Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NfS: Shift - ścieżka dźwiękowa ujawniona

45 postów w tym temacie

nielegalnych wyścigów?! oO O ile sie nie myle, sa to LEGALNE wyscigi? Tak samo hip-hop? Myslalem, ze u nich jest to rap ;].
Musze przyznac, ze Pull Up, nawet fajnie pasuje. Oczywiscie nie gralem jeszcze w Shifta, ale wyobraznia funkcjonuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, zresztą tak jak paru innym osobom piszącym powyżej, że najlepsza muzyka była w NFS3 i Porsche. Robili ją ci sami ludzie, no może w Porsche zwolnili paru z tych kompozytorów. Soundtracka z NFS3 słucham do dzisiaj, nawet mimo tego, że większość piosenek tam to elektronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 17:58, Selv napisał:

Z ciekawości zapoznałem się z kawałkami podanymi wyżej i chociaż to "prawdziwe" zespoły
to ni jak to pasuje do jazdy autkiem.
Załuje niesamowicie, że era kawałków tworzonych na potrzeby ścigałek przemineła.

Bo niestety nie ma to znaczenia czy pasuje czy nie. Dla producenta ważne, że są znane bandy w soundtracku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ścigałkach ZAWSZE wyłączam zaimplementowaną muzykę. Pewnie dlatego, że 90% tracków, to jedynie wnerwiające mnie umcyki. Tudzież jakiś pisany na kolanie pseudometal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi te nazwy nie mówią no może po za Prodigy które jako tako kojarzę.Mam tylko nadzieję że będzie można to wyłączyć i przełączyć się na muzę sączącą się z pod maski.Nie ma to jak soczysty,rasowy dźwięk V6-tki czy V8-ki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka warta uwagi (według ocen) ale muzyka widzę tragiczna, jak to już przystało na dzisiejsze produkcje sama nuta dla dance maniaków i lubujących się w muzyce "mcy,mcy,mcy" techno bądź pseudo popowców.
Eh,gdzie się podziały dawne lata gdzie dawali porządny rock w grach (a przynajmniej rożnicowali jakoś muzykę)...?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dzisiejsze produkcje sama nuta dla dance maniaków i lubujących się w muzyce "mcy,mcy,mcy"
> techno bądź pseudo popowców.

Pokaż mi choć jedno nagranie z gatunku techno wśród tych wymienionych powyżej.
Namnożyło się teraz takich "ekspertów od wszystkiego". A żeby tak chociaż zajrzeć do Wikipedii, pod hasło "techno", nie, po co...
Co do adrenaliny i muzyki elektronicznej - jeśli ktoś twierdzi, że tylko rock jest w stanie pobudzić gracza, to albo nie ma wiedzy, albo wyobraźni. Że wspomnę tylko MSX FM w GTA3 czy kawałki Chase & Stratus, Dieselboy & Kaos i kilka innych w NFS:MW. Akurat muzyki w NFS:U2, Burnoutcie 3 czy Flatout 2 nie mogłem słuchać. Każdy kawałek wydaje mi się taki sam, to już w moim odczuciu taki electro house jak powyżej jest bardziej wysmakowany i róźnorodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 00:53, Jarden napisał:

Eh,gdzie się podziały dawne lata gdzie dawali porządny rock w grach (a przynajmniej rożnicowali
jakoś muzykę)...?:/


LOL?

Przecież pokazane utwory jasno pokazują, że ścieżka dźwiękowa w tej grze jest właśnie zróżnicowana, by zadowolić wiele osób.
Oczywiście przykładowo mnie nie zadowala zupełnie, bo i tak wyłączam w grach tego typu muzykę i słucham swojej.
Szczytem marzeń, było by w takiej grze kilka profili do wyboru, każdy z inną muzyką.

No i koniec końców, potwierdzam, to co pisał przedmówca, na ścieżce z Shifta, nie ma muzyki Techno i Dance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dość słabe te utwory. Powinni dać więcej rocka/metalu.

A tak w ogóle to zmieniłbym tytuł gry bo "Shift" to brzmi prawie jak "szit" :).

Nie przepadam za ścigałkami ale grało się na przykład w NfS:Underground i nieźle się bawiłem, tam muzyka była akurat fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało które utwory znam, ale po ich przesłuchaniu, uznałem że nie są szczególnie dobre.. Najlepsze z całej serii Need For Speed, najlepsze było "Fired Up" z Most Wanted i "Get Low" z Undergrounda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza muzyka to dźwięk,ryk silnika i pisk opon, mam nadzieje ze tu sie nie zawiodę . Muzyke wykonawców zawsze ściszałem do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 02:45, meryphillia napisał:

Przecież pokazane utwory jasno pokazują, że ścieżka dźwiękowa w tej grze jest właśnie
zróżnicowana, by zadowolić wiele osób.
Oczywiście przykładowo mnie nie zadowala zupełnie, bo i tak wyłączam w grach tego typu
muzykę i słucham swojej.
Szczytem marzeń, było by w takiej grze kilka profili do wyboru, każdy z inną muzyką.


Kilka próbek muzyki z Shifta słyszalem i żadna nie była ani rockiem ani nawet popem.
Zobaczymy jak to faktycznie będzie ale z tej listy utworów znam tylko Prodigy a ich zespołem rockowym nazwać się nie da:)
Tak czy siak pewnie będę zmuszony użyć "własnej" muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 14:34, Jarden napisał:

Kilka próbek muzyki z Shifta słyszalem i żadna nie była ani rockiem ani nawet popem.


Bo zwyczajnie na muzyce trzeba się przecież znać...

Eagles Of Death Metal - Anything ''Cept the Truth
Kasabian - Underdog
Twisted Wheel - Oh What Have You Done
In Case Of Fire - This Time We Stand
Gallows - I Dread The Night

Rock i to w najróżniejszych odmianach jest, a to że nie ma miałkiego Popu, to chyba nawet i lepiej, czyż nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować