Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Krótki, ale zacny post dla mnie fana Byków ;). RiP w Bulls i ma zadebiutować we wtorek w drugim meczu przedsezonowym z Indianą. Jaram się oporowo.
Zresztą jak można nie cieszyć się jak sam Hamilton tak się uśmiecha :D? :)

20111218004812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubiłem. Rezerwowi do meczu gwiazd też są wybierani z głosowania kibiców, które robiliśmy przez ostatni miesiąc czy w jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 11:16, Nightdew napisał:

Już się pogubiłem. Rezerwowi do meczu gwiazd też są wybierani z głosowania kibiców, które
robiliśmy przez ostatni miesiąc czy w jakiś inny sposób?


Nie, nie, rezerwowi są wybierani przez trenerów prowadzących drużyny NBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam nadzieje, ze wybrałem dobry temat. Nie jestem jakimś zapalonym graczem koszykówki, ale mega się nią jaram i ostatnio zacząłem sobie pogrywać. Problem w tym, że miałem skręconą krostę i potrzebuje jakiś butków, żeby zminimalizować bóle.
Myślałem nad:
Nike AIR MAX PURE GAME
NIKE OVERPLAY VI
NIKE OVERPLAY V
Nie chce żeby cena przekraczała 180 zł . Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki którą wymieniłeś, poleciłbym Overplay''e VI, jednak nie miałem V na nogach, myślę że dużo się nie różnią. A co do skręcenia kostki, ja osobiście długi czas mimo że mam buty typowo do basketu, grałem w stabilizatorze, nie przeszkadzał bardzo w grze, a czułem się bezpieczniej, bo 2 razy z rzędu w niedługim czasie skręciłem tą samą kostkę -.- Potem przez jakiś czas grałem strasznie asekuracyjnie szczególnie przy wejściach w tłoku na kosz, no ale teraz już wróciło do normy, stabilizator też póki co leży w szafce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować