Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda pozywa Interplay o logo Fallout

115 postów w tym temacie

Ciekaw jestem tego MMO w realiach Fallout''a. Trzymam kciuki za Interplay''a.

A co do Beth, to nie musieli by się uciekać do takich zagrywek, gdyby bardziej skupili się na samym F3. Niestety do pierwszych części wiele mu brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według Bethesdy sprzedawanie przez Interplay pakietów Fallout Trilogy (...) wprowadza w błąd klientów i obniża sprzedaż Fallout 3".

Tu się z bethesdą zgadzam. Kiedy człowiek zagra w PRAWDZIWEGO Fallouta to raczej nie sięgnie już po to gówno, które bethesda obecnie serwuje młodemu pokoleniu graczy, nazywając je mianem Fallouta... Umrzyj w piekle, bethesdo! I zabierz tam ze sobą swoje pseudo Fallouty i Obliviony :>
A teraz czekam na oburzone głosy 13-letnich graczy, którzy będą wychwalać pod niebiosa F3... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świnie w tej Bethesdzie. Wpierw wykupują prawa do wydania 2 gier Fallout (bodajże na 10 lat), a teraz ciągają biedne Interplay po sądach by jak najtańszym kosztem odebrać prawa do marki, które należały, należą i będą należeć do Interplay''a.
Już przy samym wykupie, było mówione że Interplay stworzy MMO w świecie Fallout''a i jakoś B nie protestowało. Skandal.

Też trzymam kciuki za Interplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, ja tam życzę powodzenia Interplayowi. Bethesda się burzy, bo ich shooter nie schodzi, a schodzi cyfrowo stary Falout. Jakby tak marki nie sprofanowali, to by teraz nie mieli dylematu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interplay, ojcowie PRAWDZIWEGO Fallouta nigdy nie powinni stracić praw do marki Fallout. Trzymam kciuki za Interplay a Beth niech sie schowa ze swoim shooterem. Nie mówie że ich F3 jest zły ale nawet 4 DLC które juz wyszly nie zdołają zrównać poziomu między F2 a F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli odbiorą Interplayowi prawa do serii Fallout, to i tak wszyscy będą wiedzieli kto jest ojcem tej marki i kto tak naprawdę zbudował legendę tej gry. Bethesda ze swoim dorobkiem nie umywa się do tego co stworzyło Interplay. Mam nadzieję że panowie z B. przegrają tą sprawę, i że tak powiem zamkną już ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dlaczego wszyscy tak klniecie na F3... Ja grałem i podobało mi się. Podobnie jak Oblivion czy Morrowind. Oczekiwaliście dokładnie takiej samej gry jak Fallout 1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 14:57, Robin92 napisał:

Oczekiwaliście dokładnie takiej samej gry jak Fallout 1??


Dokładnie. Nawet takich samych questów, postaci i lokacji. Inaczej nas nie zadowolisz. Nie ma takiej opcji.

Pomyśl trochę - jakie są pierwsze FO, a jaka trójka... I podpowiem - nikomu nie chodzi wcale o zmianę grafiki z 2D na 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idioci. Po pierwsze Interplay nie robił fallout-ów tylko je wydawał, firma która robiła fallout-y już dawno nie istnieje.
Po 2 grałem we wszystkie części fallout-ów i jakimś cudem najbardziej spodobał mi sie fallout 3, a nie wychwalane przez was 1/2 (1 i 2 przeszedłem zanim w ogóle betheseda wykupiła prawa do fallouta).
Po 3 Skoro interplay nie przeznacza środków i czasu na robienie Fallout MMO to w ogóle o co chodzi? Skoro mieli robić a nie robią, to jest wyłącznie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja..., Bethesda chce już tylko jak najwięcej kasy na taśmowym Falloucie i DLC zdobyć i nie może pogodzić się z tym że nie może jeszcze wydać starszych i na nich zarabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na usta ciśnie mi się tylko jedna wypowiedź:

CZY WAS, P*****NE SK*****NY, DO RESZTY POJ****ŁO?!

Gdybym miał pod ręką bombę atomową, to już w tej chwili leciałaby ona majestatycznym lotem w stronę siedziby Bethesdy. Takiego skrajnego sk*****ństwa w najczystszej postaci NIE MOŻNA tolerować. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda kupiła prawa do marki Fallout i mają słuszność walcząc o swoje. To nie ma żadnego związku z jakością poszczególnych gier. Spór ma charakter czysto prawny i mieszanie w to emocji i opinii uważam za dziecinne. Sprawiedliwość jest po stronie twórców F3, którzy mają prawa do obrony zysków z zakupionej własności. Wybaczcie, ale gry robi się dla pieniędzy, a nie dla zaspokojenia grupy fanboyów poprzednich części (Poza tym na tle współczesnych cRPGów F3 nie wypada źle, przebija na przykład naszego rodzimego Wiedźmina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 14:31, SHADOW-XIII napisał:

Już przy samym wykupie, było mówione że Interplay stworzy MMO w świecie Fallout''a i
jakoś B nie protestowało. Skandal.

Ale było też ograniczenie czasowe. Jeśli Interplay nie wyda F:online do 2011 (o ile się nie mylę) to wtedy prawa do produkcji mmo przejmuje Bethesda. I widocznie zabiera się już do pracy i chce mieć pewność, że Interplay na pewno nie zdąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym na tle współczesnych cRPGów F3 nie wypada źle, przebija na przykład naszego rodzimego Wiedźmina

*Chciał coś powiedzieć, ale powstrzymał się, bo jest w tej chwili zbyt wściekły, by nie kląć*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować