Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

E-papieros - rewolucja?

54 postów w tym temacie

Hm, no może troszeczkę z tym wyśmianiem przesadziłem, ale uwierz mi sensacje byś zbudził. Jak wyszedłem z tym czymś do pubu, to wszyscy znajomi "Co to?" albo "Fajne! Daj spróbować" :D

Ja tam zostaje przy tradycyjnych fajkach... ale kiedyś trzeba będzie i tak je rzucić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:25, PAPISHON napisał:

Hm, no może troszeczkę z tym wyśmianiem przesadziłem, ale uwierz mi sensacje byś zbudził.
Jak wyszedłem z tym czymś do pubu, to wszyscy znajomi "Co to?" albo "Fajne! Daj spróbować"
:D

Ja tam zostaje przy tradycyjnych fajkach... ale kiedyś trzeba będzie i tak je rzucić
;P



Mój ekonomiczny zmysł nie pozwoliłby mi zacząć wyrzucać kasę na prawdziwe fajki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 09:42, mariowsad napisał:

też się z tobą zgadzam szkoda kasy i zdrowia na świecie jest mnustwo innych lepszych
rzeczy a te e- papierosy tak samo szkodzą jak zwykłe...


błąd. Nie tak samo. Poczytaj o ich działaniu i typach wkładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję spróbować tego wynalazku i cóż istotnie przypomina to palenie, w smaku też jest (bardzo?) podobne, ale ponieważ sam nie jestem nałogowym palaczem to rzecz ta z wiadomych powodów nie wzbudziła we mnie zbytniego zainteresowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 10:12, Citkowsky napisał:

> też się z tobą zgadzam szkoda kasy i zdrowia na świecie jest mnustwo innych lepszych

> rzeczy a te e- papierosy tak samo szkodzą jak zwykłe...

błąd. Nie tak samo. Poczytaj o ich działaniu i typach wkładów.

pisali gdzieś w gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już trzeba wypatrywać e-piwa powoli :P

A tak na poważnie to ten e-papieros to alternatywa dla nielicznych palaczy. Nałogowcy i tak będą woleć zapewne jarnąć se prawdziwego szluga niż pociągać symulatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 10:48, mariowsad napisał:

> > też się z tobą zgadzam szkoda kasy i zdrowia na świecie jest mnustwo innych
lepszych
>
> > rzeczy a te e- papierosy tak samo szkodzą jak zwykłe...
>
> błąd. Nie tak samo. Poczytaj o ich działaniu i typach wkładów.
pisali gdzieś w gazecie



wystarczy przeczytać pierwszy post na górze, to nie takie trudne.
W necie też jest dużo o tym. Kupujesz wkład beznikotynowy i nic ci nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja również wolę od czasu do czasu zapalić normalnego fajka niż bawić się jakimiś latareczkami :D Ojciec kumpla zakupił ten gadżet z myślą o rzuceniu papierosów, nie życzę mu źle ale myślę że jak nie posiada silnej woli i zdrowego rozsądku to nawet papierosy na baterie nic tu nie poskutkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 11:47, ArkStorm napisał:

I ja również wolę od czasu do czasu zapalić normalnego fajka niż bawić się jakimiś latareczkami
:D Ojciec kumpla zakupił ten gadżet z myślą o rzuceniu papierosów, nie życzę mu źle ale
myślę że jak nie posiada silnej woli i zdrowego rozsądku to nawet papierosy na baterie
nic tu nie poskutkują.



bez silnej woli to nic nie wskóra. To podstawa aby rzucić np. palenie. A e-papieros tylko pomaga w rzuceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z pracy zakupiła owy gadżet z myślą rzucania palenia. Efekt jest taki, że używa tej kurzącej pałeczki i popala tradycyjnymi/zwykłymi papierosami. Sama uznała, że to nie ma sensu. Jeżeli nie ma mocnego postanowienia i silnej woli - to ani plastry, ani e-fajki, anie nawet sam Wujek Dobra Rada nie pomoże rzucić.
Parę razy myślałem, żeby rzucić ale chyba lubię palić. Tylko, że to dość kosztowne "hobby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem w sklepie.. jednorazowe e-papierosy. Pani sprzedawczyni wytłumaczyła mi, że to jest dla palaczy zwykłych papierosów, którzy chcą sprawdzić, jak smakuje e-papieros i czy im odpowiada. Niegłupio pomyślane ;) kosztuje jakieś 20 złotych, więc cena chyba do przeżycia. Lepsze to niż kupowanie normalnego e-papierosa i ewentualnie późniejsze sprzedanie go ze znaczną stratą. Nie wiem jednak ile "zwykłych" papierosów zastępuje taki jednorazowy e-papieros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-papieros smakuje niestety inaczej niz zwykle papierosy. Druga wada jest to, ze bardzo latwo go uszkodzic. A trzecia, ze latwo go zgubic. Ja go zgubilem po 2 dniach uzytkowania. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie spróbowałem przed chwilą tę e-fajkę i cóż, zdecydowanie lepiej to się pali niż zwykłe papierosy, nie ma takiego smrodu, dymek ma fajny aromacik. Czy tylko jest potwierdzone, że to mniej szkodzi?

Nie mam zamiaru tego palić, tylko sobie spróbowałem. A to wcale nie pomaga rzucić palenia bez woli palacza. Mój ojciec to zakupił i co.. popalił i znowu chwycił stare, zasrane faje, z cuchnącym dymem, zaczął raz palić to, raz to, a teraz odrzucił e całkiem w kąt. Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej znajdę jakiegoś doświadczonego palacza, który pomoże w wyborze e-fajki?
Może zacznę od tego, iż nie palę dużo. Raczej sporadycznie do piwa, nie z nałogu a z przyjemności puszczania dymka :] Z początku nie byłem przekonany do tych e-papierosów, tym bardziej że ceny stanowczo odstraszały. Jednakże teraz można już kupić na allegro e-fajki za śmieszne pieniądze i tak się zastanawiam czy nie zainwestować i nie spróbować.
Byłem w ten weekend u mojego kuzyna. Ten kupił sobie na odpuście za 20zł fajka z firmy E-Health... pewnie te najtańsze. Mimo to mówi że jest zadowolony, tym bardziej że wcześniej w ogóle nie palił zwykłych fajków :] Również nie mam dużych wymagań. Zależy mi tylko na tym by fajek nie poszedł w kosz po paru buszkach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jolie w filmie "Turysta" powiedziała dosyć fajne zdanko gdy zobaczyła jak Depp

Spoiler

sobie pociągał e-fajkę tłumacząc się, że miast dymu leci para. Taka niby alternatywa dla palaczy

Mniej więcej tak to szło:
"Nie należy sobie umniejszać przyjemności" czy coś w tym stylu. Z tymi E fajkami to jak to z piwem bezalkoholowym albo eeee z sexem z lalką dmuchaną ? [tłumaczyć chyba więcej nie trzeba] Znajomek sobie kiedyś to sprawił pod choinkę. Targał z tego może 2 miechy po czym znów wrócił do zwykłych papierosów. Teraz zapewne gdzieś to leży i się kurzy.
Przecież to IMHO oszukiwanie samego siebie ;/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować