Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zune HD jako konsola do gier

7 postów w tym temacie

Interpunkcja w nagłówku- przed jako nie powinno być przecinka. To samo w pierwszym zdaniu ostatniego paragrafu.
A co do samej treści- można się było tego spodziewać. MS prędzej czy później na pewno będzie chciał wypuścić przenośną konsolę. Czemu nie miałaby nią być Zune HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ hans_olo:
Nie zawsze tak jest, vide iPod Touch/iPhone. Ja tam czekam z nadzieją na ten wynalazek. Może będzie co sobie sprawić na gwiazdkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie ale nie spodziewałbym się że to ta konsola którą MS ma w planach. Chociaż kto wie. Jeśli to ma być przenośna konsola to kupuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 14:14, hans_olo napisał:

Im więcej przebajrzenia, tym gorszy dźwięk, a to o to mi chodzi, gdy szukam nowego playerka,
zatem u mnie ma permanentnego bana.

i tak i nie, to zależy od sprzętu. Np mój telefon Samsung S7220 ma lepszy dźwięk niż playery z wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla was, ale żaden ipod, iphone i inny telefon nie ma startu do Rio Karma, iriver IFP-795 oraz E10, albo Sony S i X. To są takie rzeźniki, że przy obecnych trendach ciężko będzie o coś lepszego.
PS: no w sumie te soniacze to sa trochę podbajerowane, ale do telefonów i innych konsol do gier im daleko ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować