Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

A ja właśnie odespałem ostatnią nockę:) Najpierw moje Miami super wygrana,
http://www.youtube.com/watch?v=4OFwCz7zrYs&feature=share 1:57 zarąbisty moment
http://www.youtube.com/watch?v=D7v5dybG_Jw po tym rzucie chyba cały dom obudziłem:D
Taki mecz był, że jakoś zasnąć nie mogłem to myślę sobie, a jeszcze obejrzę Memphis z OKC i warto było:) 3 dogrywki ( szósta QT3 w historii). Skończyło się chyba koło 8 rano, nawet już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:52, Nightdew napisał:

Yeah, Miami w finale konferencji:) Mistrzostwo coraz bliżej!:)


Proszę Cię ;p Derrick Rose i tyle w temacie ^^ Żeby MIA wygrało to potrzebuje Chalmersa lub Jones''a i Big-Z, jak oni nie sprostają to wielka trójka nic nie zrobi, jak miało to miejsce w sezonie zasadniczym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 13:25, iqorinho napisał:

> Yeah, Miami w finale konferencji:) Mistrzostwo coraz bliżej!:)

Proszę Cię ;p Derrick Rose i tyle w temacie ^^ Żeby MIA wygrało to potrzebuje Chalmersa
lub Jones''a i Big-Z, jak oni nie sprostają to wielka trójka nic nie zrobi, jak miało
to miejsce w sezonie zasadniczym ;p


Wielka dwójka czyli D-Wade i Lbj sama rozwaliła Boston. Teraz Wade pokryje najlepszego gracza Chicago, Bosh będzie krył Boozera, a Lbj sam zostanie do rozwalania. Swoją drogą wkur... się przed chwilą. Właśnie tej nocy canal + znowu pokazywał Mem- Okc i kur.. zamiast z niedzieli na pnd pokazać Miami to znowu tą żenadę... Ileż można, rozumiem ostatni decydujący mecz, ale non stop ich pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 13:33, Nightdew napisał:

Wielka dwójka czyli D-Wade i Lbj sama rozwaliła Boston. Teraz Wade pokryje najlepszego
gracza Chicago, Bosh będzie krył Boozera, a Lbj sam zostanie do rozwalania. Swoją drogą
wkur... się przed chwilą. Właśnie tej nocy canal + znowu pokazywał Mem- Okc i kur.. zamiast
z niedzieli na pnd pokazać Miami to znowu tą żenadę... Ileż można, rozumiem ostatni decydujący
mecz, ale non stop ich pokazują.


Nie bój się, Wade nie ma szans z Rose''m co pokazał sezon zasadniczy, Rose kiedy jest podwojony (ostatni mecz z Atlantą) to dzieli się piłką i ma ponad 10 asyst i zawsze ok. 20pktów, a Chicago mają bardzo mocny skład i tam grają wszyscy. Jak Bosh pokryje Boozera, to The King będzie musiał kryć Noah, bo Anthony tam nie da sobie rady na moje. Boston to gówno i nie ujmuj Bosh''owi, bo to tak naprawdę najwięcej od niego zależy bo niewiadomo jak zagra, a z Bostonem grał bardzo dobrze. Celtowie nic nie grali nie oszukujmy się, Rondo nie miał w sumie jak, a po odejściu Perkinsa to oni grali żenadę i to się musiało tak skończyć. Mecze OKC - MEM są o wiele bardziej widowiskowe i wyrównane - moc, agresja, zaangażowanie! A lanie słabych Celtów to nie widowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2011 o 13:52, iqorinho napisał:

Mecze OKC - MEM są o wiele bardziej widowiskowe i wyrównane - moc, agresja,
zaangażowanie! A lanie słabych Celtów to nie widowisko.


Dlatego canal + je pokazywał. Ale żeby znowu, kolejny raz z rzędu ich pokazywać kiedy zaczyna się super finał konferencji?:/ wtf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 13:33, Nightdew napisał:

Wielka dwójka czyli D-Wade i Lbj sama rozwaliła Boston.


Pamiętaj tylko, że Lebron nie pokonał jeszcze samego Thibs''a więc zapowiada się ciekawy finał na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 13:57, Nightdew napisał:


> Mecze OKC - MEM są o wiele bardziej widowiskowe i wyrównane - moc, agresja,
> zaangażowanie! A lanie słabych Celtów to nie widowisko.

Dlatego canal + je pokazywał. Ale żeby znowu, kolejny raz z rzędu ich pokazywać kiedy
zaczyna się super finał konferencji?:/ wtf...


Mecz finałowy. Mecz nr 7. Underdog kontra młoda ekipa walcząca powoli o wyższe cele. Moim zdaniem bardziej ciekawy mecz niż dopiero pierwszy pojedynek Byków z Żarami. A jeśli chcesz obejrzeć Chi-Mia to zostają zawsze live streamy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2011 o 19:03, Jakli napisał:

Mecz finałowy. Mecz nr 7. Underdog kontra młoda ekipa walcząca powoli o wyższe cele.
Moim zdaniem bardziej ciekawy mecz niż dopiero pierwszy pojedynek Byków z Żarami. A jeśli
chcesz obejrzeć Chi-Mia to zostają zawsze live streamy ;).


Za bardzo nie chce mi się nocki zarywać, ale znalazłem rozwiązanie problemu:) Kumpel mi nagra i sobie jutro obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:03, Jakli napisał:

A jeśli chcesz obejrzeć Chi-Mia to zostają zawsze live streamy ;).

A jest jakiś darmowy video stream? Bo ja aktualnie tylko na tym Result Box na nba.com siedzę jak akurat Canal+ daje coś co mnie słabiej interesuje. Chociaż zgadzam się, że obecnie koniec rywalizacji OKC-MEM jest ciekawszy - zapowiada się więcej walki i twardej jatki o życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz on-line oglądać, to zazwyczaj jest słaba jakość, a z serwerami też różnie, ja np. mam neta 6mb/s a zdażało się, że przerywało połączenie.
Ktoś może mnie uświadomić jak teraz te mecze będą wyglądały, I mean kto z kim, kto odpadł a kto nie, bo ja się pogubiłem teraz.
Nawet nie wiedziałem, że jest tu temat z moim ulubionym sportem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:23, lonek11 napisał:

Ktoś może mnie uświadomić jak teraz te mecze będą wyglądały, I mean kto z kim, kto odpadł
a kto nie, bo ja się pogubiłem teraz.

Miami Heat - Chicago Bulls
Dallas Maverics - Oklahoma City Thunder/Memphis Grizzlies
Rywal dla Mavs będzie znany już za kilka godzin, bo chyba za jakieś 5min zaczyna się mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ffs mimo, że Bosh zagrał dobry mecz to i tak przegrana. Ławka cienko, ale to co działo się na tablicach to bez komentarza. Miazga była w zbiórkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miami w finale NBA, la la la. Miami w finale NBA, la la la. Takich emocji już dawno nie miałem. Ostatnia kwarta, 6 min do końca i już po tym jak nic nie siedziało, myślę sobie: ''''no nic, wracamy do Miami''''. Ale cały czas wierzyłem. I ta końcówka, którą zaprezentował LBJ i Wade. Po prostu coś niesamowitego. 5 lat i znowu może być wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:49, Maciejas napisał:

To powinno być okraszone znacznikiem "spoiler", dzięki :P


Dlatego zawsze przed obejrzeniem meczu najlepiej odciąć się od neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę tutaj gadu gadu a nikt nie wspomniał o śmierci Małgorzaty Dydek najlepszej polskiej koszykarki zmarła dziś w Australi. Najgorsze jest to że to podwójna śmierć ;/ Matka oraz nienarodzone dziecko. Była w 4 miesiącu ciąży. Ciekawe jak się z tym musiał poczuć mąż.IMHO psycha tymczasowo zryta. Swoją drogą niezły powstał z tego ''paradox''. Umrzeć zanim jeszcze się nie narodziło. Masakra ;/ Głębokie wyrazy współczucia.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 22:32, Braveheart napisał:

Najgorsze jest to że to podwójna śmierć ;/ Matka oraz nienarodzone dziecko. Była w 4 miesiącu ciąży.

A pewne jest to, że stwierdzono oba zgony? Zdarzały się już sytuacje zewnętrznego podtrzymywania ciała matki będącej w ciąży, przy stwierdzonej wcześniej śmierci mózgu (technicznie i prawnie stwierdzony zgon). Nie wiem jednak jak było w tym wypadku...

Heat w finale NBA (wielkie zaskoczenie) zawalczą z Mavs... może jakaś porządna seria tym razem. Jak do tej pory to tylko Memphis i Oklahoma naprawdę potrafiły dać wielkie show, inne serie miały tylko pojedyncze mecze stanowiące wielkie widowiska.

Z drugiej strony w PLK też było 7 spotkań i to niekoniecznie wszystkie byle jakie (a ostatecznie i tak zaskoczenia nie było - i dobrze ;P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 22:57, Graffis napisał:

> Najgorsze jest to że to podwójna śmierć ;/ Matka oraz nienarodzone dziecko. Była
w 4 miesiącu ciąży.
A pewne jest to, że stwierdzono oba zgony? Zdarzały się już sytuacje zewnętrznego podtrzymywania
ciała matki będącej w ciąży, przy stwierdzonej wcześniej śmierci mózgu (technicznie i
prawnie stwierdzony zgon). Nie wiem jednak jak było w tym wypadku...

Nie było szans. Dziecko miało ledwo 3 miesiące. W tej sytuacji nie dało się go uratować.

Dnia 27.05.2011 o 22:57, Graffis napisał:


Heat w finale NBA (wielkie zaskoczenie) zawalczą z Mavs... może jakaś porządna seria
tym razem. Jak do tej pory to tylko Memphis i Oklahoma naprawdę potrafiły dać wielkie
show, inne serie miały tylko pojedyncze mecze stanowiące wielkie widowiska.

Mavs wyrwali mecz w Miami więc nie są wcale na straconej pozycji. Swoją drogą im kibicuje. Kidd&Nowitzki zasługują na pierśćień

Dnia 27.05.2011 o 22:57, Graffis napisał:

Z drugiej strony w PLK też było 7 spotkań i to niekoniecznie wszystkie byle jakie (a
ostatecznie i tak zaskoczenia nie było - i dobrze ;P ).

PLK, a NBA... Kiepskie porównanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 14:16, Jakli napisał:

PLK, a NBA... Kiepskie porównanie ;P

Chodziło mi tylko o to, że długość serii może przekroczy 5 meczów i będzie się coś działo. Jak na razie tegoroczny play-off jest przeważnie jednostronny.

A poziomy lig... nie ma czego porównywać. Jedyne co upodabnia te rozgrywki to dobrze celowane pyskówki fanów. Ostatnio czytałem różne opinie na forach dotyczące Asseco - wszystkie mecze kupione, wszyscy sędziowie sprzedani, liczy się tylko kasa, oszukali nas, okradli nas etc. etc. A na koniec pretensje o to, że APG gra najszerszym składem w lidze uczestnicząc w trzech ligach jednocześnie. Teraz po skończonym sezonie prezesi klubów mogących startować w rozgrywkach poza PLK są pytani co zamierzają zrobić - i jak na razie Czarni zrezygnowali, bo nie ma tam kasy na ów szeroki skład. No ale krytykować kogoś za korzystanie z pieniędzy i próbę budowania zespołu z prawdziwego zdarzenia (co w tym roku wyszło fatalnie :P) to zawsze jest okazja. A za Oceanem mamy hasło BEAT LA, mamy niechęć do Celtów, mamy zazdrość wobec Heat. Ech, ludzie są jednak bardzo przewidywalni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować