Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 18:14, stiffyone napisał:

Tak orzeszki też są fajne - a raptorsów znacie?


Znamy, znamy nawet lubimy, aczkolwiek... tak obojetnie do nich podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 22:30, olki77 napisał:

Nie wiem czy widzieliście ten film , ale dla mnie ten koszykarz wymiata.
http://youtube.com/watch?v=JTFKROPkhRc&mode=related&search=
A mówią - "Że biali nie potrafią skakać" :P


Tak wymiata, ale takie rzeczy tylko w amerykańskiej lidze się zdarzają, on nie tylko skacze świetnie on po prostu umie piłką wymiatać i dlatego jest taki świetny ze względu, że każdy gość, który podchodzi do niego już po tym jak zarzuci trick''a tu już nie wiem co robić dalej *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszykarze BOT Turów Zgorzelec pokonali Prokom Trefl Sopot 86:71 (26:15, 23:16, 18:16, 19:24) w czwartym meczu finału mistrzostw Polski. Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw) 3-1 dla Prokomu. Piąty mecz odbędzie się w czwartek w Sopocie.
Punkty:

BOT Turów Zgorzelec: Thomas Kelati 28, Krzysztof Roszyk 17, Łukasz Koszarek 8, Vjeko Petrovic 8, Andres Rodriguez 7, Dragisa Drobnjak 7, Robert Witka 5, Lance Williams 4, Andrej Stimac 2.

Prokom Trefl Sopot: Jasmin Hukic 15, Huseyin Besok 11, Filip Dylewicz 10, Donatas Slanina 10, Christian Dalmau 9, Adam Wójcik 9, Jeff Nordgaard 3, Tomas Masiulis 2, Michael Andersen 2, Tomas Pacesas 0.

Źródło: Gazeta Wyborcza


No szkoda, wielka szkoda już się feta zapowiadała ;/. Słabo Andersen zagrał, w miarę Dylu a tak... posucha. Brawa dla Turowa i miłej przegranej w nastepnym meczu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prokom mistrzem po zwycięztwie nad BOT Turowem Zgorzelec 68:55 (14:12, 14:13, 20:17, 20:13),
hegemonia Sopotczan nadal trwa. Zycze im szczęścia w przyszłych rozgrywkach Euroligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:00, Danio X napisał:

Prokom mistrzem po zwycięztwie nad BOT Turowem Zgorzelec 68:55 (14:12, 14:13, 20:17, 20:13),

hegemonia Sopotczan nadal trwa. Zycze im szczęścia w przyszłych rozgrywkach Euroligi.

>popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Sopot to jednak bardziej doświadczony zespół. Ale i tak nastawienia nie zmienię i tak: wolę ligę czarnych czyli NBA !
A w NBA jednym finalistą zostało już San Antonio Spurs. Drugą drużyną zostanie Cleveland lub Detroit Pistons. Jak na razie 2-2. Cleveland do boju ! LeBron - zmieć ich ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie grać w kosza ale popatrzeć jak inni grają to lubię a szczególnie NBA bo Polskiej ligi to za bardzo nie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:55, mattex napisał:

Ja nie lubie grać w kosza ale popatrzeć jak inni grają to lubię a szczególnie NBA bo Polskiej ligi to za bardzo nie oglądam :)


To znaczy się jesteś takim typem leniwca - a to źle - weź się zabierz za sport, bo lato tobie ucieknie, a nawet nie zauważysz.
Siedzieć można zimą przecież.

A co do amerykańskiej ligi to oni mają poprostu inny styl gry i to jest NBA więc nie ma co porównywać - zależy od człowieka - ja oglądał to i to dla porównania czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 07:45, stiffyone napisał:

> Ja nie lubie grać w kosza ale popatrzeć jak inni grają to lubię a szczególnie NBA bo Polskiej
ligi to za bardzo nie oglądam :)

To znaczy się jesteś takim typem leniwca - a to źle - weź się zabierz za sport, bo lato tobie
ucieknie, a nawet nie zauważysz.
Siedzieć można zimą przecież.


Wiesz ja nie powiedziałem że w inne dyscypliny nie gram bo gram bardzo lubie piłkę nożną i siatkówkę . Ale w kosza nie lubie nie wiem nie ciągnie mnie jakoś do tego sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I brawo. Drugim finalistą NBA zostali Cleveland Cavaliers ! Mój ulubiony zawodnik (chodzi z grających - pozycja Jordana jest nie zagrożona :P) LeBron James poprowadził Cleveland do wygranej 4-2 z Detroit w finale Konferencji Wschodniej. W finale Konferencji Zachodniej San Antonio łatwo poradziło sobie z Utah Jazz 4-1. Czekamy na wielki finał - SAN ANTONIO SPURS - CLEVELAND CAVALIERS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co okazuje się,że król(LeBron) jest nagi..,ale to dopiero pierwszy mecz więc mam nadzieję,że powtórzy się sytuacja z finału Konferencji z Detroit:)A z innej beczki,co wy na zmiany w regulaminie DBL?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym meczu mam uczucia mieszane. W sumie James zagrał słabo, ale zwycięstwo Spurs też nie było jakieś przygniatające. Zapowiada się, według mnie, interesująca rywalizacja w pozostałych meczach o ile lider Cleveland się podniesie i uniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 18:12, ko?nik napisał:

Po pierwszym meczu mam uczucia mieszane. W sumie James zagrał słabo, ale zwycięstwo Spurs
też nie było jakieś przygniatające. Zapowiada się, według mnie, interesująca rywalizacja w
pozostałych meczach o ile lider Cleveland się podniesie i uniesie ;)


Że tak powiem czarni bracia za oceanu wymiatają! NBA rządzi. To tak na wstępie ;) A propo Jamesa chyba nigdy nie dorówna legendzie kosza ... Jordanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za Cavaliers a co do Spurs jestem neutralny (tzn. ani ich jakoś specjalnie nie lubię ani nie są moją ulubioną drużyną) i mam nadzieję że Spurs wygrają ten sezon.
A moją ulubioną drużyną grającą w NBA jest Denver Nuggets. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Denver Nuggets zdobędzie mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować