Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Shaq w Suns. Trade stał się faktem.
In a blockbuster trade that could affect the balance of power in the West, Phoenix acquired Shaquille O''Neal from Miami today for Shawn Marion and Marcus Banks. - cytat ze strony NBA.com .
: O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 00:13, ak.47 napisał:

Shaq w Suns. Trade stał się faktem.
In a blockbuster trade that could affect the balance of power in the West, Phoenix
acquired Shaquille O''Neal from Miami today for Shawn Marion and Marcus Banks.
-
cytat ze strony NBA.com .
: O


Oj, tak. Ciekawe tylko jak on się znajdzie w grającej najszybszą koszykówkę w NBA klubie. A jak wszem i wobec wiadomo: "White man & Shaq can''t jump". I niestety Shaq za szybki też nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 18:50, el machete napisał:

Oj, tak. Ciekawe tylko jak on się znajdzie w grającej najszybszą koszykówkę w NBA klubie.
A jak wszem i wobec wiadomo: "White man & Shaq can''t jump"

Nie uważasz, że ta wymiana to już koniec hardkorowego run''n''gun w wykonaniu Suns? Kerr zorientował się, że tytułu im to nie przyniesie, a że mieli dziurę pod koszem, to kupił potwora :>. Shaq w fast breakach nie musi brać udziału, czterech zdecydowanie wystarczy. Gra Suns się uspokoi, ale dzięki Shaqowi będą mieli przynajmniej większe szanse w PO ze Spurs (Duncan) czy Lakers (Bynum). To nie jest głupi trade ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ja bym wolał w swojej drużynie Mariona. A Shaq po przejściu do Słońc obiecywał tytuł :D Z Lakersami może się przydać, szczególnie jak zobaczy Bryanta naprzeciwko :D

PS. Jest jakaś stronka, na której można obczaić staty poszczególnych zawodników, bo na NBA.com nie zauważyłem. Jestem do tyłu jeśli chodzi o NBA o jakieś 4 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty nie uważasz, że taka zmiana taktyki w trakcie sezonu może źle wpłynąć na zespół? Moim zdaniem tak może być. Ja z tego trade''a jestem niezwykle niezadowolony. Shaq młody nie jest i nie będzie zdolny sam wprowadzić nowej jakości do gry podkoszowej chłopaków z Arizony.
Poza tym... Nie wyobrażam sobie Nasha, Barbosy czy Bella nie biegających od kosza do kosza jak oszalali. ;) Taka gra mistrza im raczej nie przyniesie (jak było widać w minionych sezonach), ale zmiana stylu gry może to cyba tylko pogorszyć, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest odpowiedź na, kurczę, posta cubby -.-

Ale Szaka się podwaja. Czasem i potraja. Z rzutami u niego beznadziejnie w tym sezonie, ale podać potrafi, jak na takiego dużego gościa bardzo potrafi. To stwarza, przy świetnym obwodzie, idealną sytuację do częstego in & out. A chłopaki biegać będą, sam D''Antoni na pewno nie będzie chciał CAŁKOWICIE zmieniać stylu gry, ale jednak spowolnić tempo musi. Nie zapominajmy o Amare, który świetnie rzuca z półdystansu i teraz na PFie wreszcie bedzie mógł pokazać na co tak naprawdę go stać.

PS. Gasol-Kobe 66 punktów dzisiaj, a Kidd 99 triple-double. Ciekawa noc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA w Europie?
http://www.sport.pl/sport/1,65025,4929535.html

Ciekawa inicjatywa, choć nie jestem pewien czy się przyjmie. Osobiście chciałbym zobaczyć jakiś meczyk w Hiszpanii lub Anglii, ale już sobie wyobrażam, jak kluby z NBA ze względu na przemęczenie związane z inną strefą czasową...

Co do dzisiejszego meczu Phoenix - Dallas.. Ciekaw jestem czy zagra OldShaq ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:46, cubba napisał:

Ciekawa inicjatywa, choć nie jestem pewien czy się przyjmie. Osobiście chciałbym zobaczyć
jakiś meczyk w Hiszpanii lub Anglii, ale już sobie wyobrażam, jak kluby z NBA ze względu
na przemęczenie związane z inną strefą czasową...

Ciekawa, ale głupia :). Pomyśl sobie ile "kontuzji" mieliby gracze NBA przed europejskimi road tripami :P.

Dnia 14.02.2008 o 18:46, cubba napisał:

Co do dzisiejszego meczu Phoenix - Dallas.. Ciekaw jestem czy zagra OldShaq ;)

Nie zagra, jego debiut nastapi dopiero po przerwie na All-Star Weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ten shaq xD. Sądzę, że jeszce ma szansę coś pokazać, a jak mu się nie uda to Lakersom łatwiej w Play offach będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:17, kedzior141 napisał:

Można gdzieś w necie obejrzeć konkurs wsadów z Meczu Gwiazd?


pewnie na youtube sa;) ja tam ogladalem na kodowanym canal + i tez nie bylo zle:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to co wyprawiał Dwight z tą piłką jest niesamowite ;). Spoko jeszcze był ten wsad Greena z tą świeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 19:40, żyrafa napisał:

pewnie na youtube sa;) ja tam ogladalem na kodowanym canal + i tez nie bylo zle:P;)


Dzięki:) Muszę obejrzeć, nie mam kablówki, ale takie wydarzenie nie może mnie ominąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:46, Malakhir napisał:

Chciałbym zagrać kiedyś w kosza z dużymi drórzynami


hmm ok :D popracuj nad ortografią następnie zbierz ekipę i wpadaj do Bełchatowa ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:34, mateuszkalach napisał:

Przynajmniej coś się działo w tym roku na All-Star Game

Iiiii tam, All-Star Game to dla mnie ENTERTAINMENT, od zaciętych spotkań mam zasadniczy i playoffy :P. Wolałbym więcej fajnych akcji i jaj, a tu właściwie nic ciekawego nie było. Aaaale za to Slam Dunk Contest is back :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:58, 88Bonzo napisał:


hmm ok :D popracuj nad ortografią następnie zbierz ekipę i wpadaj do Bełchatowa ]:->

lepiej ty do wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin Gortat zaliczył debiut w NBA. :)
Trener Orlando podarował kilka minut gry Polakowi w meczu z Knicksami, a ten odwdzięczył się 100-procentową skutecznością zdobywając 2 punkty :) Marcin zaliczył jedną zbiórkę w defensywie i kilka udanych zasłon.
Tutaj: http://media.putfile.com/Garrity-Gortat-RedickOH-MY możecie obejrzeć jego punkty oraz ładnie postawioną zasłonę dla Redicka. Swoją drogą ładnie objechał obrońcę NY zdobywając własne punkty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować