport przykładowo meczu gwiazd. Zagmatwane to trochę i moim zdaniem to trochę bez sensu, bo jakby było normalnie to mógłbym sobie jeszcze mecz obejrzeć o przyzwoitej porze, a tak to nie mam siły wstawać w środku nocy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie życie utrudniasz. Nic nie trzeba jeszcze dodawać i odejmować...
07:00 PM na stronie NBA = 01:00 czasu polskiego. I tyle. 10:30 PM = 04:30. Żadnego dodatkowego dodawania czy odejmowania godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 4h relacji z konkursów. Już rok temu byłem wkurzony, że kurdupel wygrał. Ale to co się stało w tym roku to nawet nie ma porównania. Co do konkursu poziom na pewno wyższy od poprzedniego. Po pierwsze WTF Derozan za pierwszy dostaje 44 pkt? To dlaczego Gryffin za drugi dostaje 46 pkt? Gryffina w ogóle nie powinno być w finale. Jakby się ktoś uparł to mógłby powiedzieć, że Gryffin był najgorszy w pierwszej rundzie. Co do Derozana to moim zdaniem był najlepszy, co do zwycięstwa ciężko powiedzieć, nie wiadomo co by pokazał w finałowej rundzie. Ale myślę sobie ok, może Gryffin zabłyśnie w finale. Jak zobaczyłem skok nad autem (a dokładnie maską...) to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Większość zawodników w NBA potrafiłoby tak wsad wykonać. Rozumiem jakiś obrót czy między nogami. Co do meczu dopiero jestem przed, powtórka o 21.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=8E52u0aicG8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:09, Nightdew napisał:


Cóż Giffin''a broni jedynie jego niepodważalna dynamika i siła z jaką pakuje piłkę do kosza. Ostatni dunk z pewnością naciągany. To co zrobił DeRozan to jednak poezja. Kawał rzemiosła. Zgadzam się, powinien był być w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam nowych butów do kosza, bo moje Air Flight Scorer już drugi raz okazały się zbyt niebezpieczne. Potrzebuję czegoś z naprawdę dobrą stabilizacją kostki i pięty. Polecicie coś? Zastanawiam się nad Hyperdunk 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty mecz Gortata z GSW. Aż mi się japa cieszyła, jak to oglądałem. I jeszcze fani z biało-czerwonymi flagami na trybunach. Trzymam kciuki za to, żeby udało mu się pobić rekord double-double z ławki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda tej przegranej, playoff mogły się znacznie zbliżyć. W drugiej dogrywce była spora szansa dla PHX na zwycięstwo, tylko jakoś Gortat próbował przechwycić tą piłkę i później nie mógł zająć dobrej pozycji obronnej na Gasola:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamanie prawego nadgarstka - 9 lipiec 2010
Gips - 6 tygodni
Rehabilitacja - 5 miesięcy
Codzienne ćwiczenie ręki i nadgarstka - 2 miesiące
Pierwsze celne rzuty po 9 miesiącach przerwy - 29 marzec 2011 :)

Co cię nie zabije, to Cię wzmocni... Nie ma to jak wrócić do koszykówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 10:25, Arkads napisał:

http://hangtime.blogs.nba.com/2011/03/29/awards-season-most-improved-player/


ogromna przewaga gortata w głosowaniu na potencjalnego zdobywcę MIP.


Ja pierd... aż żal patrzeć jacy tam ludzie głupi... Wypowiadają się w temacie o koszykówce, a nie mają o niej pojęcia. 90 % komentarzy to MIP dla D. Rose....

Edit: Ciekawe tylko czy przewaga Gortata wynika z inicjatywy samych Polaków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 10:41, Nightdew napisał:

Edit: Ciekawe tylko czy przewaga Gortata wynika z inicjatywy samych Polaków:P


trudno, żeby było inaczej, skoro Gorat na swoim twitterze albo fb nawoływał do głosowania na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2011 o 11:24, kobe47 napisał:

trudno, żeby było inaczej, skoro Gorat na swoim twitterze albo fb nawoływał do głosowania
na niego...


Dla mnie to on jest MVP. Zresztą nigdy nie uznawałem, żeby głowni kandydaci do MVP mieli zdobyć MIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomity mecz jednego z moich ulubionych zawodników czyli Chrisa Paula w właśnie zakończonym meczu:) LA w słabej formie już od dawna i raczej bez mistrzostwa w tym roku:P Brak Manu i porażka San Antonio. Chociaż u przeciwnika nie grał Gay. Ale to tylko pokazuje jak ważny jest Manu dla Spurs. Z wcześniejszych spotkań nie prawdopodobny mecz Rose i wygrana w niesamowitej końcówce. Było chyba 98 do 88 a skończyło się 99 do 104. Ponad 40 pkt Howarda nie starcza Orlando. Bardzo ciekawe te pierwsze mecze, a przecież jeszcze m.in pierwszy mecz wydawałoby się najciekawszej serii czyli Boston - Nowy York.

GO HEAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej wie ktoś czym różnią się koszulki NBA adidasa swingman od authentics?Mam dwie koszulki authentics,a chcialbym sobie zamowic swingmana Wade''a i nie chce sie rozczarowac ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 14:46, Iverson7 napisał:

ej wie ktoś czym różnią się koszulki NBA adidasa swingman od authentics?Mam dwie koszulki
authentics,a chcialbym sobie zamowic swingmana Wade''a i nie chce sie rozczarowac ;p.


http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,5572405,title,KOSZULKA-TYGODNIA-PORADNIK-DLA-MILOSCIWIE-NAM-KUPUJACYCH,index.html

http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,5594397,title,KOSZULKA-TYGODNIA-AUTENTYKI-I-MECZOWKI-CZYLI-CD-PORADNIKA-DLA-KUPUJACYCH,index.html

2 dobre artykuły które rozwieją Twoje jakiekolwiek wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 14:46, Iverson7 napisał:

ej wie ktoś czym różnią się koszulki NBA adidasa swingman od authentics?Mam dwie koszulki
authentics,a chcialbym sobie zamowic swingmana Wade''a i nie chce sie rozczarowac ;p.


Na głównej stronie store jest chyba nawet krótkie porównanie. Dawniej jak kupowałem nie było tego. http://store.nba.com/category/index.jsp?categoryId=2482948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeziorowcy za burtą finałów... bólu jakiegoś nie odczuwam, ale patrząc na wynik meczu w Dallas rodzi się pytanie ''JAK TO SIĘ STAŁO?!'' Wynik zatrważający, Kobe z 17 punktami przez cały mecz... kto oglądał samo spotkanie i mógłby się podzielić historią z tym związaną (ja tylko wynik obserwowałem na stronie NBA)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 00:12, Graffis napisał:

Jeziorowcy za burtą finałów... bólu jakiegoś nie odczuwam, ale patrząc na wynik meczu
w Dallas rodzi się pytanie ''JAK TO SIĘ STAŁO?!'' Wynik zatrważający, Kobe z 17 punktami
przez cały mecz... kto oglądał samo spotkanie i mógłby się podzielić historią z tym związaną
(ja tylko wynik obserwowałem na stronie NBA)?


Nie wiem jak się to stało, ale prawdę powiedziawszy musiało się to stać. Brak chemii ostatnio, Gasol grający w kratkę, Kobe coraz starszy stracił "to coś". Lakers to już nie ten team co w latach poprzednich. No cóż pozostaje wierzyć, że moi ukochani Bulls chociaż coś ugrają, chociaż możliwy Finał Konferencji (czy to z Bostonem, czy to z Miami) wygląda słabo do ugrania. Na zachodzie będę kibicował od teraz Grizzlies. Odkąd patrzyłem na ich poczynania w PO, to mam wrażenie, że patrzę na drużynę, która gra sercem, a niekoniecznie "zajebistym składem". Zobaczymy jak się to rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, ochłonąłem...

...obręcz Artesta,
Andrew "Elbow" Bynum,
Jason "Pan Trójka" Terry,
Peja "Pan Trójka 2",
cegły KB w drugiej połowie,
Lamar "Elbow 2" Odom,
zmęczone oblicze Phila,
ręka KB i Phila,
wielcy, wielcy Mavs...

W tym meczu było wszystko (no, może prawie). I może przysypiałem, lagi były straszne, godzina późna, ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować