Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Forza 3 pod koniec września

12 postów w tym temacie

hmmm... faza gold? czyli jak znam zycie za tydzien, gora 2 bedzie na torrentach:P a demko? z pewnoscia zagram, ale tydzien po jego premierze... nie mam kasy na golda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością - preorder mam już złożony od wczoraj, a gry ktore zamawiałem w sprzedaży przedpremierowej mogę policzyć na palcach jednej ręki, a ścislej na jednym palcu ;-)

Późna jesień i zima zapowiada sie obiecująco :) Cieszy też wiadomośc o demie ( i to na miesiąc przed premierą !) - zanim dotrze do mnie full, sprawdze i będe "katował" wersję próbną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Gran Turismo 5. Choć Forzą 3 nie pogardzę, ale to nie ten sam ''''granturismowaty'''' klimat.
Wkurza ten sam dźwięk opon, oglądając ten filmik myślałem że mam do czynienia z Forzą 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ła, w moje urodziny, no co za prezent od MS ;]. A tak serio to bardzo dobrze, bo po raz pierwszy od kilku lat wrócił ten gorączkowy stan oczekiwania na grę w którym, się skreśla dni na kalendarzu i przeklina twórców za premiery. A demo jakoś to oczekiwanie umili. Póki co wracam ukończyć ostatni długodystansowy wyścig w Forzie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować