Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Ktoś może wie czemu w heat z ławki nie wychodzi Žydrūnas Ilgauskus i James Jones do gry ?
To taka strategia czy jakieś kontuzję ? Bo wydaje mi się ze 3jki Jones''a były by całkiem przydatne w finale :)
Ilgauskas jest pewnie za wolny, ale czemu nie gra Jones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁOŁ! Coś niesamowitego mi się dzisiaj przydarzyło! Wchodzimy na halę na wf. Gram sobie w kosza no i jak zwykle sprawdzam sobie zasięg, na koszu. Skaczę i co? 2.95 w porywach do 3.00 i na niższym koszu o 5 cm dotknąłem sobie poręczy :D Wcześniejszy zasięg to było w porywach do 2.90 więc jest ciekawie :) A czego to zasługa? Jakieś 1.5 miesiąca temu obniżyłem sobie kosz i robiłem wsady. Tak kilkukrotnie. Robiłem aż do bólu łydek i piszczeli. Potem jeszcze zdarzyło mi się pewnego dnia przejechać 20km rowerem i innego dnia 10. Nie grałem w kosza z miesiąc teraz. No i dzisiaj wchodzę na halę, a tu mi się wyskok (przy moim 1.72 wzrostu i już raczej nie urosnę) o ponad 10cm poprawił. Taki mini szok :D Wyskok aktualnie wynosi 80cm więc jest genialnie :) A porównując, że tak naprawdę poprawiłem sobie go nieświadomie porównując do ciężkich treningów na wyskok jakie próbowałem rok temu robić i zryłem sobie totalnie kolana to to jest chyba najlepsza forma poprawiania wyskoku. Dunki na obniżonym i rower. Oczywiście po tym parę dni odpoczynku i kto wie co będzie dalej. Jednak się okazuje, że łydki w tym wszystkim najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 15:37, Kermit napisał:

Ktoś może wie czemu w heat z ławki nie wychodzi Žydrūnas Ilgauskus i James Jones
do gry ?
To taka strategia czy jakieś kontuzję ? Bo wydaje mi się ze 3jki Jones''a były by całkiem
przydatne w finale :)
Ilgauskas jest pewnie za wolny, ale czemu nie gra Jones.

Zwykłe ograniczenie rotacji w playoffach. Zawęża się do 8, w finałach gra już tylko taka grupa w niemal każdym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest. Jak robię dwutakt to muszę wykonać rzut czy mogę zwyczajnie podać? Tak mnie to zastanawia chociaż chyba mogę normalnie podać, ale chciałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Yep... Porażka... Ja pitoleee :/ Niech jak najszybciej się z tym uporają bo naprawdę ucierpią i to nie sam zarząd a fani, kibice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 19:03, Dark_elves napisał:

Polska pokonała dzisiaj na Mistrzostwach europy wicemistrzów świata Turków. Niewątpliwe
powód do dumy i jesteśmy o krok od awansu do kolejnej fazy rozgrywek:)


Ale moim zdaniem to nie zmienia faktu, że grają bardzo słabo (przynajmniej moim zdaniem). Zdążyłem oglądać mecz od końca 3 kwarty i jak dla mnie to Polacy popełniają mnóstwo błędów (od jakichś bezsensownych strat do zagapień się i kiepskich ataków). Może jedynie odnoszę takie złudne wrażenie z ich gry, ale nie wiedziałem, że Turcy są wicemistrzami świata, więc w taki razie jeszcze bardziej się cieszę, że udało im się wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pierniczę taką szansę zmarnować !!! Co prawda meczu nie miałem szansy oglądać ale no bez jaj .Myślałem że to raczej formalność. Wielka szkoda ,dziękuje tylko za wczorajszy mecz bo już dawno nie miałem takich emocji przez mecz polaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 20:02, Darnok_Rukia napisał:

Myślałem że to raczej formalność.


Tak właściwie to powód naszej porażki w tym meczy można zamknąć w dwóch słowach: Luol Deng :D Oraganizował, asystował i rzucał a u nas takiego kogoś zabrakło, no i zabrakło kogoś kto mógł go skutecznie kryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 22:06, Iverson7 napisał:

No to NBA startuje 25 grudnia,no nie powiem fajny prezent na swieta :).


Ja się strasznie cieszę ;). Byle teraz zawodnicy to zaakceptowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Jest to już oficjalnie potwierdzone? Bo wszędzie o tym mowa a ja na jednym z głównych Polskich portali o koszykówce ani słowa na ten temat nie widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 14:05, Infes napisał:

No właśnie... Jest to już oficjalnie potwierdzone? Bo wszędzie o tym mowa a ja na jednym
z głównych Polskich portali o koszykówce ani słowa na ten temat nie widzę :/


Jak już pewnie wiesz, teroetycznie nieoficjalne, ale wszystko jest przypieczętowane. Aż się japka cieszy. Najbardziej ciekawe póki co są plotki o trejdach i FA. Jak pomyślę, że moi ukochani Chicago Bulls walczą o Nicka Younga to uuu. Chcę już zobaczyć ten team w akcji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Howarda do LA Lakers i Kobe zdobywa znowu pierścień. Chce zobaczyć jak Griffin znowu niesamowicie lata. Chce zobaczyć w końcu zobaczyć SDC gdzie wygrywa ktoś uczciwie a nie że jest faworyzowany za cuda jakie wyczynia podczas sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc sezon rusza, jest ciekawie, zablokowany transfer Paula, Chandler w NYK, Howard domagający się wymiany, T-Mac jastrzębiem, Miami szukający centra. Piękne mecze szykują się na rozpoczęcie sezonu, rewanż za finały, NYK- Boston, Lakers- Rose (mam nadzieję, że nie pociągnie przynajmniej tego chłopaka bezgraniczna pogoń za pierścieniem w młodym wieku, niech spróbuje zwojować z Bullsami jak najwięcej, ma zadatki, co widzieliśmy w poprzednim sezonie).
Faworyci?
Zachód to najpewniej Mavs (po stracie Chandlera, za to z Odomem),
Oklahoma z niesamowitym duetem Westbrook/Durant,
Lakers jak co roku, może jakiś spektakularny trade? Howard?
Oraz może ostatnie tchnienie Spursów?
Poza tym? Liczę na Memphis, niesamowite playoffy w tym roku, szczególnie w wykonaiu Zacha Randolpha, a może powrót do Playoffów Clippersów, młody efektowny i perspektywiczny zespół, to się będzie oglądać!

Wschód jak dla mnie to Bulls, wspomniany wcześniej Rose, niesamowity team, mocna ofensywa.
Heat, czy ktokolwiek ma wątpliwości, że ten team będzie się liczył przez mniej niż następne parę lat. Defensywa nr.1, Lebron, Wade, ponoć lepiej przygotowany Bosh, jeżeli Lebron nie zawaliłby finałów...kto wie..
Celtics- tu jak w przypadku Spurs, szansa na ostatni run, w krótkim sezonie nie jest to niemożliwe.
NYK- ofensywa piekielna, ale nie na tym ta gra polega, chociaż, po co wymagać czego innego, to jest Madison Square, to jest Nowy Jork, to jest Ameryka!
NJN- Netsi jeżeli pozyskaliby Howarda mieli by mocny zespół, bez niego raczej cienko.
Kto poza tym? Liczę, że T-Mac pokaże się jak dekadę temu, ciekaw jestem wydraftowanych zawodników w Cavsach, czy Irving będzie drugim Jamesem :D Poza tym ile double double zgarnie Miłość i czy drużyna Jego powietrzności będzie znowu najbardziej bezpłciowa :)

Poza tym oglądam ostatnio TBL, mecze Politechniki Warszawa na żywo...tzn. Politechnika jest ostatnia w lidze, ale miło pooglądać np. Czarnych Słupsk w akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować