Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NfS: Shift - ścieżka dźwiękowa ujawniona

45 postów w tym temacie

"prawdziwie pasują do atmosfery NIELEGALNYCH wyścigów"? że niby co? przecież to są legalne wyścigi -,- czy EA już w ogóle nie wie która gra jest która? czy co?
a co do soundtracku...jakiś dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 17:04, myth555 napisał:

może się nie znam ale do takich wyścigów powinny być utwory typu electro..
ma być coś z jajem co podniesie nam adrenalinke albo nas pobudzi a nie jakieś gItArKi..


jakiś ElEkTrOnIcZnY sYf to nawet nie jest muzyka, bo powstaje bez instrumentów, a adrenaliny też nie podnosi, tylko kojarzy się z wieśniakami w BMW..
jak widać, też tak umiem.

szczerze, tytuły nic mi nie mówią i nie wiem czy to dobrze. W każdym razie grunt że wszystkiego po trochu, choć trochę mało. I tak dalej uważam że najlepsze combo to muzyka poważna i orgia zniszczenia w burnout paradise, aż czas apokalipsy się przypomina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś ElEkTrOnIcZnY sYf to nawet nie jest muzyka, bo powstaje bez instrumentów, a adrenaliny też nie podnosi, tylko kojarzy się z wieśniakami w BMW..

szczerze, tytuły nic mi nie mówią i nie wiem czy to dobrze. W każdym razie grunt że wszystkiego po trochu, choć trochę mało. I tak dalej uważam że najlepsze combo to muzyka poważna i orgia zniszczenia w burnout paradise, aż czas apokalipsy się przypomina ;)

------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------

każdy odgłos połączony w rytm to muzyka więc nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz ze electro to syf.
Każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=1vSS-SIXJzQ
http://www.youtube.com/watch?v=ARSqZtXoBRU
http://www.youtube.com/watch?v=s7yMnC_w0H4

11 lat temu grałem w Motorhead, to muzyka właśnie z tych wyścigów.
Kawałki na tyle dobrze zapamiętałem, że chyba już zawsze szybka jazda autem będzie mi się kojazyć właśnie z taką muzyką.

Z ciekawości zapoznałem się z kawałkami podanymi wyżej i chociaż to "prawdziwe" zespoły to ni jak to pasuje do jazdy autkiem.
Załuje niesamowicie, że era kawałków tworzonych na potrzeby ścigałek przemineła.

@Galadin: świetny kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nic ciekawego. W Underground 2 przynajmniej był Skindred, który nieodmienne kojarzy mi się z tą produkcją. Ale i tak tęsknię za czasami trójki, na potrzeby której kilku muzyków nagrało utwory bez problemu miażdżące licencjonowane kawałki i do tego pełne niesamowitego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłam... Co to za samochodówka bez KLASYCZNEGO hard rockowego kawałka o podobnej tematyce, chociażby ''Highway to Hell'', ''Highway Star'', ''Speed King'' czy coś podobnego. A tu tylko techniawa rodem z wiejskiej potańcówki czy cool elo rock bandy tworzone przez szesnastolatków. Dramat... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny dobry kawałek to Run With The Wolves- The Prodigy ale reszta? Do wyścigów pasuje rock(i jego tam podgatunki) co doskonale udowodniły np. Flatout 2( jeden najlepszych ost w wyścigówkach) czy Burnout''. Ale taka muzyka elektroniczna? Przecież to nawet odrobine nie podnosi adrenaliny. Już lepiej mi się jeździło przy muzyce klasycznej w TDU. Z NfS ostatni dobry ost miał Most Wanted, a najlepszy Underground 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chłam... Co to za samochodówka bez KLASYCZNEGO hard rockowego kawałka o podobnej tematyce, chociażby ''Highway to Hell'', ''Highway Star'', ''Speed King'' czy coś podobnego. A tu tylko techniawa rodem z wiejskiej potańcówki czy cool elo rock bandy tworzone przez szesnastolatków. Dramat... :/"


AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 17:32, Galadin napisał:


Extra kawałek, przy NFS 3 i Porsche bawiłem się najlepiej ale w trójeczce oprawa dźwiękowa chyba najlepsza. Łezka się kręci jak tego słucham eh...

A to mój drugi ulubiony kawałek z NFS 3 :-)

http://www.youtube.com/watch?v=cWXIE4mlfWo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piona Selv..człowiek który grał w Motorhead''a best racer ever choć można go było przejść w 30 min.:D a tak pozatym Redrock rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować