Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Posiadacze X360 też nie będą się nudzić

25 postów w tym temacie

Ludzie, a gdzie Fifa 10 ? Przecież dla tej gry warto kupić X360/PS3 !!!
Czekam na Mafia II i Mass Effect 2 oraz ...(możecie zacząć się śmiać) Lips:Number One Hits (dobra, starczy tych śmiechów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA? Na PC też będzie, na pewno specjalnie konsoli bym nie kupił. ;) Co do ME - zlinczujcie mnie - ale to jedna, jak dla mnie, z najbardziej przereklamowanych gier na świecie. Ukończyłem tylko dlatego, że zapłaciłem 250 zł... Ani nie shooter, ani nie cRPG. Powiało nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:05, Undertaker napisał:

FIFA? Na PC też będzie, na pewno specjalnie konsoli bym nie kupił. ;) Co do ME - zlinczujcie
mnie - ale to jedna, jak dla mnie, z najbardziej przereklamowanych gier na świecie. Ukończyłem
tylko dlatego, że zapłaciłem 250 zł... Ani nie shooter, ani nie cRPG. Powiało nudą.


Przecież Fifa na konsole to sprite a na pc pragnienie. Wersja na pc to port z ps2. Różnice są we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 13:11, Undertaker napisał:

Nie lubię piłki kopanej więc nie wiedziałem, ale... mówisz serio czy żartujesz? PeCetowcy
dostają wersję z PS2?!


Niestety tak. Możesz mieć super wypasionego kompa, a grafika animacja dosłownie wszystko będzie nie z tej epoki.
Tegoroczna Fifa na konsole (grałem w demo na x360) jest po prostu genialna i przekona chyba nawet zwolenników pes-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować