Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Gratulacje dla kibiców LA ;) Większa część meczu brzydka, mecz walki, ale ta końcówka w pełni to zrekompensowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Pierce''a, Allena i Garnetta. Nie wykorzystali prawdopodobnie ostatniej szansy na tytuł, a było blisko. Mecz był brzydki, widać było zmęczenie po zawodnikach. Kluczowe chyba były szczęśliwie trafione trójki Fishera w 4 kwarcie. Jedna o obręcz i tablicę a druga z kiepskiej pozycji i z łapą obrońcy na twarzy, a może ta druga to Artest? Śpiący byłem już :P No i płaczący Lakers, fajnie, szkoda tylko że nie płakali po przegranej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 10:17, Adidas66 napisał:

Szkoda mi Pierce''a, Allena i Garnetta. Nie wykorzystali prawdopodobnie ostatniej szansy
na tytuł, a było blisko. Mecz był brzydki, widać było zmęczenie po zawodnikach. Kluczowe
chyba były szczęśliwie trafione trójki Fishera w 4 kwarcie. Jedna o obręcz i tablicę
a druga z kiepskiej pozycji i z łapą obrońcy na twarzy, a może ta druga to Artest? Śpiący
byłem już :P No i płaczący Lakers, fajnie, szkoda tylko że nie płakali po przegranej
:/

O tablicę i obręcz to była dwójka o ile dobrze pamiętam, a ta z łapą na twarzy to faktycznie był Big Fish ;)
Co do meczu i tytułu MVP ... :P Mieszane uczucia, Bryant pokazał że porównywanie go do MJ''a nie ma sensu, Bryant zagrał bardzo słabo, podobnie jak Gasol. Czwarta kwarta zadecydowała ;/ No trudno, niedługo draft i emocje związane z transferami ;) Z Bostonu najbardziej szkoda mi Pierce''a. Dodałbym jeszcze Rondo ale przed nim jeszcze cała kariera i myślę że prędzej czy później zdobędzie tytuł bo to zawodnik fenomenalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 10:30, koLLLL napisał:

Dodałbym jeszcze Rondo ale przed nim jeszcze cała kariera i myślę że prędzej czy później zdobędzie tytuł bo to
zawodnik fenomenalny.

Na pewno będzie się starał :) Chociaż nie mniej fenomenalni Nash i Kidd tytułów nie mają na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo od pewnego czasu mam taki problem a mianowicie że gdy chce wejść na kanału NBA na YT to "Ten kanał nie jest dostępny w Twoim kraju." Też macie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:34, Infes napisał:

Mam pytanie bo od pewnego czasu mam taki problem a mianowicie że gdy chce wejść na kanału
NBA na YT to "Ten kanał nie jest dostępny w Twoim kraju." Też macie taki problem?


Ta, własnie chciałem coś sprawdzić i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam od zawsze ;/

I mały news z mojej strony:
Jak ktoś z was ma wykupione konto Xbox Live Gold, to może oglądać NBA, NCAA itd. prosto z konsoli Xbox 360 ;)
Niestety za cenę Gold''a miałbym Canal+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:34, Infes napisał:

Mam pytanie bo od pewnego czasu mam taki problem a mianowicie że gdy chce wejść na kanału
NBA na YT to "Ten kanał nie jest dostępny w Twoim kraju." Też macie taki problem?


no żal wtf :( najważniejsza subskrypcja i takie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:34, Infes napisał:

Mam pytanie bo od pewnego czasu mam taki problem a mianowicie że gdy chce wejść na kanału
NBA na YT to "Ten kanał nie jest dostępny w Twoim kraju." Też macie taki problem?

U mnie działa bez problemu. Może to przez ciasteczka, ambo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 13:56, Infes napisał:

Ale non stop działało przez long long time i teraz non stop pupa że tak powiem :(

U mnie też przestało działać. Ale nie ma się co łamać, bo doznałem olśnienia :P W zeszłym roku miałem ten sam problem tzn. nie z wchodzeniem na kanał a z odtwarzaniem filmików z NBA. Problem trwał tylko w czasie przerwy między sezonami i gdy liga ruszyła kanał i filmiki znów były dostępne. Choć te dodane w czasie wakacji pozostały niedostępne. To chyba po prostu dziwna polityka NBA, które blokuje swój kanał na okres przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wielkimi krokami zbliża nam się free agency. Chicago właśnie zdobyło ogromny atut w postaci, potencjalnie jednego z najlepszych trenerów w lidze (choć tak na prawdę nikt nie wie jak sobie w roli samodzielnego szkoleniowca poradzi). A Miami zrzuciło jeszcze trochę z Salary Cap, też dobrze. Coś mi się wydaje, że będzie się działo ;)
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/2010/06/24/tom-thibodeau-trenerem-chicago-bulls/
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/2010/06/24/wymiana-pomiedzy-heat-thunder/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 10:56, Adidas66 napisał:

No i wielkimi krokami zbliża nam się free agency. Chicago właśnie zdobyło ogromny atut
w postaci, potencjalnie jednego z najlepszych trenerów w lidze (choć tak na prawdę nikt
nie wie jak sobie w roli samodzielnego szkoleniowca poradzi). A Miami zrzuciło jeszcze
trochę z Salary Cap, też dobrze. Coś mi się wydaje, że będzie się działo ;)
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/2010/06/24/tom-thibodeau-trenerem-chicago-bulls/
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/2010/06/24/wymiana-pomiedzy-heat-thunder/

Szczególnie news o Miami mnie cieszy, jako ich fana. Teraz kwestia jak wykorzystają te fundusze i w kogo zainwestują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 10:17, Adidas66 napisał:

Szkoda mi Pierce''a, Allena i Garnetta. Nie wykorzystali prawdopodobnie ostatniej szansy
na tytuł, a było blisko.


No stres... jeszcze dadzą rade! Może i mają swoje lata ale Rondo pomoże "kryptonit" pokaże klase i za rok Boston ma mistrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zabrałem się za granie w kosza i teraz pytanie: Czy powinienem cwiczyc podręcznikową (idealną) formę rzutu, czy rzucac tak jak mi wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 15:27, QbaRy napisał:

Niedawno zabrałem się za granie w kosza i teraz pytanie: Czy powinienem cwiczyc podręcznikową
(idealną) formę rzutu, czy rzucac tak jak mi wygodnie?


Wygoda, wygodą, ale jeszcze zależy jak ten twój "wygodny rzut wygląda". Jeśli praktycznie jest łatwy do zablokowania albo nieskuteczny, to ja bym próbował przybliżyć to do rzutu "podręcznikowego". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie rynek transferowy? Nie siedzę w temacie kilka tygodni, ale chyba w najbliższych zacznie się sporo wyjaśniać. Podobno np Wade ma szanse przejść do Magic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować