Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najciekawsze gry na długie zimowe wieczory (PS3)

15 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Dni stają się coraz krótsze, więc czas zaopatrzyć się w tytuły, które umilą nam długie jesienno-zimowe wieczory. Co powinien kupić każdy fan dobrej zabawy? Batman Arkham Asylum, czy może Tekken 6? Dla każdego powinno znaleźć się coś ciekawego.

Przeczytaj cały tekst "Najciekawsze gry na długie zimowe wieczory (PS3)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam najbardziej na Uncharted 2, God Of War:Collection, Heavy Rain, God Of War 3. I w sumie na razie więcej nie trzeba, i tak wystarczająco dużo grania na długo. SC2 od Blizza będzie musiał poczekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasiek->Nie dla każdego ta gra jest najciekawsza i uszanuj wolę innych.Uncharted2 dla mnie najlepiej zapowiadająca się gra na PS3 i mam nadzieje najlepsza gra na tą konsole choć nie posiadam PS3 chętnie bym pograł w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu autora tego tekstu przejrzałbym najpierw słownik poprawnej polszczyzny. Już nie pierwszy raz ten pan użył nieistniejącego słowa "przeglądnijmy". Raz mu już zwróciłem na to uwagę, oczywiście zostałem zignorowany. Brawo, gram.pl! Zatrudnijcie więcej analfabetów, na pewno zostaniecie najlepszym polskim portalm o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować