Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dobra, patrząc na produkcje, to chyba nie Twoje. Ale komentując, ten o Cavaliers jest genialny, świetnie zmontowany, aż ciarki przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli powiem że jedna z prac jest moja ;> What you gonna do when I come for You? ;) Miło że się podoba. Btw. Wysyłajcie, komentujcie, subskrybujcie mój kanał, będę naprawdę bardzo ale to bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 15:42, Infes napisał:

A jeśli powiem że jedna z prac jest moja ;> What you gonna do when I come for You?
;) Miło że się podoba. Btw. Wysyłajcie, komentujcie, subskrybujcie mój kanał, będę naprawdę
bardzo ale to bardzo wdzięczny :)

Pff ach te reklamy ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowości, zapraszam :) Nie mojego dzieła.

Once Upon a Time in NBA - NBA Comic Book
http://www.youtube.com/watch?v=y2tTXLaAi8g

NBA - A New Decade
http://www.youtube.com/watch?v=WZsspNGpfhw

Magic Johnson - Passion & Showtime
http://www.youtube.com/watch?v=A-O8hEmRe80

Vince Carter - Stronger
http://www.youtube.com/watch?v=Z9lci0IpOIo

Polecam 720p

@Arkads

Pytałeś jakie programy. Adobe Premiere CS4, Sony Vegas 7.0e, Audacity. Jeśli moje mówiąc o moim dziele ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj się jak by tu ująć, "zeschizowałem" ogladając mecz Lakers vs Utah. Choć Lakers co chwilę mieli przewagę, dokładnie trzy razy 12 pkt to jednak Jazz co chwilę odrabiało te straty. Kobe grał swoje lecz jak to zawsze ma miejsce w 2 i 3 kwarcie się zaciął a 1 kwarta 5/5 trafionych. Odom ostatnia kwarta to jego popis. Zasłużone zwycięstwo LA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw mam nadzieję, że masz zgodę ludzi którzy te filmiki zamieszczają na kopiowanie ich do swojego kanału:P z tego co widzę 90 % filmików była już zamieszczana wcześniej na innych kanałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3-0 w pupcię, mam nadzieję, że chociaż sweepu się uda uniknąć, bo lipa zwłaszcza z Suns ;) Ale MG powinien dać radę, jak się jeszcze defensyw włączy to może się uda chociaż jeden mecz wyszarpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 15:01, Adidas66 napisał:

3-0 w pupcię, mam nadzieję, że chociaż sweepu się uda uniknąć, bo lipa zwłaszcza z Suns
;) Ale MG powinien dać radę, jak się jeszcze defensyw włączy to może się uda chociaż
jeden mecz wyszarpać.

Myślę że Spurs mają szansę ugrać ten jeden mecz, grają w końcu u siebie. Choć PHO jest ostatnio w bardzo dobrej formie, widać że są głodni sukcesu. Bo w finałowej rywalizacji z (zakładam już z góry że nie będzie sensacji :P) LAL mogą moim zdaniem stoczyć wyrównany bój - Jeziorowcy już nie błyszczą jak w zeszłym sezonie.
Natomiast na Wschodzie, szkoda że Boston oddał ostatni mecz u siebie. Liczyłem po wyjazdowym zwycięstwie że u siebie podwyższą na 3-1, no ale jak widać łokieć LeBronkowi już się "naprawił" i nawrzucał 36 pts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 15:33, Iverson7 napisał:

Ale to byl dopiero pierwszy mecz w Bostonie.Clevland prowadzi w rywalizacji 2-1 :).

No tak :) Chciałem napisać że liczyłem że po wyjazdowym zwyciestwie na 1-1 wygrają oba mecze u siebie. o może tak będzie bardziej zrozumiale ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że LAL nie będzie w stanie zdominować Suns. Na pewno nie w tej formie, choć nie wykluczone, że będzie to zespół grający tym lepiej, im bliżej finału będzie. A aktualnie Orlando pokonuje Atlantę i prowadzi 3-0 (w chwili pisania postu trwa 4 kwarta ;) ), czyli znamy już jednego finalistę konferencji na wschodzie. A kto wygra drugą serię na prawdę jest ciężko orzec. Z jednej strony LeBron w wielkiej formie, z drugiej trzech ciągle bardzo dobrych graczy i fenomenalny Rondo. Ciekawie będzie ;)

A z łokciem LeBronki to są takie jaja jakby miał nim uratować planetę. Jakoś nie pamiętam takiego zamieszania wokół Kobiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Nie spodziewałem się takiego wyniku w rywalizacji Słońc z Ostrogami. 3-0. Jeżeli wszystko zakończy się wynikiem 4-0, będę bardzo mile zaskoczony taką postawą Suns :) Z Lakers''ami może zawalczą o finał NBA. Szykują się ciekawe mecze w finałach konferencji :)

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w tym momencie myslę że znamy już 3 finalistów :) LAL-UTAH 3-0, MAGIC-HAWKS 3-0 no i PHX-SPURS 3-0. W historii playoffs NBA nikt nigdy nie odrobił straty 3-0, więc myślę że i tym razem nie będzie inaczej. A wczorajszego meczu Orlando chyba nie trzeba komentować ... Porażka na własnym parkiecie różnicą 30 punktów. Porażająca różnica klas. No a dzisiejszego wieczoru o 21:30 polskiego czasu Boston znów podejmuje u siebie CAVS. Mam nadzieję że dzisiaj Rondo wróci już do formy z Cleveland i Celci wyrównają stan gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 11:12, koLLLL napisał:

I w tym momencie myslę że znamy już 3 finalistów :) LAL-UTAH 3-0, MAGIC-HAWKS 3-0 no
i PHX-SPURS 3-0. W historii playoffs NBA nikt nigdy nie odrobił straty 3-0, więc myślę
że i tym razem nie będzie inaczej.


Pewnie gdzieś tak ;)

Dnia 09.05.2010 o 11:12, koLLLL napisał:

A wczorajszego meczu Orlando chyba nie trzeba komentować ... Porażka na własnym parkiecie różnicą 30
punktów. Porażająca różnica klas.


Atlanta wyglądała biednie w czasie tego meczu. Nie mogli upilnować nikogo na obwodzie, pod koszem sobie nie radzili, myślę że będzie sweep, podobnie jak w przypadku Jazz.

Dnia 09.05.2010 o 11:12, koLLLL napisał:

No a dzisiejszego wieczoru o 21:30 polskiego czasu Boston znów podejmuje u siebie CAVS. Mam nadzieję że
dzisiaj Rondo wróci już do formy z Cleveland i Celci wyrównają stan gry.


Liczę na 7 spotkań w tej serii, ni ważne kto wygra, chociaż mam dość ciągłego gadania o LbJ i jego łokciu. Ten mecz sobie odpuszczę, bo dzisiaj o 21:00 mamy finał Euroligi między Barceloną a Olympiakosem, również będzie ciekawie, a później pewnie załapie się na końcówkę pojedynku Celtów z Kawalerzystami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:08, Adidas66 napisał:

Pewnie gdzieś tak ;)

Gdy oglądałem serię gdzie grało moje Miami z Bostonem, przy wyniku 0-3 komentatorzy z bodajże TNT mówili że jeszcze nikt nigdy w playoff 3-0 nie odrobił, więc myślę że mają pojęcie o czym mówią bo mają dostęp do wszystkich statystyk :)

Dnia 09.05.2010 o 13:08, Adidas66 napisał:

Liczę na 7 spotkań w tej serii, ni ważne kto wygra, chociaż mam dość ciągłego gadania
o LbJ i jego łokciu. Ten mecz sobie odpuszczę, bo dzisiaj o 21:00 mamy finał Euroligi
między Barceloną a Olympiakosem, również będzie ciekawie, a później pewnie załapie się
na końcówkę pojedynku Celtów z Kawalerzystami ;)


O właśnie, zapomniałem o tym meczu. Chyba będę oglądał na przemian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować