Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NfS: Shift - ścieżka dźwiękowa ujawniona

45 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 15:45, meryphillia napisał:

Eagles Of Death Metal - Anything ''Cept the Truth
Kasabian - Underdog
Twisted Wheel - Oh What Have You Done
In Case Of Fire - This Time We Stand
Gallows - I Dread The Night

Rock i to w najróżniejszych odmianach jest, a to że nie ma miałkiego Popu, to chyba nawet
i lepiej, czyż nie? ;]


Szczerze mówiąc ani jednego z w/w zespołów nie znałem ale przed paroma minutami poszperałem na youtube i muszę powiedzieć że Forza 3 będzie chyba jedną z najgorzej "umuzycznionych" gier wyścigowych w historii...przynajmniej jak na mój gust.
Fakt tu się zgadzam chociaż widzę popowych wykonawców (a przynajmniej jednego) na liście, może to nie taki chlam jak Britney ale mimo wszystko:)
Odrazu odpowiem że najlepiej umuzycznione gry wyścigowe dlamnie osobiście to NFS-Underground 1 (mimo że miał bardzo zrużnicowaną ścieżkę to mogłem nawet słuchac nie tylko kawałków rockowych i nie raziło mnie to w uszy za bardzo, nawet niektóre mi się podobały),NFS-Most Wanted i NFS-Hot Pursuit 2 (nie tak dobry jak dwie wcześniej podane ale jednak nie najgorszy pod względem muzyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz zero jakości... Ciekawe, czemu w Neo+ NFS:S dostał 8.3 O_O Może to być pierwszy od czasu NFS:U dobry NFS. Chyba, że EA sypnęło kasą, żeby ocenkę podnieśli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować