Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 10 na konsolach - porównanie jakości oprawy wizualnej

14 postów w tym temacie

Zastanawiam się co za łeber dobierał obrazki do porównania... Już po pierwszym widać, że ten "test" można sobie o kant dupy obić. Jak można porównywać detale, jeśli obrazki robi się w innych warunkach oświetleniowych? Na Xbox zawodnik stoi w słońcu a na PS3 w cieniu... (no i wtedy oczywiście "wersja na PS3 wygląda na gorzej oświetloną").

Kolejny dowód na to, że "profesjonalni" dziennikarze z branży nadają się do jednego - wywalenia na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zrobić porównanie na 2 oddzielnych obrazkach :| Przeca każda para powinna być w jednym :/ No, ale już się upierając, to na PS3 widzę większy blur :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecie obrazki wyglądają identycznie. Na pierwszym postać z Xsa stoi w słońcu, a postać z PS3 w cieniu i jak tu porównywać efekty oświetlenia ;) (i to samo może dotyczyć obrazków 2 i 4, choć tylko z nich nie da się tego dokładnie stwierdzić). Pomijam już beznadziejną jakość kompresji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, świetne porównanie u diabła... co za pozbawiony wyobraźni człowiek dał do porównania screeny z innym oświetleniem !?

P.S A nie można było od razu dać screenshootów z wersji PC ? No ale w sumie po co, porównanie i tak o kant tyłka można zbić.
" Zdaniem Harpena, Fifa 10 na PS 3 wydaje się gorzej oświetlona"
Oczywiście że jest gorzej oświetlona... bo na pierwszym obrazku (na pozostałych chyba też) zawodnik stoi po prostu w cieniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele to porownanie wykazało, zwłaszcza na screenach w różnym oświetleniu (pfff), ale zdaje mi się, że i tak naturalniej to wygląda na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA czy Ubisoft tacy producenci gier już ogarniają PS3.
Wyglądają identycznie. I tak będzie raczej w przyszłości.

Na 3 screenie piłkarz jest w świetle na obu platformach i nie widać różnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tylko tragicznie wyglądającego Riberiego na screenie z PS3, ale myślę, że to bardziej wina momentu, niż złego modelu postaci.
Swoją drogą, EA Sports dokonało czegoś niemożliwego - ta gra jest jeszcze lepsza. Mowa oczywiście o next-genach :) Nie mogę się doczekać pełnej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie zdecydowanie lepsze na PS3 ale następne na Xboxie. Troszkę to przykre, że twórcy robią tą samą grę na każdą konsolę innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować