Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2010 o 20:23, Nightdew napisał:

Jak tam panowie rynek transferowy? Nie siedzę w temacie kilka tygodni, ale chyba w najbliższych
zacznie się sporo wyjaśniać. Podobno np Wade ma szanse przejść do Magic?


Wątpię. Możliwe że Bosh i LBJ pójdą do Miami, do Wade''a, jak nie oni to Boozer, a oni do Chicago, do Rose''a. Dużo się mówi. LBJ może jeszcze zostać, wszystkie zacznie się od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2010 o 20:31, Arkads napisał:

Wątpię. Możliwe że Bosh i LBJ pójdą do Miami, do Wade''a



Omg gief taki skład. Ale byłoby cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już byłaby lekka przesada. Jednakże Bosh i Wade czemu by, już sama myśl że Wade z LeBron''em mieli by grać Wspólnie to zwykła sieka a dojdzie do tego Bosh to...bajka : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:27, Infes napisał:

To już byłaby lekka przesada.

Mi to nie przeszkadza, Miami zrobi wtedy w lidze porządną rozpierduchę o ile nie bedzie jakiś konfilików między gwiazdami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wariacji ciąg dalszy. Gooden 32 mln za 5 lat, Rudy Gay 82 mln za 5 lat gry. Idiotyzm (chociaż Gooden za takie pieniądze chyba się opłaca). Ale najważniejsi free agenci zostali jeszcze free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze... "Szkoleniowiec tegorocznych mistrzów NBA zdecydował się pozostać na swoim stanowisku przez jeszcze jeden sezon. Będzie więc miał okazję wywalczyć swój szósty tytuł z drużyną z Los Angeles"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blake do LA, Bosh i Wade wspólnie na audiencji u Bulls. Phoenix rezygnuje z Amar''e, na jego miejsce wejdzie wolny agent, Hakim Warrick. Stoudemire zaś jest bliski podpisania maxa z Knicks.
Do tego JJ z ofertą maksa od Atlanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amare w NYK i liczy że ktoś z tej magicznej trójcy jeszcze pójdzie tam aczkolwiek ploty że ma iść tam Parker. Shaq niby do Atlanty ale zdementował te plotki że nie składali mu oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 22:40, Infes napisał:

Amare w NYK i liczy że ktoś z tej magicznej trójcy jeszcze pójdzie tam aczkolwiek ploty
że ma iść tam Parker. Shaq niby do Atlanty ale zdementował te plotki że nie składali
mu oferty.


Tony Parker... łał ;P. Jakoś poza Spurs i taktyką Popa go nie widzę :P. Amar''e w Knicks? Moim zdaniem jeszcze bardziej się osłabiają. Osobiście uważam, że Lee jeśli nie jest lepszy to przynajmniej w perspektywie kilku lat będzie dużo lepiej grał niż Amar''e. Zresztą z D''Antoni ponoć ostro się żarli. Jakoś nie widzę tej współpracy :P.
Duhon do Orlando. Zastępstwo za Williamsa? Tak, ale moim zdaniem głupi ruch. J-Will ma może dużo lat na karku, ale wciąż wydaje mi się lepszym graczem niż Duhon, zwłaszcza, że na podobnym poziomie obsługują partnerów asystami a i rzut White Chocolate jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LeBron decyzję ma podjąć jutro :)) Ciekawe gdzie pójdzie.
Odbiegajac od tematu NBA. Bardzo pozytywnie zaskakują mnie nasi młodzi koszykarze z reprezentacji U17. Na MŚ U17 w Hamburgu wygrali właśnie grupę B z kompletem 5 zwycięstw, pokonując między innymi mistrzów Europy, Hiszpanię. Jako jedni z dwóch zespołów (my i USA ;O) jesteśmy niepokonani. Dziś ostatnie mecze grupowe i poznamy wtedy rywala w ćwierćfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/2010/news/07/07/wade.bosh.heat.ap/index.html

Wade dostał co chciał :) Dwie zagadki z kategorii tych największych siem były rozwiązały, Miami znowu poważnym kandydatem do tytułu, na wschodzie znowu będzie ciekawie, nieważne gdzie pójdzie główna primadonna. No i Bosh mówiący:
we''re going to bring a winner to Miami.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 18:51, Adidas66 napisał:

http://www.nba.com/2010/news/07/07/wade.bosh.heat.ap/index.html

Wade dostał co chciał :) Dwie zagadki z kategorii tych największych siem były rozwiązały,
Miami znowu poważnym kandydatem do tytułu, na wschodzie znowu będzie ciekawie, nieważne
gdzie pójdzie główna primadonna. No i Bosh mówiący:
we''re going to bring a winner to Miami.
:D


Do tego trzeba dodać podpisanie przez Boozera kontraktu z Bulls. Czyżby były kolega Lebrona, skusi go do gry w Byczkach? Chicago "znowu poważnym kandydatem do tytułu". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 01:32, Jakli napisał:

Do tego trzeba dodać podpisanie przez Boozera kontraktu z Bulls. Czyżby były kolega Lebrona,
skusi go do gry w Byczkach? Chicago "znowu poważnym kandydatem do tytułu". :D


Byki albo Knicks maja moim zdaniem więcej sensu niż Miami. Nie wyobrażam sobie Wade''a, Bosh''a i LBJ''a w jednej drużynie z dwóch prostych powodów: LBJ i jego EGO (koleś to największy bufon i egocentryk jakiego parkiety NBA do tej pory widziały); nadwyżka strzelców w drużynie - owszem Wade, Bosh, LBJ to świetni obrońcy ale nie wydaje mi się by pomiędzy takiej klasy graczami szybko doszło do porozumienia w kwestii zbalansowania ataku. Z Wade''m i Bosh''em sprawa liderowania drużynie jeszcze ma sens, z LeBronkiem na pokładzie to byłoby bardzo trudne do poukładania. Cóż, to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nightdew
Gratulacje :)\

//

Wszystko wskazuje na to że wielka trójca się połączy, tzn. Bosh, Wade oraz LeBron. Co ciekawe, Boozer oficjalnie w Bullsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 12:01, Infes napisał:

@Nightdew
Gratulacje :)\

//

Wszystko wskazuje na to że wielka trójca się połączy, tzn. Bosh, Wade oraz LeBron. Co
ciekawe, Boozer oficjalnie w Bullsach.


Ploty, ploty, ploty panie. Lebron dzisiaj wygłosi "orędzie do ludu" i się zobaczy co będzie :P. (Oby Bulls).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 19:46, HunterO7 napisał:

http://www.zawszepopierwsze.bloog.pl/id,6153205,title,MIKE-MILLER-Z-OFERTA-OD-MIAMI-HEAT-SUPERTEAM-NADCHODZI,index.html

A centra jak nie było tak nie ma ;/ Chyba, że potrejdują Beasley''em za Gortata, dla
polskiego kibica ciekawe, ale mało realne ;)


Ehh. Nie jestem zadowolony. Lebron poszedł na łatwiznę. Poszedłby do Bulls i byłaby rywalizacja, lepsza marketingowo od przyjścia 3 gwiazd i rozniesienia wszystkich, aż do finału gdzie mam nadzieję, że na drodze staną im Lakers ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 06:13, Jakli napisał:

Ehh. Nie jestem zadowolony. Lebron poszedł na łatwiznę. Poszedłby do Bulls i byłaby rywalizacja,
lepsza marketingowo od przyjścia 3 gwiazd i rozniesienia wszystkich, aż do finału gdzie
mam nadzieję, że na drodze staną im Lakers ;).


Nor am I. Myślę, że Bullsi byli by najlepszym rozwiązaniem dla niego, bo też brak im megagwiazdy na 3ójce. J. Rose i spólka to bardzo perspektywiczna drużyna. W Miami, cóż, ciekaw jestem jak długo zabierze trójce Wade, LBJ, Bosh zrozumienie, że dobro druzyny jest najważniejsze ...? Kto wie, może właśnie z tego powodu będzie w przyszłym sezonie bardzo ciekawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować