Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna prezentacja technologii ATI Eyefinity

16 postów w tym temacie

nie wiem czy się da ale wolałbym podpiąć kompa pod rzutnik (pomalować ściane - mam tapetę) i dać maksymalną roździałkę niż tyle kabli i bałaganu z tym związanego robić - ale bogaty nie jestem , więc długo to zostanie marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przemawia do mnie taka rozgrywka. Może gdyby nie te luki między monitorami :/ to wygląda badziewnie!! ale szacunek dla karty graficznej... jeżeli potrafi coś takiego dla takiej liczby monitorów... to aż się boję pomyśleć jak wygląda jej wydajność dla jednego monitora ?? czy potrafi 6 razy szybciej generować grafę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technologia wyśmienita, nie ma co. Ale granie na tylu monitorach do mnie specjalnie nie przemawia. A pojedynczych ekranów o gigantycznych rozdzielczościach albo nie ma, albo są zbyt drogie dla przeciętnego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny bajer, ale zgadzam się z arborkiem, może i fajnie to wygląda ale tak z odległości kilkudziesięciu metrów i tu pojawia się problem, kto będzie tak daleko siedział i kto dojrzy te wszystkie szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, który geniusz z Crytek''u wpadł na pomysł przedstawienia tego na ilości X lub XX monitorów ? Ludziom zaczyna się nudzić, szukają alternatywnych wyjść, szkoda tylko że takiego coś to nic więcej jak pospolite gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spójrzmy na temat z innej strony:
1 karta graficzna, rozdziałka 7680 x 3200 pikseli, 3 x HD w relatywnie nowych i wymagających pozycjach.
jak dla mnie możliwości- wydajność grafiki imponujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 14:13, Sipso2008 napisał:

Dupnie to wyglada... lepiej rzutnik


Jakim projektorem wyświetlisz obraz na dość wąskie półkole, tak by imitować kokpit boeinga? Chyba żadnym, a wystarczy odpowiednio ustawić z 6 monitorów i już fan symulatorów czuje się jak w niebie. W strzelankach nie widzę sensu stosowania tego zabiegu, ale są dziedziny, gdzie wydaje się to realne. No i projektor ma te wady, że trzeba mieć zaciemniony pokój i sama lampa ma krótki żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 14:26, marcinsud napisał:

No i projektor ma te wady, że trzeba mieć zaciemniony pokój
i sama lampa ma krótki żywot

I zdecydowanie za niską rozdzielczość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu wszyscy gadu gadu o monitorach, a prawda jest taka, że to całe halo to tylko wiadomość do nVidii w rodzaju "mega lewy sierpowy". Jedna karta obsługuje X-Plane na 6 monitorach HD i nawet się nie zająknie (kolega miał problem uruchomić to na średnio niskich z radeonem 4870). To jest po prostu nokaut i nVidia chyba teraz zostanie bardzo daleko z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować