Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Według Apple DS i PSP nie umywają się do iPhone

52 postów w tym temacie

+ jeszcze ewentualne gry które ktoś jakoś uruchomił na MACU(?) mimo że nie miał tego robić(nie wiem, emulatory czy inne nie wiadomo co... ja maca nie mam ale wiem że nie takie rzeczy robią ludzie jak czegoś chcą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP wydaje mi się bardziej growe ale w ogólnym rozrachunku wolę iphone. Dla wielu ludzi wielką stratą jest że iphone nie ma gpsa normalnego ;] Myślę że na tą chwilę iphone jest po prostu o wiele bardziej przyszłościowy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabieg był celowy -chciałem przez to pokazać, że nie chce mi się przewijać całej strony, tylko po to, aby kliknąć na odpowiedz albo sprawdzić Twój nick.

W moda się nie bawię -przynajmniej nie tutejszego. Widzisz, abym wygłaszał ody pochwalne do Steve''a Jobsa w trzech postach jeden pod drugim?

Niesamowity śmietnik. Jak tak dalej pójdzie gram.pl zmieni się w gry.onet.pl. Jak widać, mamy już nawet tutejszą wersje Fidela i dzieci piszące kilkumetrowe spam-posty. Jeszcze tylko jasiu_smietana i jabu costam ekspert i będziemy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda doceniam iPhone, ale bez przesady. Jako konsola do grania znacznie odstaje od poziomu PSP, czy DS-a. Nie mam na myśli ilości, ale jakości tutułów. PSP ma choćby God of War, Patapona, Loco Roco, The Force Unleashed, Fina Fantasy Crisis Core. Tytuły iPhonowe nie za bardzo mogą się z równać z taką wyliczanką. Oferuje fajne, casualowe produkcje, ale to jednak nie ta kategoria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 19:01, L33T napisał:

Dzieckiem nie jestem, a mój zabieg też był celowy :)


Taak? A jaki niby był to cel? Chyba tylko wkur*** mnie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 16:39, L33T napisał:

Apropo gier na Mac-a:


Jeśli uważasz, że ta lista to jest więcej (lub porównywalnie) gier niż na pc, to się mylisz.
Nie napisałem, że gier na maca nie ma tylko że jest ich mało.
I ta lista to pokazuje - ile tam tego jest 100? 150?
Jak zerkniesz na portal o grach, to tam gier w wersji na Windows jest ponad 6000.

Aha. Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł wlepiania listy gier na ifony/pody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sie wkurzyć Lipa? To już. Co z tego że na Maca jest tyle gier, skoro musisz się napocić grając w StarCrafta bez prawego przycisku myszki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 19:35, Lipa14 napisał:

Taak? A jaki niby był to cel? Chyba tylko wkur*** mnie i innych.


Nie, to był prosty zabieg stylistyczny. Jasne jest, że nikt nie będzie czytał listy. Zobaczy trzy pierwsze tytuły i przejedzie dalej, żeby przeczytać kolejne posty. Ale wystarczy, że będzie musiał przesunąć ten pasek po prawej stronie i już będzie widział, że lista jest długa.
Gdyby L33T użył wklej.pl, czy innego podobnego, to rozmówca stwierdziłby jedynie, że gry na Maca są. Nic więcej. Teraz wszyscy widzą, że gier jest tak dużo, że aż to wyzwala w nich negatywne emocje... ;)

Inna sprawa, że gdybym miał to przesuwać na touchpadzie, to prawdopodobnie tak samo bym zareagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są gry działające natywnie, przez crossover można obecnie odpalić sporo gier które wyszły na windowsa. Rozumiem że tego też nie sprawdziłeś ?

http://www.parallels.com/eu/
http://www.codeweavers.com/products/

Skoro lubisz listy gier:
http://www.codeweavers.com/compatibility/browse/group/?app_parent=4100

@Lipa14
Tylko uważaj na ciśnienie bo nie chce ciebie mieć na sumieniu w końcu w twoim wieku nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować